WhatsApp Grupları Yüzlerce – Sürekli Güncel

WhatsApp Grupları Yüzlerce – Sürekli Güncel

Teknolojinin gelişmesiyle, reklam ağlarının reklam fiyatları’da artmış durumda, binlerce reklam ağı var fakat reklam verme ücretleri düşmek bilmeden gitgide artıyor. Dolayısıyla çözüm olarak insanlar ücretsiz sosyal medya ağlarına yöneliyor, sosyal medyada bir çok farklı reklam metot’u var, mesela genel tabiriyle Growth hacking (Sosyal medya pazarlama) deniyor, bununda size etkisinin ne denli büyük olacağı tartışılır.

Biz bugün sizlere reklam gelirlerinizi en az %20 arttırabileceğiniz bir çözüm sunuyoruz. Yabancı WhatsApp grup yayınları, bu yöntem WhatsApp’ın web sürümü çıkmasıyla yayıldı fakat hala kullanmayan arkadaşlarımız var. Yöntemin sitenize, profilinize, videolarınıza vs. ne kadar SEO’da etkisi olacak bilemem, fakat reklam gösterim için güzel ve işlevsel bir yöntem.

Özellikle, İngilizce site açacaklar veya İngilizce site sahipleri için fazlasıyla işe yarayacaktır. Yöntem Amerika’da aktif olarak kullanılıyor, tam olarak reklam için kurulmuş olmasalar’da bunun için’de kullanılıyor. Geri dönüşlerin reklam gelirlerinize etkisinin en az %20 olduğunu belirtmiştim zaten dolar kurundan dolayı ister istemez sonuç bu olacaktır.

Nasıl Kullanabilirim Bu Yöntemi?

Öncelikle gruplarda ortama ayak uydurmanız önemli bir faktör, sadece link’de olsa onların diliyle davet etmeniz reklam geri dönüşlerini arttıracaktır. Bağlantıları ise Google URL kısaltıcı ile kısaltmayı tavsiye ediyorum, zira Türkçe link yapıları onlara pekte cazibeli gelmeyecektir. Bir diğer önemli nokta ise değecek gruplara girmeniz, üye sayısı 50’nin üzerindeki grupları tercih etmeniz giriş sayısını arttıracak dolayısıyla daha fazla etkileşim alacaksınız ve yaptığınız işe yetecek.

WhatsApp Grup Linkine Nasıl Katılırım?

Bir gruba katılmadan önce onu nasıl kullanacağınızı anlattık. Sadece aşağıdaki adımları okumak sizin için yeterli olacaktır.

  • İlk önce, bu sayfanın en altında bulunan WhastApp grupları listesine gidin.
  • Şimdi herhangi bir bağlantıyı seçin ve yeni bir sekmede açın.
  • Gruba katıl seçeneğinden sonra, grup akışına yönlendirileceksiniz.
  • Eğer grupta kalıcı olmak istiyorsanız, açıklama bölümünü okuyun.

WhatsApp gruplarına katılma işlemimiz bu kadar, şimdi tanıtımını yapmak istediğiniz şeyleri yayınlayın ve bunlardan geri dönüş sağlayın. Konuyla ilgili olarak yardımcı olmamızı istediğiniz durumlarda İletişim adresimizi kullanarak mail atabilirsiniz ve aşağıya yorum bırakarak sizde grup davet bağlantılarınızı gönderebilirsiniz.

WhatssApp Grup Linkleri

Genel WhatsApp Grupları

Aktrislik WhatsApp Grupları

İslami WhatsApp Grupları

Uluslararası WhatsApp Grupları

Aşk WhatsApp Grupları

Eğlence WhatsApp Grupları

Hindistan WhatsApp Grupları

Haber WhatsApp Grupları

Spor WhatsApp Grupları

Takipçi WhatsApp Grupları

Gay WhatsApp Grupları (WhatssApp Falan Ama Siz Yinede Önleminizi Alın)

Örgü Yapıp Satan Teyzeler Falan WhatsApp Grupları

Yetişkin WhatsApp Grupları

Bitcoin – Kripto Paralar WhatsApp Grupları

WhatsApp grupları listemizdeki kırık linkleri lütfen bize bildirmeyi unutmayın!

YAZAR BİLGİSİ
Serhat Turan
Cesaretin içinde deha, güç ve mucize vardır.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.