Birçok Türden Bu Yıl Mutlaka İzlenmesi Gereken 34 Film Önerisi

Birçok Türden Bu Yıl Mutlaka İzlenmesi Gereken 34 Film Önerisi

Film önerileri: Bu yılın hayatımıza ne denli gariplikler getirdiği gözle görülebilir bir gerçek olmuş durumda. Korona virüsünden depremlere kadar bizleri büyüten ve değiştiren olaylar her birimizin evlerine sığınması gerektiğinin hepimiz farkındayız. Bu yıl üzüntülerimizi, sıkıntılarımızı ve boş zamanlarımızı yeni çıkan film önerileri listemiz ile rahatlıkla atlatabilirsiniz.

Yeni çıkan film önerileri listemiz, Imdb’den sağlam puanlar almış olan filmlerden sizler için derledim. Yeni yabancı filmler arayışında olanlara yol gösterecek, farklı tarzda ve kaliteli oyuncuların bulunduğu filmleri bulamayanlar için ise öneri bölümü olacak bir derleme oldu sizler için. Şimdiden iyi seyirler, Netflix film önerileri hakkında düşüncelerinizi lütfen yorumlarda benimle paylaşın.

1. Cruella

cruella

Cruella, yaptığı moda tasarımlarıyla adını insanlara duyurmaya çalışan, yetenekli bir kız ve genç bir dolandırıcı olan Estella’nın hikayesini içeriyor. Zeki ve aynı zamanda yaratıcı bir kız olan Estella’nın hayatı, onun serserilik hevesini takdir eden iki hırsızla arkadaş olmasıyla bambaşka bir hal alıyor.
 • IMDb; 7,4
 • Tür: Komedi, Suç

2. Doktor Sleep

Filmde çocukluğunda yaşadığı karanlık olayların içinde hayatını devam ettiren, bezmiş ve alkolik hale getirmiş olan ana karakterimizi anlatmaktadır. Bu durumdan kurtulmak için emek veren ana karakterimiz, New Hapshire kasabasına taşınır ve kendisini ayakta tutan bir destek grubu ile hareket etmeye başlar. Abra Stone isimli bir küçük kızla tanışmasıyla birlikte geçmişi ile barışır ve Abra’nın hayatta kalabilmesi için iblislerle mücadele etmeye başlar. Gerilimden haz alacağınız, mutlaka şans vermeniz gereken bir film önerisi.

 • IMDb; 8,0
 • Tür: Gerilim, Korku

3. Parasite

Kore film önerileri içerisinde bulunan, birbirinden farklı görüşlere sahip ve farklı hayatlar yaşayan iki ailenin esrarengiz hikayesini anlatmaktadır. Kim ailesi fakirlik içerisinde yaşarken kimliklerini saklayarak Park ailesinin içine gitmeye başlarlar. Güney Korede gişe rekorları kıran bu filmde fakir ailenin birden bire zenginlik ile karşılaşmaları sonucunda ortaya çıkan komik görüntüler sizleri güldürecek, izlerken hiç sıkılmayacaksınız. Mutlaka şans vermeniz gereken bir filmdir.

 • IMDb: 8,6
 • Tür: Komedi, Dram, Gerilim

4. Marriage Story

Sıradan bir ailenin boşanma konusunu işlerken içimizi ısıtan, doğal ve derin diyaloglarıyla sıkılacakken kendisine hayran bırakan bir filmdir. Mutlaka şans vermeniz gerekiyor. Film önerileri listemizde 3. sırada yer alan bu filmi kesinlikle izlemelisiniz.

 • IMDb: 8,3
 • Tür: Komedi, Dram, Romantik

5. The Farewell

Film, Çinli bir ailenin hikayesine odaklanmaktadır. Ailenin büyük annesinin yaşayacak çok zamanı olmadığı öğrenilir ve diğer aile fertleri de büyükanne ölmeden önce bir düğün organize etmeye başlar. Amaçları büyük anneyi son günlerinde mutlu olmasını sağlamaktır. Filmde her şey iç ısıracak şekilde ilerlerken kusursuz görünün düğün organizasyonu içerisinde barındıran komediler ile sizi kendine saracak olan bir filmdir. Şans verin derim.

