Huwaei Telefon Fiyatları ve Modelleri

Huwaei Telefon Fiyatları ve Modelleri

Akıllı telefonların revaçta olduğu son dönemlerde alıcılar hem işlevsel hem de uygun fiyatlarda telefon arayışında. Huawei ise telefon markaları arasında hem uygun hem de işlevsel olmasıyla ön plana çıkıyor. Özellikle şarj ömrünün uzun süre dayanması kullanıcıların dikkatini çekiyor. Bu yazımızda sizlere huwaei telefon fiyatları ve modelleri hakkında bilgi vereceğiz.

# Huawei Mate 20 Pro 128 GB

Son dönemlerde kullanıcıların çok beğendiği ve kullanışlı bulduğu telefonların arasında geliyor. Piyasa fiyatı 7.000 civarı olan telefon modeli indirimli olarak 5.600 TL’ye kadar bulunabiliyor. Telefonun en dikkat çekici özelliğiyse üçlü kamera sisteminin bulunması.

Yapay zekayla desteklenen bu üçlü kamera özelliği sayesinde fotoğraflarda ki her ayrıntı bütün güzelliğiyle ön plana çıkıyor. Ayrıca 24 MP ön kamerasıyla sefielerinizi kusursuz bir biçimde çekebilme olanağı sağlıyor. Kullanıcılar tarafından takdir gören diğer bir özelliğiyse hızlı şarj olabilmesi ve şarjının uzun süre dayanabilmesi. Bu sayede uzun süre şarja takmadan telefonu kullanabiliyorsunuz.

# Huawei P30 128 GB

Huawei markasının piyasaya sürdüğü diğer bir telefon ise Huawei P30. İnce ve oldukça hafif olmasının yanı sıra hafızasını arttırarak 256 GB’ye kadar kullanım imkanı sunuyor. Yine üstte tanıttığımız telefon gibi kamerasıyla ilgi odağı olmayı başarıyor. Üstün fotoğraf çekimi sayesinde mükemmel fotoğraf çekmenize olanak sağlıyor.

Aynı şekilde bu modelde de hızlı şarj özelliği mevcut ve yapılan kullanıcı yorumlarında şarjın uzun süre dayandığı belirtiliyor. Fiyatı 6.000 TL’den piyasa sürülen telefonu indirimli olarak 5.000’ya kadar bulabiliyorsunuz.

# Huawei P30 Lite 128 GB Midnight Black

Üstteki modellerin biraz daha alt modeli ve daha uygun fiyatlısı olarak tanımlayabileceğimiz bu ürünü 3.000 ile 2.000 TL arasında tedarik edebilirsiniz. Fotoğraf çekim kalitesi olarak üstte bahsedilen modellere göre daha düşük olsa da yine de iş görür nitelikte. Bunun yanı sıra şarj konusunda kullanıcılarını yine zora sokmuyor.

Telefonun 128 GB dahili hafızası bulunuyor. Bunun yanı sıra yetmediği hafızasının yetmediği durumlarda SD kart ekleyerek 256 GB’da kadar yükseltilebiliyor. Fiyat-performans olarak oldukça uygun olan bu modelde tercih edebilecekleriniz arasında bulunuyor.

YAZAR BİLGİSİ
Serhat Turan
Cesaretin içinde deha, güç ve mucize vardır.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.