Kesinlikle İzlemeniz Gereken En Yeni Aksiyon Filmleri

Kesinlikle İzlemeniz Gereken En Yeni Aksiyon Filmleri

Aksiyon filmleri belki de en fazla kitleye sahip yapım türüdür. İçerisinde korkuyu, heyecanı, dramı, türlü türlü insan ilişkilerini ve mücadeleyi barındıran aksiyon filmleri izleyici kitlesi oldukça hassastır. Bir filmi ikinci kez izlemek yerine yanına bir yenisi daha eklemek önemli bir konu. Film önerileri listemizde gerçek anlamda size tüm duyguları yaşatacak ve tekrar tekrar izleyeceğiniz türden aksiyon film önerileri içeriyor.

Velhasıl, aksiyon film önerileri listeleri en çok ilgi gören içerik türlerindendir. İnternet üzerinde arama yaptığınızda karşınıza çıkan bir çok listedeki filmler aynıdır ve bir çoğunu izlemiş, bir çoğunu ise zamanınızı çalar korkusuyla merak bile etmemişsinizdir. Bu sebepten ötürü güncel bir aksiyon filmleri listesi derledik.

En İyi Aksiyon Film Önerileri

Sizler için güncel olarak hazırladığımız yeni aksiyon filmleri listemizde en yeni ve en iyi aksiyon film önerilerini bir araya getirdik. Şimdi dilerseniz son zamanların en iyi aksiyon filmleri listemize hızlı bir şekilde geçelim ve bu yıl izlenecek aksiyon filmleri hangileriymiş görelim.

1. Ava (Ava)

Suç, aksiyon ve dram türlerinin bir arada yer aldığı filmde güzelliğinin ardından büyük bir gizem saklayan kadının tehlikeli hayatı konu ediliyor. Güzelliğinin ardında büyük bir sır saklayan Eve, göründüğünden çok daha tehlikeli biridir. Genç kadının ona bakanlardan sakladığı başka biri yüzü vardır.

2. The Old Guard (Eski Muhafız)

Charlize Theron’dan daha efsanevi ne olabilir? Charlize Theron, iyileştirme yeteneklerini insanlığı korumak için kullanan ölümsüz bir savaşçıyı canlandırıyor, işte bu diyeceğiniz son zamanların en iyi aksiyon filmlerden birisi. Konusu, teması ve oyuncularıyla tekrar tekrar izleyeceğiniz türden bir yapım demek yanlış olmaz.

3. Birds of Prey (Yırtıcı Kuşlar)

Harley Quinn, Joker dağılmasından sonraki hayatına odaklanan bu Suicide Squad devamı filmiyle geri döndü. Black Canary, Huntress ve Renee Montoya ile ortaklık kurduktan sonra bir süpervizörle savaşmaya hazır. Ayrıca, son zamanlarda adını sıklıkla duyduğumuz bu filmi aksiyon filmleri kategorisine bakaran bir çok sitede artık rahatlıkla izleyebilirsiniz.

4. The Hunt (Av)

En iyi aksiyon filmleri listemizdeki güncel bir diğer aksiyon filmi ise Av. Neler olup bittiğine dair hiçbir fikriniz yokken, bazen tatlı, bazen de ekşi diyebileceğimiz anlarla film oldukça sürükleyici. Filmin teması ise: karanlık bir internet komplo teorisinin gölgesinde, bir küresel elit sosyete grup üyesi spor için insanları avlama etkinliği düzenlemektedir.

5. Black Widow (Karadul)

Captain America: Civil War ile Avengers: Infinity War arasındaki zaman dilimine odaklanacak olan ilk Black Widow solo filminde Black Widow yani Natasha Romanoff geçmişiyle yüzleşmek için evine dönmek zorunda kalışını konu alıyor. Aksiyon filmleri listelerinin vazgeçilmezi olabilecek bu filmi şimdiden izlemelisiniz.

6. The New Mutants (Yeni Mutantlar)

En iyi aksiyon filmleri listemizdeki bir diğer aksiyon filmi ise Yeni Mutantlar. Filmin konusu: X-Men evreninde geçen The New Mutants, mutant olduklarını travmatik olaylarla keşfeden bir kaç gencin, bulundukları mutant rehabilitasyon merkezinin sandıkları gibi bir yer olmadığını ortaya çıkarmalarıyla gelişen olayları içeriyor.

7. Blood on Her Name (Adındaki Kan)

Aksiyon film önerileri içeriğimizdeki bir diğer mutlaka izlemeniz gereken film Blood on Her Name. Bu filmin konusu, bir kadının kazara bir cinayeti örtbas etme konusundaki paniğe kapılmış tavırları, vicdanı ölü adamın vücudunu ailesine iade etmesini talep ettiğinde kontrolden çıkar. Sahneleriyle gerilim seviyenizi pik yaptıracak bir film demek yanlış olmaz.

8. Bad Boys for Life (Bad Boys: Her Zaman Çılgın)

Bad Boys: Her Zaman Çılgın, uyuşturucuya karşı savaş açan iki polisin yaşadığı macerayı konu ediyor. Mike Lowery ve Marcus Burnnet, narkotikten sorumlu olan iki polistir. Mike Lowery, orta yaş krizinin etkileri ile baş etmeye çalışırken, Marcus Burnett polis müfettişi olarak kariyerine devam eder.  Devamında işler bir uyuşturucu baronunun peşine düşmeyle gittikçe zorlaşır.

9. Lost Bullet (Kayıp Mermi)

Lino, soygun amaçlı arabalar yapmakta usta, yetenekli bir araba tamircisidir. Ancak ters giden bir soygun nedeniyle tutuklanır. Özel bir narkotik polisi komiseri tarafından keşfedilen Lino’ya hapse düşmemesi için bir anlaşma teklif edilir. Dokuz ay sonra Lino, tartışmasız biçimde kendini göstermiştir. Ama haksız yere cinayetle suçlanınca masumiyetini kanıtlamak için tek bir seçeneği kalır, Cinayet!

10. Spenser Confidential (Spenser Kanunları)

En iyi aksiyon filmleri listemizdeki son zamanların en iyi netflix filmlerinden birisi olan Spenser Confidential. Mark Wahlberg, Hawk (diğer adıyla Black Panther’den M’Baku) ile birlikte bir cinayet hakkındaki gerçeği öğrenmek için gerçek hayattaki memleketi Boston’a geri döner. Eski bir polis ve bir mahkum mu? Evet, bu uğraşmak istemeyeceğin bir ikili.

Aksiyon film önerileri listemizi en güncel ve en iyi aksiyon filmleri ile derledik. Umarım listemizdeki filmlere izlemeye başlamışsınızdır ve bende bu kapanış yazısını boşuna yazıyorumdur. Eğer beğendiğin bir film bulamadıysan ve bu yazıya maruz kalıyorsan film önerileri bağlantımıza tıklayarak yeni aksiyon filmlerini keşfedebilirsin.

YAZAR BİLGİSİ
Feyza Akyüz
INEFABLE ?
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.