 • IMDb: 8,1
 • Tür: Komedi, Dram

6. Joker

Filmde, başarısız bir komedyen olan Arthur’un hayatını ana temadır. Mutsuz ve insanların zorbalığına maruz kalan Arthur zamanla kendi kimliğinden uzaklaşarak Joker kimliğine bürünür ve topluma aykırı bir adam haline gelir. Joker’in doğma hikayesi bizlere sunulurken, izlenmeye değecek bir film. Mutlaka şans verin derim size.

 • IMDb: 8,8
 • Tür: Dram

7. 1917

Birinci Dünya Savaşı sırasında Britanya askeri olarak görev yapan iki askerin, imkansız olarak belirtilen bir görevi kabul etmeleri ile filmimiz başlar. Birinci Dünya Savaşı dönemlerini seven herkesi mest edecek, en iyi drama ödülü ile de sizleri şüphe ettirmeyecek olan bir filmdir. Tarihi konuları ele alan filmleri arıyorsanız bu film önerileri içeriğimizdeki en değerli filmlerden birisi olacaktır sizin için.

 • IMDb: 8,7
 • Tür: Dram, Savaş

8. Tenet

Bu film önerileri listemizin en beğenilenlerinden. Vizyona girdiği an itibariyle büyük bir etki yaratan, yeni bir dünya savaşını engellemek için seçilen ana kahramanın casusluk hikayesini anlatır. Film içerisinde zaman kırılmaları sizleri derince içine sokarken, ana kahramanın içerisinde bulunduğu tehlikeli anlarda sizin içinizi ufaktan kaplayan gerilim hissi ile de filmi sevmenizin ana kaynağı olacaktır. Oyuncuları kaliteli, yönetmeni ise bir o kadar kalitelidir.

 • IMDb: 7,6
 • Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu

9. The Trial of The Chicago 7

Çıktığı an itibariyle en iyi Netflix film önerileri arasında yer alan, izleyenlerin kendilerini 1968 yılında hissettiği bir yapımdı. Filmimiz Chicago sularında gerçekleşen Demokratik Ulusal Kongresi’ndeki ayaklanmayı çevreleyen kesimlerin bir araya gelmesini ve şehir içinde kontrol alınamayacak olan büyük olayları ele alıyor. Filmde devletin bu ayaklanmalara neden olan yedi kişiyi mahkemeye çıkartma anlarını ve şehir içerisindeki ayaklanmada yaşananları izleyicilere buluşturuyor. İzlerken etkileneceğiniz, hafızanızdan silip silip tekrar izlemek isteyeceğiniz bir film.

 • IMDb: 7,8
 • Tür: Dram, Tarih, Gerilim

10. The Lion King

Çocukken hayranlıkla izlediğimiz o güzel çizgi filmlerin günümüz versiyonu ile yapılmış bir filmi daha. Konu bakımında her şey birebir çizgi filmdeki gibi devam etmektedir. Çocuklar için çıkarılmış olan bir film de olsa yetişkinlerin de kalbini mest edecek olan, çocukluğunuzu usul usul gözlerinizin önüne getirecek bir film. Mutlaka şans vermeniz gerekiyor.

 • IMDb: 7,0
 • Tür: Macera, Animasyon

11. Captan Marvel

Marvel filmlerinin ne kadar kaliteli olduğunu her birimiz biliriz. Gelelim bu filme; Carol’ın Dünya’ya inmesinin ardından geçmişindeki parçaları Dünya’yı keşfederken hatırlamaya başlar. Bununla beraber Shield ajanı Nick Fury, Carol’a yardım ederek Skrull ırkı ile kendi ırkı olduğunu düşündüğü Kree ırkı arasındaki savaşta güçlerini sergilemeye koyulur. Stan Lee’yi son kez görmek isteyenlerin, macera ve aksiyonları tekrar tekrar yaşamak isteyenler için aşırı uygun bir film. Kendim izlediğimde son sahneyi bir tek beğenmemiştim ama sizler beğenebilirsiniz.

