Yeni Doge Olarak Değerlendirilen “Shib Coin” Nedir? Alanlar Ne Diyor?

Yeni Doge Olarak Değerlendirilen “Shib Coin” Nedir? Alanlar Ne Diyor?

Son 24 saat içerisinde %300’ün üzerinde yükseliş gösteren Shib Coin, kripto para yatırımcılarının yeni gözdesi konumuna yerleşti. Özellikle Doge Coin’in yakın bir zamanda sıra dışı bir yükselişe geçmesi ve Doge’nin yükselişinde ünlü iş insanı Elon Musk’ın doğrudan rol oynaması yatırımcıların heyecanlanmasına sebep oldu.

Musk tarafından Shib Coin hakkında yapılan açılamaların etkisi son birkaç günde doğrudan gözlemlenirken herkes tarafından en çok merak edilen konuların başında Shib Coin İnu nedir? sorusu gelmektedir.

Shib Coin

Shib Inu Nedir?

Shib Coin İnu nedir? merak edenler için kısaca özetlemek gerekirse SHIB Coin; kendiliğinden ortaya çıkan gelişmeler sonucunda bir yatırım varlığı haline dönüşen internet dünyasının MEME adı verilen şaka amaçlı içeriklerinden beslenen kripto para birimidir. SHIB ve DOGE arasındaki benzerlikte tam olarak bu noktada açığa çıkmaktadır.

Shib Coin

Yeni Bir Doge mi Doğuyor?

Bilineceği üzere Doge Coin, dijital dünyanın eğlence aracı olarak piyasada konumlanmış ve özellikle dijital dünyada şaka amaçlı bir gönderi aracı olarak kullanılmıştır. İnternet kullanıcılarının birbirlerine şaka yapmak amacıyla gönderdikleri bu kripto varlık, ünlü iş insanı Elon Musk tarafından desteklenince gerçek bir yatırım aracı haline dönüşmüştür.

Son dönemde yükseliş trendi yakalayan Doge Coin, yatırımcıların en çok rağbet gösterdiği kripto varlıklar arasında girdi. Yeni bir Doge Coin olmaya aday Shib Coin hakkında farklı spekülasyonlar olduğu gibi Musk tarafından SHIB’e gösterilen ilgi bu kripto değerin de kısa sürede yükselmesine sebep oldu.

Bu kapsamda Shib Coin’in yeni bir Doge olmaya aday olduğu açıkça görüldüğü gibi Musk’ın desteğini sürdürmesi halinde daha da güçlü bir yatırım aracı haline dönüşebileceğini söylemek mümkündür. Özellikle son 24 saat içerisinde sıra dışı bir yükselişe geçen SHIB Coin’in bu yükselişine devam edip etmeyeceği yatırımcılar tarafından merak edilmektedir.

Shib Coin

Shib Coin Kazandırır mı?

Yatırımcılar tarafından merak edilen bir diğer önemli durum da Shib Coin kazandırır mı? sorusudur. Shib Coin’in ani yükselişi, her ne kadar piyasalara yeni giren kripto varlıklara benzer bir niteliğe sahip olsa da temel anlamda benzerlik taşımadığı söylenebilir. Özellikle Shib Coin’în kripto para borsası devi olan Binance tarafından listeleneceğinin açıklanması, yeni bir kârlı yatırım aracının sinyallerini vermektedir.

ETİKETLER: Altcoin, Coin, Shib, Shib Coin, Shiba Inu
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar: takipçi satın al