Mobil Hareketli Neon Dans Efekti Uygulaması ve Nasıl Yapılır?

26.05.2020
Mobil Hareketli Neon Dans Efekti Uygulaması ve Nasıl Yapılır?

Özellikle son zamanlarda yabancı müzik kliplerinde gördüğümüz neon dans efektleri nasıl yapılıyor? Hatta nasıl yapabilirsiniz? Bu sorunun cevabını merak ettiğinizi düşünüyorum. Aslına bakarsanız günümüzde teknoloji anlamında gelişmeler kaydederken bir çok şeyin kullanım alanları da genişliyor. Bundan bir kaç yıl önce uzman editörler tarafından yapılabilen neon dans efekti de bu genişlemeden nasibini almış durumda.

Hatta öyle ki çok ağır yazılımlar dahi kullanmanıza gerek yok. Cep telefonu veya diğer bir adıyla mobil cihazınıza indireceğiniz bir uygulama ile neon dans efektlerini kolayca uygulayabilir ve içeriklerinizi sosyal medya sayfalarınızda yayımlayabilirsiniz. Ayrıca, indireceğiniz uygulamanın işlevi sadece bununla da sınırlı değil. Dilediğiniz video düzenlemesini rahatlıkla yapabilirsiniz.

InShot Uygulaması Nedir?

InShot uygulaması hepsi bir arada görsel içerik düzenleme uygulamasıdır. Video oluşturmanıza, fotoğrafları düzenlemenize ve görüntü kolajları oluşturmanıza olanak tanır. Uygulamada çok sayıda özellik mevcut. Videoları kırpabilir, çekimlerinizin oynatma hızını değiştirebilir, filtreler, müzikler ve metin ekleyebilirsiniz. Birde, diğer birçok resim veya video düzenleme uygulamasında olmayan görüntü çevirme özelliğinden faydalanabilirsiniz.

InShot uygulamasının dezavantajı, uygulama içi reklamları ve videolara eklenen filigranı kaldırmak için belli bir miktar para ödemenizin gerekmesidir. Bununla birlikte, InShot uygulamasının kullanımı basittir ve ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Bu uygulama, her şeyi bir arada bulabileceğiniz bir yığın işleve sahiptir ve TikTok gibi mecralarda içerik üretenler için en iyi video düzenleme uygulamasıdır.

InShot Video düzenleme uygulamasının özelliklerinin hemen hemen hepsinden bahsetmişken videolara neon efekti uygulama özelliğinden bahsetmezsek olmaz zira konumuzun asıl içeriği de bu zaten. Dilerseniz şimdi adım adım uygulamanın neon efekt uygulama özelliğinden bahsedelim.

InShot Neon Efekti Nasıl Uygulanır?

Telefon üzerinden hareketli neon efekti uygulayabileceğiniz tek uygulama InShot’dır. Dolayısıyla herhangi bir alternatifi olmadığından bu hareketli neon efekti nasıl uygulayacağınız konusunda pratik yapmanız gerekmektedir. Bu kısa bilgiyi verdikten sonra videolara hareketli neon efekti uygulamak için InShot uygulamasını AppStore veya PlayStore üzerinden indirdiğinizi farz ederek neon efekti uygulama adımlarına geçiyorum.

  1. InShot uygulamasına mobil cihazınızdan giriş yapın.
  2. Çıkan ekranda “Video” kısmına bastıktan sonra, “Yeni” seçeneği ile devam edin.
  3. Düzenlemek istediğiniz videoyu seçin ve formatını belirleyin.
  4. Son olarak “Etiket” kısmına tıklayarak hareketli neon dans efektlerini uygulayın.

Hareketli neon dans efekleri video’ya nasıl eklenir ve InShot uygulaması nasıl kullanılır konusundaki içeriğimiz bu kadardı. Bu konuyla ilgili veya diğer benzer içeriklerimizi görmek için Mobil kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, InShot uygulaması tamamen ücretsiz değildir, full sürümü kullanmanız için küçük bir meblağ ödeme yapmanız gerekiyor. Ancak ödeme yapmadan da kısmı olarak bazı efektleri uygulayabiliyorsunuz.

YAZAR BİLGİSİ
Serhat Turan
Cesaretin içinde deha, güç ve mucize vardır.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.