 • IMDb: 7,0
 • Tür: Aksiyon, Fantastik, Macera

12. O / Bölüm 1

Bu film önerisi konusu, Maine’in küçük bir kasabasında yaşayan yedi çocuğun başına gelen korkunç olay ele alınıyor. Okullarında dışlanan grup olmaları, ergenlikle uğraşmaları yetmezmiş gibi bir de kurbanlarının korkularına göre şekle girebilen Pennywise ile uğraşmak zorundadırlar. Bununla birlikte mücadelede ya korkularını yenerek hayatta kalacaklardı ya da Penny’nin kurbanları arasında yer alacaklardı. Korku olduğunu söylemek pek doğru olmaz ama gerilim konusunda ciddi başarılara imza atmış olan, oyuncularıyla birlikte Stephan King’in romanını iyi şekilde yansıtan bir filmdi. Gerilim sevenlerin mutlaka şans vermesi gerektiğini düşünüyorum.

 • IMDb: 7,3
 • Tür: Gerilim, Korku

13. O / Bölüm 2

Birinci film önerimizin devamı olan bölüm ikide ise aradan 27 koca yıl geçmiş ve son sahnede tüm karakterlerin birbirlerine söz verdikleri gibi kasabaya geri dönüşlerini bizlere gösteriyorlar. Aradan geçen onca yıldan sonra bile Penny ile tekrar karşı karşı kalmalarının gerektiğinin farkında olan karakterlerimiz, yılların verdiği değişim ile etkilenmiş durumdadırlar. Herkesin kendi dertleri varken, birlikte el ele vererek palyaço ile tekrar mücadele etmek zorundadırlar. İlk film kadar başarılı bir film. Mutlaka şans vermeniz gerekmekte.

 • IMDb: 7,0
 • Tür: Gerilim, Korku

14. The Platform

Netflix’in en iyileri listesinde haftalarca bulunan, dikey şekilde konumlandırılmış bir hapishaneyi konu alan ve bizim Netflix film önerileri listemizde de yer alması gerektiğini düşündüğümüz bir film. Bir gün gözünü hapishanenin 33’üncü katında açan Goreng, hapishanenin kurallarını iyi bilen Trimagasi ile birlikte yiyeceğe ulaşabilmek için zorlu bir mücadeleye girişir. İzlerken hiçbir şekilde yemek yemiyor olmanız gerektiğini düşündüğüm bir film, yer yer ortaya çıkan gerilimleri ile sizi mahveden ama sonundaki koca boşluğu doldurmaya çalışırken de kafayı yemenize neden olabilecek altında bir sürü ana metinler halinde mesajlar bulunan bir film. Mutlaka ama mutlaka şans vermeniz gereken bir film.

 • IMDb: 7,0
 • Tür: Korku, Gerilim, Bilim Kurgu

15. Alita: Battle Angel

Yabancı film önerileri listemizdeki bir diğer film Alita. siber Doktor İdo’nun hurdalıkta baygın bir şekilde Alita’yı bulması ile başlar. Alita hiçbir şey hatırlamaz ve onu bulan doktor Alita’yı geçmişinden korumaya çalışır. Lakin bir gün Hugo isimli bir arkadaş ile tanışır ve bu kişi Alita’nın hafızasını geri getirmek için teklif verir. Alita o günden sonra geçmişini hatırlar ve dünya üzerinde bulunan adaletsizlik için mücadele etmeye başlar. Aksiyonu bol, macerası ise hiç bitmeyen bir film. Mutlaka izlenmesi gereken, şansı hak eden bir filmdir.

 • IMDb: 7,4
 • Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu, Gerilim

16. Extraction

Hayatta kaybedecek hiçbir şeyi kalmamış lan korkusuz bir paralı askerin hayatına odaklanır filmimiz. Kendisine, oldukça zor bir kurtarma görevi verilir ana karakterimizin ve bu görevde karakterimiz elinden geldiğinin daha fazlasını yapmak zorundadır. Aksiyon film severlerin severek izleyebileceği, oyuncular olarak Chris Hemsworth, Bryon ve Ryder Lerum’un bulunduğu, aksiyondan kaynaklı olaraktan soluksuz izleyeceğiniz bir filmdir. En yeni film önerileri arıyorsanız kesinlikle bir göz atın bu filme.

