TikTok Jeton Nedir? TikTok Jeton Nasıl Kazanılır?

TikTok Jeton Nedir? TikTok Jeton Nasıl Kazanılır?

Konuya, Tiktok jeton nedir? Sorusu ile başlamak gerekmektedir. Konuya ilişkin bilgisi bulunmayanların, Tiktok üzerinden para elde edebileceklerini de bilmedikleri düşünülmektedir. Tiktok uygulamasında, getirilmiş olan güncellemeler sonucunda, bünyesinden para elde edebilme olanağını açmıştır.

Haliyle, site dahilinde bulunurken bu hususu göz önünde tutularak hareket edilmesi tavsiye edilmektedir. Bir manada uygulama içerisinde para olan jeton tatbiki vesilesiyle hibe etme işlemleri ya da hediye gönderme gibi olan işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Tiktok portföy olarak site dahilinde yer edinmiş olan bu hususa yakın mercekten bakmak lazım gelirse; öncelikle uygulamaya giriş sağlanması gerekmektedir.

Profil bilgileri kısmına girildikten sonra, sağ yukarı köşede yer almakta olan üç nokta sembolüne tıklanması gerekmektedir. Bir sonraki adımda Tiktok jeton portföy kısmı görülecektir. Bu alan da açıldığı zaman muhtelif jeton verileri ve satın alma metotları ile karşı karşıya kalınacaktır.

Tiktok Uygulamasında Jeton Kazanma

Site dahilinde yer alıyor olan canlı yayın panosunda yayın açılması gerekmektedir. Yalnız bu raddede bir uyarı yapılması gerekmektedir. Zira site, bin takipçi sayısına ulaşmamış olan kullanıcılara canlı yayın yapma ayrıcalığı tanımamaktadır.

  • Takipçi sayısı hududu aşıldıktan sonra ise başka bir husus olan hibe opsiyonu açma hususu da es geçilmemelidir.
  • Canlı yayınlar açıldıktan sonra da kullanıcıların armağan sevk etmesi sağlanmalıdır. Sevk edilen armağanlar akabinde Tiktok jetonları portföy içerisinde toplanmaya başlamaktadır.
  • Kullanıcı kişilerin yaptıkları canlı yayınlara katılım sağlayarak bu bölümden muhtelif armağanlar seçerek para iletimi yapılabilmektedir.
  • Armağanlar seçilirken, her armağanın kendine has olan belli bir jeton maliyeti bulunduğu da unutulmamalıdır.

Gönderimler sırasında yapılmış olunan bu seçimler portföye düşecektir.

Canlı Yayın Açarak Kazanç Sağlamak

Tiktok jeton kazanmak hususunda, tüm insanların en basit biçimde yapabileceği para kazanma metodu, canlı yayın açarak para kazanmak olmaktadır. Jeton uygulaması vasıtasıyla, sevk edilecek olan armağanlar hesaba jeton biçiminde ilave edilecektir. Sağlanmış olunan jetonlar, küçük bir inkıta akabinde hakiki para biçiminde bozdurulup çekilebilmektedir veyahut üstte de bahsedilmiş olduğu üzere öteki üyelere hibe olarak sunulabilmektedir.

Sponsor Edinerek Kazanç Sağlamak

Tiktok jeton kazanma metotları arasında bulunmakta olan öteki husus da sponsor sağlayarak para elde etmektir. Şirketler, bilhassa takipçi hususunda kâfi olan muhtelif kullanıcılardan dolayı, daha fazla topluluğa erişmeyi hedeflemektedirler. Haliyle bu raddede kullanıcılara belli nispette bir pazarlama bedeli olan para tediyesi yapılmaktadır. Fakat şunu belirtmekte fayda vardır; sponsorlarla beraber çalışabilmek adına pek tabii başlangıçta yüz bin takipçinin aşılması gerekmektedir.

Doğru Keyword Seçimiyle Kazanç Arttırmak

Bu metot esasen en çok ticarethanesi olanlara hitap edecektir. Şayet bir ticarethane malikiyseniz, site dahilinde bulunurken, doğru anahtar sözcükleri ve etiketleri kullanarak, yayınlanmış olunan ve yayınlanacak olan videolar sayesinde daha çok geniş topluluklara erişerek, alan genişletilebilmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.