Kağıttan Hayatlar Film İncelemesi

Kağıttan Hayatlar Film İncelemesi

Normalde Türk film yada Türk dizi hayranı değilimdir fakat bu film tam bir efsane. Kağıttan hayatlar filmi tam bir drama bombası!!! Filmde ana karakter ÇAĞATAY ULUSOY`dur.

Kağıt toplayarak geçinen ve sağlık durumu iyice kötüye gitmeye başlayan bir adet Mehmet`imiz var. Mehmet böbrek nakli için sıra bekleyen eğer nakil olamazsa böbrek yetmezliğinden ölecek olan, aynı zamanda Mehmet  kağıt ve atık toplama merkezinin patronudur.Farklı şehir ve ülkelerden gelen, farklı yaşantıları olan ve farklı yaşlardaki çocuklar için Mehmet bir ağabeydir.

Bir gün Mehmet`in en yakın arkadaşı olan Gonzales`in kağıt  arabasının içinden dokuz-on yaşlarında adı Ali olan bir erkek çocuğu bulunur. Mehmet bu çocuk için ne yapacağını bilemez; çocuğun ağzından laf almaya çalışır fakat çocuk ağzını açmaz. Çocuk üvey babasından dayak yemektedir vücudu morluk içinde olan Aliyi  annesi dayanamaz ve onu kimin olduğunu bilmediği fakat bizim Gonzales`in kağıt arabasına koyar ve eve gelmemesi için Aliyi tembihler. Bunu öğrenen Mehmet, dayanamaz ve Aliyi yanına alıp ona bakmaya başlar.

Mehmet Aliye işi öğretir ve hatta ona da bir kağıt arabası yapar.

BURADA YAZIMI BIRAKIYORUM ÇÜNKÜ FİLMİN DEVAMINI ANLATIRSAM İZLEMEYE GEREK DUYMAYACAK BİR SÜRÜ KİŞİ TANIYOR OLABİLİRİM…

FAKAT BENDEN SİZE TAVSİYE FİLMİN SONLARINA DOĞRU PEÇETELERİNİZİ HAZIRLAYIN YADA FİLMLE İLGİLİ HAYAL KURDUYSANIZ HAYALLERİNİZİ BİR BETON DÖKEREK SAĞLAMLAŞTIRIN ÇÜNKÜ YA HAYALLERİNİZ YIKILACAK YADA AĞLAYACAKSINIZ…

YAZAR BİLGİSİ
Serena Gezgin
biri olmak lazım en azından biri için  
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar: takipçi satın al - tanıtım yazısı