 • IMDb: 7,0
 • Tür: Aksiyon

17. Sessiz Bir Yer 1

İki çocuklu bir aile, kırsallığın ortasında izole bir yaşam sürmektedir. Aile fertlerinin hiçbiri konuşmak yerine işaret dilini kullanarak iletişim halindedirler ve bunun sebebi konuşamıyor olmaları değildir. En ufak bir bile çevrelerinde bulunan yaratıkların onları param parça edebileceklerinin farkında olan aile fertlerinin, bir gün küçük çocuğun bir lambayı devirmesiyle korkulan şey başlarına gelmeye başlar. Durgun bir şekilde gerim gerim sizi gerecek, son sahnelerinde ise hem korkutup hem de germeyi aynı anda işleyecek olan bir filmdir. Korku ve gerilim sevenlerin mutlaka şans vermesi gerektiğini düşünüyorum.

 • IMDb: 7,5
 • Tür: Gerilim, Korku

18. Sessiz Bir Yer 2

İlk filmin devamı niteliğinde olan ikinci filmde hayat kalmak için seslerinden vazgeçen aile bireylerinin yeni bir macerasını anlatmaktadır. İlk filmin son sahnesi itibariyle devamını sürdüren ailenin yeni yaşamları ile durgun gerilim tekrardan sizleri beklemektedir.

 • IMDb: 7,0
 • Tür: Gerilim, Korku

19. The Invisible Man

Kontrolcü erkek arkadaşına daha fazla dayanamayan ana karakterimiz, evden kaçarak kendisi için tehlikeli gördüğü şeyden uzaklaşmaya çalışır. Kendisine yardım etmesi için kardeşine, kardeşinin yakın arkadaşına ulaşan karakterimizin bilmediği bir şey vardır. Erkek arkadaşı intihar etmiştir ve mirasının büyük kısmını ana karakterimize bırakmıştır. Ana karakterimiz bunun bir tuzak olduğunu düşünerek görünmez birisinin onun hayatını kast etmek için çabaladığına inanır. İzlerken gerilmekten tırnaklarınızı yiyeceğiniz harika bir filmdir. Güzel bir film önerisi.

 • IMDb: 7,3
 • Tür: Korku, Gerilim, Bilim Kurgu

20. Bird Box

Dünya normal günlerini yaşarken birden bire ortaya çıkan ve o şeye bakıldığı an itibariyle delirerek kendini öldürmesine yol atan bir yaratık ortaya çıkar. Malorie zar zor bir şekilde sığındığı evde çocukları ile birlikte güvenli bölge olarak bilinen bölgeye doğru tehlikeli bir yolculuğa çıkar. Kitaptan uyarlanmış bir film olduğunu söylemek isterim ki kitabı filmine kıyasla daha iyi. Ama gerilimi ile sizi kendine bağlayacağından da hiç şüphem yok. Mutlaka şans vermenizi öneririm.

 • IMDb: 6,6
 • Tür: Gerilim, Korku

21. Enola Holmes

Her Sherlock Holmes hayranının izlediğini düşündüğüm bir filmdir. Holmes kardeşlerin kız kardeşi olan Enola, 16 yaşına girdiği gün annesinin birden ortadan kaybolması ile hikayesine başlıyor. Abilerinden yardım alamayan Enola kendi başına annesini bulmak için evden kaçıyor ve yolculuk sırasında peş peşe gelen maceralarla bizleri büyülüyor. Bir Sherlock Holmes hayranı olarak izlediğimde o Holmes dizilerinde ve filmlerinde bizleri içine katan gerilim ve gizem duygularının daha azınlıkta olduğunu fark etmiştim. Lakin; kadınların tek başlarına da özgürce bir şeyler yapabileceklerinin en büyük kanıtları arasında olan bir film önerilerinden. Şans vermeye değer.

 • IMDb: 6,6
 • Tür: Aksiyon, Macera, Suç

22. Yırtıcı Kuşlar

Bu film önerisi ise, mafya babası tarafından kaçırılan genç bir kızın kurtarılması anlatılmaktadır. Gotham’da yaşayan, kanun savaşçısı Helena ve suçla savaşan bir aileden gelen yakın dövüş ustası Dinah güçlerini birleştirip kaçırılan kızı kurtarmaya çalışırlar. Harley Quinn ile Joker ilişkisini her birimiz biliriz, sırf Joker’ın yanındaki tatlı vahşi kızın bulunmasından kaynaklı olarak bile bu filme şans verebilirsiniz.

