Instagram Toplu Takip Bırakma / Takipçi Silme

Instagram Toplu Takip Bırakma / Takipçi Silme

Instagram’da en büyük problemlerden biriside toplu takip etme veya takibe takip yapma. Bu büyük bir sorun çünkü unfollow yapma yazılımlarının %90’ı ücretli, ücretsiz uygulama ve siteleri bulma da oldukça zor bir durum. Bu yazımızda Instagram’da toplu olarak yaptığınız takiplerden nasıl çıkacağınızın yollarından bahsedeceğiz. Dilerseniz şimdi, Instagram takipçi silme PC, Instagram toplu unfollow, Instagram toplu takipten çıkma, gibi sorularınızın cevabına geçelim.

Instagram Toplu Takip Bırakma / Takipçi Silme Nasıl Yapılır?

Instagram’da takipten çıkma işlemi için bir çok yol, yöntem, uygulama ve program var. Ancak ilk başta da dediğimiz gibi bunların çoğu ücretli, dolayısıyla bu yazımızda size ücretsiz yollardan bahsedeceğiz. Temel olarak Instagram ücretsiz toplu takipten çıkma uygulamaları mevcut bunlar kullanılmalıdır. Eğer Instagram hesabınızı PC ile yönetiyorsanız programlar kullanmalısınız (yazımızın içerisinde vereceğiz). Son yöntemimiz ise takipçi veya hesap yönetim sitelerini kullanmak (mobil – PC fark etmez).

Lafı daha fazla uzatıp, dallandırıp budaklandırmadan konumuzun asıl içeriği olan Instagram toplu takipçi silme yollarına geçelim, sizler için farklı başlıklar altında topladık…

1. Yöntem – Mobil Instagram Unfollow Uygulamaları

Instagram toplu UNF için en fazla kullanılan yöntem bir uygulama kullanmak, bu uygulamaların ücretsiz olanlarını bulmak oldukça zor, tabii sizin bunun için uğraşmanıza gerek kalmayacak biz bulduk. Öncelikle, aşağıdaki uygulamalardan kendiniz için en uygun olanını seçin ve Google Play Store / App Store ile indirin. Daha sonra hesabınızla giriş yaparak gerekli adımları izleyin ve takip ettiklerinizi toplu olarak takipten çıkın.

Android:

IOS:

2. Yöntem

2. Yöntemimiz ise PC kullanarak Instagram’da toplu Unfollow yapma. Bu yöntem az bilinen, ancak en iyi sonuç alınan yöntemdir. Google eklentileri kullanarak takipten çıkmayı oldukça kolaylaştırabilirsiniz. Pc ile Instagram toplu takipçi silme için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak verdiğimiz eklentiyi indirin ve google’a kurun. Daha sonra, instagram hesabınıza giriş yaparak Unfollow özelliğini kullanın ve sistem otomatik olarak takipten çıkacaktır.

Instagram toplu unfollow / takipten çıkma yazımız bu kadardı, umarım yararı olmuştur daha fazla yöntem için yazımızı takipte kalın. Bir sonraki yazımızda ücretli takipten çıkma yöntemlerini listeleyeceğiz, ücretli olucak ancak sizleri bu kadar uğraştırmadan belirlediğiniz süre içerisinde toplu takip veya unfollow yapabilecek. Konuyla ilgili görüş, öneri ve fikirlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmı ile bizlerle paylaşın.

YAZAR BİLGİSİ
Serhat Turan
Cesaretin içinde deha, güç ve mucize vardır.
YORUMLAR

  1. qelb_qirildi dedi ki:

    mən sizi takp etmək istəmirəm