Ailenizden Uzak İzlemeniz Gereken 10 Ateşli ve Erotik Seks Filmi

Ailenizden Uzak İzlemeniz Gereken 10 Ateşli ve Erotik Seks Filmi

Genelde farklı duyguları hissetmek için filmler izliyoruz, mesela mutlu olmak, korkmak, gülmek, eğlenmek, gerilmek, adrenalin ve sex gibi. Sex veya erotik filmlerini diğer hislerden ayıran itici bir gücünün olması, ancak en ateşli sex filmleri hangisi bulması biraz zor olabilir. Bu sebepten ötürü sizler için en ateşli sex sahnelerini içeren ve en erotik sex filmleri listesi oluşturduk. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan erotik filmler listemize geçelim ve en iyi sex filmleri hangileriymiş görelim…

1. Basic Instinct – (Temel İçgüdü) 1992

Basic Instinct Temel Icgudu

Filmin başrolünde bulunan Nick Curran, bir San Francisco dedektifini canlandırmakta, cinayet dosyasını çözmeye çalışırken davanın şüphelisi Catherine Trammel ile yakınlaşır. Cinsellik konusunda epey serbest davranan Catherine Trammel, çekiciliğiyle Nick’i etkilemeye başarır. Daha sonra ikili yoğun erotikliğin bulunduğu bir ilişkiye adım atarlar. Erotiklik ve romatizm konusunda çığır açmış bu filmi mutlaka izlemelisiniz.

2. Last Tango in Paris (Paris’te Son Tango) 1972

Last Tango in Paris Pariste Son Tango

Jeanne evliliğe son bir adımı kalan sıradan bir insandır. Evlilik için hazırlık yaparken, ileride oturacağı bir ev aramaya çıkan kadın bir gün yine bir ev gezisi gerçekleştirirken tuhaf bir adamla karşılaşır. Karşısına çıkan Paul, Jeanne’den yaşça büyük olmasına rağmen onu etkilemeyi başarmıştır. Seks hayatlarına kişiliklerini yansıtmayan ikili, ileride büyük bir sorunla karşı karşıya kalacaklardır.

3. Shame (Utanç) 2011

Shame Utanc

Brandon 30 yaşlarında New York’ta yaşayan, gerçek anlamda bir seks bağımlısıdır. Fakat kız kardeşi yanına taşınınca Brandon’ın hayatı da değişecektir. Kız kardeşi aynı zamanda geçmişten gelen acı hatıraları da yanında getirecektir.

4. The Dreamers (Düşler, Tutkular ve Suçlar) 2003

The Dreamers Dusler Tutkular ve Suclar

Isabelle ve Theo, ailelerinin tatile çıkmasıyla şehirde yalnız kalmış, aynı zamanda Amerikalı bir çocukla arkadaş olmuş, onu evlerinde kalmak için davet etmişlerdir. Amerikalı Matthew’i Isabelle ve Theo ile yakınlaştıran durum ise, yaşadıkları cinsel hayat olmuştur. Hikayesi bakımından en iyi erotik filmler arasına girmiştir.

5. Blue Is The Warmest Color (Mavi En Sıcak Renktir) 2013

Blue Is The Warmest Color Mavi En Sicak Renktir

15 yaşında olan Adele’in emin olduğu bir şey vardır. Kızlar erkeklerle çıkar. Bir gün meydanda Emma’nın mavi saçlarından etkilenir ve düşündüğü şeyin yanlış olduğunu anlar. Emma ile yaşadığı aşkı olgun bir kadın olarak yaşamaktadır. Fakat Adele bir türlü dünyayla barışık yaşamayacaktır.

6. Nymphomaniac 1 (İtiraf 1) 2013

Nymphomaniac 1 Itiraf 1

Nemformanyak bir kadın olan Joe’nun hayatını ele alan film, karakterin 50 yaşına kadar geçirmiş olduğu olayları anlatıyor. Film özellikle de Joe’nun cinsel hayatını ele alıyor. Soğuk bir kış akşamı yakışıklı Seligman, Joe’yu yolda dayak yemiş halde bulur. Seligman Joe’yu evine getirip onunla ilgilenir. Joe Seligmanın evinde kalırken aynı zamanda Seligman’a hayatını anlatmaktadır. Bu ikili daha sonra kendilerini uzun bir cinsel hayatın içerisinde bulacaktır.

7. Nymphomaniac 2 (İtiraf 2) 2013

Nymphomaniac 2 Itiraf 2

Lars von Trier’in yönetmenliğini yaptığı Nymphomaniac filmini devamı olan bu film de mutlaka izlenmesi gereken erotik filmler arasında yer alır.

8. Nine and A Half Weeks (Dokuz Buçuk Hafta) 1986

Nine and A Half Weeks Dokuz Bucuk Hafta

Elizabeth, New York’ta bulunan bir sanat galerisinde çalışmaktadır. Bir gün tuhaf bir kişiliği olan John tarafından baştan çıkarılır. Elizabeth uzun bir süredir bir aşk arayışındadır John’un sahip olduğu kişilik Elizabeth’i baştan çıkarmaya yetecektir. 2 ay sürecek ilişki sonunda Elizabeth cinsel hayatına bir tuğla daha ekleyecektir. Romantizmin dahil olduğu seks filmleri arasında en iyi seçeneklerden biri kesinlikle Nine and A Half Weeks olabilir

9. Wild Orchid (Vahşi Orkide) 1989

Wild Orchid Vahsi Orkide

Hukukçu Emily, Claudia ile emlak miras davasını çözebilmek için Brezilya’ya gider. Hiçbir şeyin farkında olmayan Emily, Rio’da milyoner James Wheeler ile yalnız kalınca, yaşayacakları seksler sayesinde şok olacaktır.

10. Love (Aşk) 2015

Love Ask

Gaspar Noe’nin yönetmenliğini yaptığı film, buram buram romantizm ve erotizmin bulunduğu bir ilişkinin göbeğine düşen bir genç erkek ve iki kadının ilişkisini perdeye taşıyor. Seks, uyuşturucu ve aşk dolu gözyaşı içeren Love filminin senaryosu sadece 7 sayfadan oluşmaktadır. Ayrıca, sevişme sahneleri ise oldukça doğaldır, yönetmenin müdahale etmediği söylenmektedir.

Ateşli sex filmleri listemizin sonuna geldik, birbirinden benzersiz erotik filmleri içeren listemiz umarım size istediğiniz sıcak ateşli sevişme sahnelerini barındıran yapımı bulmanıza yardımcı olmuştur. Eğer daha fazla sex, aksiyon, aşk ve dram filmleri arıyorsanız film önerileri kategorimizde sizler için daha bir çok liste var.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.