 • IMDb: 6,1
 • Tür: Aksiyon, Macera Suç

23. Run

Film önerileri listemizdeki bir diğer film olan Run, annesi ile hayatını dış dünyadan uzaklarda yaşayan ve yetişen bir genç kızı bizlere anlatıyor. Hayata dair her şeyi annesinden öğrenmiş olan genç kız, küçükken kabullendiği bu durumu büyüdükçe reddetmeye başlıyor ve annesinin kendinden sakladığını düşündüğü büyük sırrı bulmak üzere harekete geçiyor. Kaliteli oyuncular ve gerilim kategorisinde en iyiler bölümüne girebilecek olan bir film önerisi, şans verin.

 • IMDb: 6,7
 • Tür: Korku, Gizem, Gerilim

24. Greta

Film, metroda bulduğu çantayı sahibine ulaştırması sonuncu Greta ile yolları kesişen kadını ele almaktadır. Frances’in bir gün metroda çanta bulması sonucunda vakit kaybetmeden evine kadar çantasını ulaştırmaya çalışır. Greta çantasını Frances’ten aldıktan sonra teşekkür etmek adına onu kahve içmeye davet eder ve bu şekilde kısa sürede beklenmedik bir arkadaşlık doğar. Ancak Frances, hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını keşfederek ikili arasındaki ilişki korkunç bir hal almaya başlar. Gizem severlerin mutlaka izlemesi gereken bir film.

 • IMDb: 6,0
 • Tür: Dram, Gizem

25. Sonic the Hedgehog

Çocukluğumuzun hızlı çizgi filmleri ve dizilerinde bulunan Sonic’in filminin çıkması ilk zamanlarda beni aşırı mutlu etmişti. Lakin bilirsiniz ki ilk çıkan içerikler her zaman en iyisidir ve ondan sonrakiler asla ilkinin tadında olmaz. Sonic, peşine düşen görevlilerden bir an önce kurtularak, şeytani doktorun elinde bulunan yüzükleri geri almaya çalışır. Herkesin hedefi haline gelen Sonic, zorlu koşullarda hedeflediğini yerine getirmek için mücadele etmeye başlar. Sırf çocukluğumuzun hatırına şans verebileceğimiz bir film.

 • IMDb: 6,7
 • Tür: Aksiyon, Macera, Aile

26. Bloodshot

Yabancı film önerileri listemizdeki bu filmde, Bloodshot olarak tekrar hayata döndürülen bir askerin hikayesi anlatılıyor. Bilim insanları nano teknoloji sayesinde öldürülmüş olan Ray’i yeniden hayata döndürerek ona Bloodshot adını verirler. Ray damarlarında dolaşan teknoloji sayesinde durdurulamaz bir güçtür. Geçmişini yavaş yavaş hatırlamaya başlayan Ray, kontrolünü geri kazanmak için büyük bir savaşa katılır. Aksiyonu bol sizi içine sokacak bir film. Şans vermenizi öneririm.

 • IMDb: 5,7
 • Tür: Aksiyon, Dram, Bilim Kurgu

27. Mulan

Hatırlar mısınız bilmem ama geçmiş yıllarımızda Mulan’ın çizgi film hali vardı, bu film ise o çizgi filmin biraz değiştirilmiş hali. Filmde, kadınlar sadece çocuk doğurmak ve kocalarını mutlu etmek için yaşam mücadelesi verdikleri bir dönem gözler önüne seriliyor. Ana karakterimiz bu durumdan memnun olmayarak, Çin İmparatorluğu’nda her ailenin en az bir erkek üyesinin Kuzeyliler ile savaşa katılması gerektiğini öğrenerek Mulan, hasta olan babası yerine bu savaşa kendisi katılıyor.

 • IMDb: 5,5
 • Tür: Aksiyon, Macera, Dram

28. Amar

Romantik film önerileri özelinde bu film, birbirlerini büyük bir tutkuyla seven bir çifti anlatmaktadır. Laura ve Carlos ilk aşkın heyecanını yaşayan gençlerdir fakat bir gün güvensizlik ve kıskançlık ile yüzleşmek zorunda kaldıkları için birbirlerine zarar vermeye başlarlar. Ateşli sahnelerle, romantik anlarıyla sizi kendisine çekecek olan bir filmdir. Şans vermenizi öneririm.

