Telegram Para Kazanma Botları! 5+ Trend Para Kazandıran Oyunlar

Telegram Para Kazanma Botları! 5+ Trend Para Kazandıran Oyunlar

Son zamanların dünyada en çok konuşulan konularından birisi Telegram para kazanma botları. Sadece tıklamayla yada kaydırmayla para kazandıran oyunların en trendlerini sizler için tek bir sayfada listeledik. Ancak listemize geçmeden önce Telegram’da yaygınlaşan oyunları ve nasıl çekebileceğinizi öğrenelim.

Telegram Para Kazanma Botları Nedir?

Öncelikle şunu ifade edelim ki bu iş hiçbir risk teşkil etmiyor. Sadece tıklama veya kaydırma oyunları ile ciddi paralar kazanabilirsiniz. Para kazandıran Telegram botları sayesinde geleceğim kripto para birimlerine yatırım yapmış olursunuz.

Sistemin mantığı şu şekilde; Öncelikle Telegram para kazandıran oyunları buluyorsunuz ve bota giriş yapıyorsunuz. Tıklama ve kaydırma gelirleri sizi tatmin etmezse size verilen görevleri yaparak mevzu bahis kripto para biriminden kazanıyorsunuz.

Ancak bu yeterli gelmezse bot içerisindeki görevleri yaparak daha yüksek kazanç sağlayabilirsiniz. Bu da size para, oynadığınız oyuna ise daha büyük bit kitle kazandırıyor. Çünkü sosyal medya hesaplarını takip etmeniz, sisteme arkadaşlarınızı davet etmeniz ve gruplarına katılmanız isteniyor.

Telegram Para Kazandıran Botlar

Telegram para kazandıran botlar veya başka bir değişle para kazandıran oyunlardan en trend olanları aşağıdaki liste ile sıralanmıştır. İsterseniz hepsine giriş yaparak para kazanabilirsiniz.

1. Hamster Kombat

Hamster Kombat Telegram botu dünya çapında şuan en trend para kazandıran oyunlar listesinde birinci sırada. Görevler ve Mine yöntemi gibi bir çok para kazanma yöntemi mevcut. Arz edildikten sonra da bu trendi koruyacağı düşünülüyor.

Katıl: Hamster Kombat Bot

2. Yescoin

Telegram para kazandıran oyunlar listemizin en popüler botlarından bir diğeri ise Yescoin Bot. Kaydırma ve görevlerle milyonlarca coin kazanmanız bir kaç gününüzü almayacak.

Katıl: Yescoin Bot

3. Catizen Bot

Oldukça keyifli Telegram para kazandıran bot diyebilirim. Özellikle kedileri seviyorsanız bu oyun sizi kendine bağlayacak ve bir süre sonra para kazanmasam da olur diyeceksiniz. Şuan 6 milyonu aşkın kullanıcıya sahip.

Katıl: Caitzen Bot

4. TapSwap Bot

Sadece bir kaç görev yaparak TapSwap Coin ile bir milyondan fazla coin kazabilirsiniz. Oyuncu sayısı 60 milyonu geçkin Telegram botu sayesinde yükselecek kripto para birimlerinden birisi olacağı çok açık ve net.

Katıl: TapSwap Bot

5. Gemz Bot

Para kazandıran Telegram oyunları listemizdeki en trend botlardan birisidr Gemz oyunu. Yüzbinlerce coin kazanmanız işten bile değil. Ayrıca yakında mining yaparak da otomatik kazanç sağlayabilirsiniz.

Katıl: Gemz Bot

6. MemeFi

Coin bot listemizin en çok kitleye sahip airdrop oyunlarından biriside MemeFi coin. 7 milyonu aşkın telegram kullanıcısı ve kolay kazanç sağlaması bakımından oldukça karlı bir airdrop oyunudur.

Katıl: MemeFi Bot

7. Pixelverse

Pixeltap olarakda bilinen bu Telegram para kazanma botu 8 milyonluk bir kitleye ev sahipliği yapıyor. Oldukça trend olan bu coin’in geleceği de gerçekten parlak. Sizlerde hemen yerinizi aşağıdaki Telegram botu ile alabilirsiniz.

Katıl: PixelTap Bot

8. Rocky Rabbit

Son zamanlarda çıkan en yeni airdrop oyunlarından birisi olan Rocky Rabbit Bot’a şu aşamada girmeniz siz büyük avantaj sağlayacak. Kazım, görevler ve çeşitli oyunlarla kazancınızı arttırabilirsiniz.

Katıl: Rocky Rabbit Bot

Para kazandıran Telegram botları listemizin sonuna geldik. En çok kitleye sahip para kazandıran oyunlar yukarıdaki gibidir. Daha fazla oyun çok yakın zamanda listemize eklenecektir. Yukarıdaki botların geleceğini ve taktiklerini aşağıda yorumlar kısmından belirtmeyi unutmayın. Bol kazançlar herkese.

ETİKETLER: Bot, Oyun, Para Kazanma, Telegram, Trend
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.