Hakkımızda

Burada ne yapıyoruz? Kimiz biz?

Blog Aracı 4 yıla yakın bir süredir hizmet veren bir benzersiz sosyal içerik platformu sitesidir. İlk başlarda sadece kişisel yazıların paylaşıldığı, ancak daha sonrasında çoklu kullanıcıların oluşturulmasıyla genelleşen sitemizde her kullanıcı kategorilerimiz dahilinde istedikleri paylaşımı yapabilmekte.

Sitemizdeki konuların geneli eğlence ve rehber unsurları üzerinedir. Fakat, şu an için bir çok farklı kategori ve konuda yayın yapılmakta. Kullanıcılarımızın istediği paylaşımı yapabilmeleri açısından zamanla gelişen, tamamen bağımsız bir portal oluşturduk.

Ayrıca, editör sayımızı oldukça fazla tutmaya gayret ediyoruz, hem kullanıcılarımıza daha iyi bir deneyim sunmak hemde paylaşımlarınızın onay sürecini hızlandırmak açısından. İleri ki zamanlarda daha özgür paylaşımların yapılabildiği, herhangi bir kural veya kaideye dayanmaksızın içeriklerin onaylandığı bir yer sağlayıcı olma düşüncemiz var.

Her gün gelişen yazar kadromuzun içeriklerinin daha fazla rağbet görebilmesi için çoklu dil desteği ile bir çok farklı ülkede yayın yapıyoruz. Sistemimiz tamamen ücretsiz ancak, yazarlarımızın bilgisi ve okurlarımızın ilgisi sayesinde kazanç sağlayabilmekteyiz. Bu durumun maddi olarak bize kazancı tartışılır ama zaten bizimde ilgilendiğimiz durum bu değil, yazarlarımızın sisteme sistemin ise okurlara manevi kazancı bizim için en önemlisi.

Her geçen gün büyüyen Blog Aracı topluluğunun başarılarını kutlar, desteklerinden ötürü tüm kullanıcılarımıza teşekkürlerimizi sunarız.

2020 Yılına Kadar Olan Süreç

2017 yılından bu yana Blog Aracı benzersiz sosyal içerik platformu bir çok konuda ciddi yol kat etti. Taa o zamandan bu zamana baktığımız zaman ne kadar olumlu ve iyi bir gelişim süreci geçirdiğimizi rahatlıkla görebiliyoruz.

Tabi önemli konu kullanıcı deneyimleri sonuçlarında da aynı olumlu geri bildirimleri görmek. Hedefimiz büyüyerek, vizyonumuzu ve misyonumuzu koruyarak Türkiye’de başladığımız yayın hayatına dünyanın çeşitli ülkeleri ile devam etmek.

Son 3 yıllık zaman zarfı içerisinde bir çok yeniliği kullanıcılarımıza sunduk, bu konuda çok iyi geri bildirimler aldık ve Blog Aracı olarak 2020 yılı sonu itibariyle yeni projelerimizden birisi olan Yazar Aracı özelliğini de devreye sokacağız.

Yazar Aracı köşe yazarlığı ile kullanıcılarımızın sadece içeriklerimizden faydalanmasını bir kenara koyu artık kendi içeriklerini üretebilmesini sağlamayı ve bu doğrultuda blog yazarak para kazanmak konusunda iyi bir gelir elde edebileceklerini düşünüyoruz.

2021 Yılı ve Sonrası

2021 yılına kısa bir süre kala, yeni 2021 hedeflerimizi belirledik ve kullanıcılarımız sayesinde geleceğe emin adımlarla ilerliyoruz. Türkiye’nin en büyük benzersiz sosyal içerik platformu olan Blog Aracı, 2021 yılında yine teknolojiyle aynı doğrultuda ilerliyor olacak.