 • IMDb: 5,2
 • Tür: Dram, Romantik

29. Karanlık Zihinler

Film, milyonlarca insanın ölümüne neden olan salgından kurtulmayı başaran bir grup genci ele alıyor. Ruby, kendisi gibi özel güçlere sahip olan ve tüm gençlerin sonunu getiren vebadan kurtulan bir bireydir. Bir gün Ruby ve arkadaşları gönderilmiş ve gözetim altında tutuluyor oldukları devlet tesisinden kaçtırları anda hayatları onlar için bambaşka bir hal almaya başlar. Kitaptan uyarlanan bir film olmasıyla birlikte, macerası bol da bir film kıvamındadır. Her ne kadar benim için kitaplar daha çok detay ve hayal gücüne bağlılık sağlıyor olsa da bu filme de bir şans vermeniz gerektiğini düşünmekteyim.

 • IMDb: 5,7
 • Tür: Aksiyon, Macera, Dram

30. Gece Yarısı Gökyüzü

Gökyüzünü inceleyebilmek için dünyanın uzak noktasında yaşayan Augustine, Arctic araştırma merkezine ulaşmasından kısa süre sonra yıkı bir düzeyde olaylar yaşanır ve araştırma merkezi tahliye edilmesi gerekir. Lakin Augustine orada kalarak çalışmaya devam etmek ister ve Iris adında bir çocukla tanışır. Konusunun kalanını anlatırsam spoiler verebileceğin, kaliteli ve fantastik film önerilerinden birisidir.

 • IMDb: 5,6
 • Tür: Fantastik, Drama

31. 365 Gün

Imdb puanı aşırı düşük olsa da herkesin izlediğini düşündüğüm, Netflix içerisinde en iyilere giren bir film. Sicilya Mafya ailesinin bir üyesi olan Massimo, babasının öldürülmesi üzerine onun yerine geçer. Laura isimli genç bir kadınımız ise erkek arkadaşı Martin ile ilişkisine son bir şans vermek adına Sicilya’da bir tatile çıkar ve yolu Massimo ile kesişir. Kendisi için en tehlikeli insan olan Massimo tarafından kaçırılan Laura’ya ona aşık olması için 365 gün süre tanınır. Bu film önerisi tamamen erotizmin etkisinden oluşan, fazlaca ateşli sahneleri ile sizi ekrana kilitleyecek ve şans verilmesi gerektiğini düşündüğüm bir film önerisi.

 • IMDb: 3,2
 • Tür: Dram, Romantik

32. Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü?

Ailesiyle birlikte yaşadığı çevreye uyum sağlamak için çabalayan, üstün zekalı olan Gülseren’ın hayatı gözlerimizin önüne seriliyor bu filmle. 1948 yılında İstanbul’da doğan Gülseren, dört rakamlı sayılı aklında sayarak üstün zekalı olduğunu kanıtlıyor. Filmi izlerken yer yer hüzünleneceğiniz yer yer de buruk bir gülümseme sunacağınız bir film. Bu film önerisinde IMDB puanı ve kategorisi ise şu şekilde;

 • IMDb: 6,2 
 • Tür: Komedi, Dram 

33. Azizler

Aziz, hayatının en zorlu dönemlerinden birini geçiren birisidir. Sevmediği bir işte çalışan, ilişkisine son vermeyi düşünen, herkesten uzaklaşarak yalnızlığına çekilmek isteyen birisidir. Lakin bu düşünceleriyle birlikte karşına bir fırsat çıkar ve yapması gereken tek şey bir yalan söyleyerek o yalan ile yaşamını devam ettirmektir. Ancak her yalanın bir bedeli elbet bulunmaktadır. Bazı sahnelerde kahkaha atacağınız bazılarında ise ağlamak ile ağlamamak arasında ince bir çizgide olacağınız bir film. İzlemenizi öneririz.

 • IMDb: 6,1 
 • Tür: Komedi, Dram 

34. Kaçak Yolcu

Film önerileri yazımdaki bu filmde marsa giden bir grup insan, gemide bir kaçak yolcunun olduğunu fark eder. Ekip gittikçe azalan kaynaklarıyla ne yapacaklarına karar vermeye çalışırken uzay gemisindeki tıbbi araştırmacı onların vermeye çalıştığı karara karşı çıkara beklenmeyen bir olaya sürükler. İzlenmesi gereken eğlenceli bir film.

