Mystalk Uygulaması Nedir? Nasıl Kullanılır? Püf Noktalar!

Mystalk Uygulaması Nedir? Nasıl Kullanılır? Püf Noktalar!

Daha önce Mystalk uygulamasını duydunuz mu? Oldukça popüler olan bu uygulama aslında çok fazla merak ediliyor ve ilgi görüyor. Bu durumda da Mystalk uygulaması nedir ve nasıl kullanılır soruları araştırılıyor. Bizler size püf noktalardan bahsedeceğiz.

Eğer detayları merak ediyorsanız hemen okuyarak öğrenebilirsiniz. İşte bilmeniz gereken bütün detaylar…

Mystalk Uygulaması Nedir?

Mystalk Uygulaması Nedir?

Sizlere öncesinde Mystalk uygulamasının ne olduğunu açıklayalım. Bu uygulama Instagram ile birlikte kullanılarak çok fazla işlevselliği da beraberinde getiriyor. Mystalk uygulaması ile birlikte istediğiniz birinin hikayesine gizlice bakabiliyorsunuz.

Daha önce mobil uygulama olarak hizmet veren Mystalk artık internet üzerinden de ulaşabileceğiniz bir web sitesine sahip. Yani kısaca Mystalk uygulamasının Instagram için özel olarak geliştirilmiş bir gizli profil görüntüleyicisi olduğunu söyleyebiliriz.

Anonim bir şekilde kayıt olabilirsiniz ve istediğiniz kişilerin profillerini takip ederek hikayelerini izleyebilirsiniz.

Mystalk Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Peki Mystalk uygulaması nasıl kullanılır ve püf noktaları nelerdir? İşte cevabı:

  • İnternet tarayıcınızı açın.
  • Instagram hikayelerini ya da profillerini görüntülemek amacıyla Mystalk sitesine girin.
  • Burada kullanıcı adını tam olarak yazın.
  • Sonrasında kullanıcıya tıklayın ve bekleyin.
  • Açılan pencerede indirme seçeneği almak için de videoya ya da fotoğrafa uzun süre basılı tutmanız yeterlidir.

Fakat bu uygulama aynı zamanda bazı dezavantajları da beraberinde getiriyor. İlki, web sitesi aradığınız içeriği bulmaya çalışırken size çok fazla reklam çıkarıyor. Bunları izlemek zorunda kalıyorsunuz.

Her zaman istediğiniz gibi sonuç alamıyorsunuz. Manuel olarak tek tek yazmanız gerekebiliyor. Ama bunlara ek olarak avantajları da bulunuyor. İşte diğer başlıkta da bunları anlatıyoruz.

Mystalk Uygulaması Faydaları

Öncelikle bu uygulamanın bütün platformlarda çalıştığını söylememiz gerekiyor. Buna ek olarak hashtag aramalarını destekleyebiliyorsunuz. İçerik indirmek için de basılı tutmanız yeterli. Bu özelliklerinden dolayı stalk yapmayı sevenler için mükemmel bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz.

İşte gördüğünüz gibi Mystalk uygulaması aslında size gizli stalk yapma şansını sunuyor. Hem avantajları hem de dezavantajları bulunan bu uygulamayı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sadece dikkat çektiğimiz püf noktaları gözden kaçırmayın.

ETİKETLER: Instagram, Mystalk, Nedir?, Uygulama
YAZAR BİLGİSİ
Gülden Metin
4 yıldır SEO uyumlu yazılar yazıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.