Twitter Eski Sürüme Geçme

Twitter Eski Sürüme Geçme

Dünyanın en popüler uygulaması olan Twitter, masaüstü yeni sürümüyle farklı bir görüntüye büründü. Sosyal medya devinin bu yeni versiyonunu görenler, Twitter eski sürümüne geçme nasıl yapılır? Twitter eski sürüme çevirme gibi yöntemlerle alışık oldukları sürüme geçmeyi istiyor. Ancak web’de her şey de olduğu gibi bunda da bir çözüm yolu var. Basit bir Google Chorme uzantısı ile Twitter eski sürüme geçme işlemi sadece 30 saniye.

Twitter’ı Eski Sürüme Geçme Nasıl Yapılır?

Twitter’ın yeni arayüzü bir çok kullanıcı tarafından geçer not alamazken, kullanıcılar da eski arayüze nasıl geçileceğini araştırıyor. Twitter test aşamasındayken opsiyonel olarak yeni arayüzü kullanıcıların beğenisine sunmuş, isteyenler eski tasarıma rahatlıkla geçebiliyordu. Ancak, Twitter kullanıcılarının hemen hemen hepsinin yeni arayüze geçirilmesiyle şirket de eskiye geçiş yolunu tamamen kapattı.

Fakat Twitter’da bu rahatsızlıktan haberdar olan yazılımcılar da bu süreçte boş boş durmak yerine yeni bir yazılım olan Google Chrome GoodTwitter uzantısını piyasaya sürdü. Google Chrome’a eklentinin indirilmesiyle beraber Twitter eski sürüme geçebilirsiniz. Dilerseniz şimdi GoodTwitter nasıl kurulur? ve Twitter eski sürüme geçme nasıl yapılır?

Ayrıca Bakınız: Twitter Kodları

GoodTwitter Nasıl Kurulur / Yüklenir?

Öncelikle buradaki linke tıklayın, açılan sayfada sağ kısımda bulunan ‘Chorome’a ekle’ bölümüne basın. Çıkan sekmede de ‘Uzantıyı ekle’ bölümüne tıklayın. Kurulum birkaç saniye sürdükten sonra Twitter’ın eski sürümü otomatik olarak aktifleşecektir. Aktif olmaması durumunda internet sağlayıcınızın sağ üst tarafta bulunan Google ayarlar kısmında uzantılar bölümüne girin ve GoodTwitter uzantısını aktif yapın. Eski sürümünü kapatıp yeniyi kullanmak için de aynı yerden uzantıya “izin verme” bölümüne tıklayabilirsiniz.

Twitter’ı eski sürüme geçirme işlemi bu kadardı, umarım işinize yaramıştır. Herhangi bir soru, öneri veya problemde iletişim kısmından destek alabilir bizimle düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Serhat Turan
Cesaretin içinde deha, güç ve mucize vardır.
YORUMLAR

  1. fatih dedi ki:

    Bu tarayıcı artık desteklenmiyor. diyor çözümü var mı

  2. umut dedi ki:

    Bu tarayıcı artık desteklenmiyor.
    diyor

Sponsorlu Bağlantılar: SMM Panel - Canlı maç izle - Taraftarium24 - Justin tv izle - takipçi satın al - antalya haber - sosyalhane.com - hosting - Bodrum Villa - Ankara Psikolog - Cezayir Vizesi Otomatik Kepenk