 • IMDb: 5,5 
 • Tür: Dram, Bilim Kurgu 

Bu yıl için mutlaka izlemeniz gereken bir çok türden Netflix ve yabancı film önerileri listemizin sonuna geldik. Yukarıda listelediğim film önerileri herkesin izlemek isteyebileceği ve en sürükleyici filmlerden oluşmaktadır. Daha fazla bu tarz dizi ve film önerileri listesi arıyorsanız yandaki bağlantıyı kullanarak diğer listelerimize ulaşabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

 1. Açelya dedi ki:

  Şuana kadar gördüğüm en güzel blog yazısı tabi harika filmler hatta bir çoğunu izlemiştim. Diğerlerini de izleyince seveceğimi düşünüyorum.

 2. Tuğçe dedi ki:

  2021 için gördüğüm en güzel film önerileri listesi

 3. Buket dedi ki:

  Film önerileri arayanlar için gerçekten son zamanların en iyi filmlerinin bulunduğu yer. google da yıldızladım teşekkürler.

 4. Melis dedi ki:

  Hemen gidip izleyeceğim hepsini. Evde gerçekten bunaldık ve film önerileri gayet güzel herkese hitap ediyor.

 5. Leyla aksu dedi ki:

  Bende ne izlesem diye düşünüyordum. Cok guzel filimleeri bulmussunuz teşekkürler. Film tavsiyeleriniz icin. Sayenizde keyfle film izlicem

 6. Barış aydın dedi ki:

  Bize bu filimler pandemi sürecinde baya iyi ve güzel geldi çok teşekkürler sinemalarda izlemenin zevkini vermesede dijital platformlarda izledik yinede teşekkürler

 7. bahtiyar işlek dedi ki:

  Gerçekten izlemeniz gereken filmleri çok güzel yazmış ben de birkaçını izledim ve bunları izleyeceğim teşekkürler.

 8. Yakupp Bilgenn dedi ki:

  Verdiginiz filmlerin yarisini izleme sansi buldum ama daha izlemedigim cok film var onlarida sizin onerileriniz sayesinde izliycem insallah

 9. Bahtiyar dedi ki:

  birkaç filmi izledim ama çoğu filmi izlemmiştim hoşuma gitti açıkcası gidip izlemeye başlicam teşekkürler

 10. Osman Can dedi ki:

  En baştaki doktor sleep filmi ben çok beğendim korku ve gelirim vallaha korkucu ve gerilim oluyor hikayesi söyle: bir adam gelmiş karısını çekmiş bir yere sonra başlamışlar bıçakladı vb. Gibi işte anladiniz çok iyi çok beğendim tavsiye ederim bissürü film fln var bakmayı unutmayın

 11. Ümit dedi ki:

  son zamanların en iyi filmlerini toplandığı ve içeriklerininde size yardımcı olabileceğimiz bir site kolay bulabi,emriniz film önerileri hepsi burada

 12. Ümit dedi ki:

  Bilgilendirici bir platform olma yolunda emin adımlarla ilerleyen bir site ve hem eğlenirken hem de para kazanıyorsunuz daha ne olsun güzel filmlerden haberdarsiniz saatlerce aramanıza gerek kalmıyor

 13. Caner acis dedi ki:

  Aga son zamanlarda gördüğüm en iyi film önerileri 2021 listesi kesinlikle izleyin

 14. Metehan dedi ki:

  Film tavsiyesi için teşekkürler bazılarını izlemiştim ve geri kalanını da şimdi izlemeye başlıyorum. Evde kaldığımız bu günlerde kendimizi dizi ve filmlere verdik. Bu filmleri de herkese tavsiye ediyorum.

 15. Caner acis dedi ki:

  Son zamanlardaki en iyi filmlerin listelendiği yer çok iyiydiniz elinize sağlık

 16. Caner acis dedi ki:

  Son zamanlarda gördüğüm derlenmiş en iyi filmler olabilir bunları bulmak çok zordur emeğinize sağlık reisler

 17. Dilara dedi ki:

  son zamanlarda gördüğüm en iyi film önerileri 2021 listesi