Dipten Girme Fırsatı! Yeni Çıkan Nafty Token Nedir? Nasıl Alınır?

Dipten Girme Fırsatı! Yeni Çıkan Nafty Token Nedir? Nasıl Alınır?

Nafty token nedir? Kripto para yatırımcılarının son zamanlarda CoinMarketCap verilerine göre ilk 100 içerisinde yer alan tokenlerden yüzünün gülmedi ortada. Bu nedenle yeni çıkan altcoinleri Blog Aracı okurlarına tanıtma serisine başladık. Ayrıca bir altcoin yatırım tavsiyesi vermediğimizi de her içeriğimizde sıklıkla belirtiyoruz.

Bu içeriğimizde de sizler için yeni keşfettiğimiz ve dipten girme fırsatı sunan bir coinden bahsedeceğiz, Nafty token olarak bilinen Adult sektöründe ASS’a benzer ancak geleceği ve projesi Australian Safe Shepherd’dan daha parlak olan bu proje henüz ciddi bir yükseliş yaşamadı. Ancak şuan 1800 holder ile toplam market hacmi 15 milyon doları aştı.

Nafty Token Nedir?

Nafty Token

Nafty token kısaca 97 milyar dolarlık adult sektöründe hizmet veren uygulamalara sahip bir token. Henüz çıkalı 1 ay dahi olmadı, airdrop ve pazarlama kampanyalarına ekip daha başlamadan 2 bine yakın holdera sahip. Şuan güncel fiyatı ise 0.00083 civarlarında. Bu kripto para birimini diğerlerinden ayıran en önemli unsurlardan birisi ekipleri.

Nafty token Takım sayfasına göz attığınızda ekibinin ne kadar büyük ve ne akdar güçlü olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca tabi bu tarz yeni toklenleri shilleyen bir de yatırımcı tayfa olması lazım, keza o konuda da oldukça inançlı bir kitleleri var. Biraz çıkarttıkları teknolojilerden bahsedecek olursak;

Nafty tokenin şuana kadar çıkardığı 2 başarılı web uygulaması bulunmaktadır, bunlardan birisi CatWall diğeri ise NaftyArt. NaftyArt adult sektöründe NFT’lerin satıldığı bir marketplace olarak tasarlanmış. CatWall ise adult içerik oluşturucuların kitleleriyle birebir iletişim kurabildiği güzel bir sosyal platform.

Genel olarak proje oldukça iddialı çünkü bu sektörde başarılı olmak ciddi bir enerji harcamayı gerektiriyor. Bunun yanı sıra riskli bir proje, unutmayın ki risk ne kadar yüksek olursa kazanç da kayıp da o kadar yüksek olur. Projenin geleceğine inanan yatırımcılar için oldukça karlı bir projeyken inanmayanlar için çok büyük bir kayıp.

Bizim kendi proje analizimiz ise olumlu yönde, bunun sebebi yeni çıkan altcoin tavsiyeleri genelde çıktıktan bir kaç ay önce verilir ve fiyat zaten artmıştır. Bu proje daha 1 ayını doldurmadığı için fiyatı oldukça ucuz ve arzı yine aynı şekilde oldukça düşük. Nafty token toplam arzı 100 milyar, ayrıca %5 işlem ücreti kesiliyor bunun yarısı yanıyor geri kalan yarısı ise sahiplerine dağıtılıyor.

Nafty Token Kazandırır mı?

Nafty Token

Altcoin tavsiyeleri ararken karşınıza çıkan kripto para birimlerini kesinlikle bireysel olarak değerlendirmeli ve bu doğrultuda yatırım yapma kararı almalısınız. Bunu yaparken bakmanız gereken bazı şeyler vardır. Özellikle projenin ekibi, projenin resmi web sitesi, araştırdığınız tokenin whitepaper incelemesi gibi bir çok teknik detay bulunmakta.

Bunların yanı sıra karşınıza çıkan coin tavsiyeleri ne kadar arza ne kadar holdera sahip incelemelisiniz. Eğer tük bunlar kafanıza yatıyorsa yine hemen yatırım yapmadan önce kitle kontrolü yaparak sizden önce o altcoine yatırım yapanlar memnun mu bakmanız gerekmektedir. Bu incelemeleri yaptıktan sonra kendi istekleriniz doğrultusunda yatırım yapabilirsiniz.

Gelelim Nafty token kazandırır mı sorusunun cevabına. Öncelikle Nafty projesi avantajları ve dezavantajlarına baktığımız zaman kripto para biriminin kötü tarafı yeni bir token olması ama iyi tarafı da bu. Dolayısıyla diğer konulara bakacak olursak proje güzel ve kitlesi sağlam trilyonlarca da arzı yok. Bu nedenle rahatlıkla yatırım yapılabilir bir token gibi duruyor. Ancak bu bir yatırım tavsiye değil, bir tahmin.

Sizde yatırım yapmadan önce kendi tahminlerinizi yürüterek içiniz rahat bir şekilde yatırım yapıp grafiği takip edebilir veya cüzdanınızda saklayıp bir süre unutabilirsiniz. Ortalama olarak kripto para projelerinin gerçek anlamda ilgi gördüğü en önemli zaman dilimi, projenin başlangıç tarihinden itibaren 6-12 ay aralığıdır.

Nafty Token Nasıl Alınır?

Nafty Token

Nafty çok yeni bir token olduğundan borsalarda listelenmeye başlamadı, ön satışı ise yok. Her yeni token de olduğu gibi Nafty’de de alımı PancakeSwap üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Swap siteleri ile takas yapmak içinse MetaMask veya Trust Wallet gibi uygulamalara yada eklentilere ihtiyacınız var. Bir kripto para cüzdanınızın olduğunu farz edecek olursak Nafty token satın almak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

  1. Kullandığınız kripto para cüzdanına giriş yapın.
  2. PancakeSwap adresine buradaki bağlantıdan giriş yapın.
  3. Karşınıza Nafty token çıkacak, istediğiniz BNB miktarını girerek alım yapabilirsiniz.

Yukarıdaki adımlarla Nafty token satın alabilirsiniz, ancak daha önce de söylediğimiz gibi bu bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yaparken mutlaka kendi gözlemlerinizi yapmalı ve detaylı bir inceleme sonucunda satın alma kararını vermelisiniz.

Nafty Token Bağlantıları

Nafty Token

Yukarıda daha önce sizlere belirtiğimiz gibi yatırım yaparken bakmanız gerekeen şeylerden birisi de altcoin tavsiyeleri olarak aldığınız kripto paranın kitlesi. Nafty coin kitlesi genelde rastlanmayan bir şekilde büyük bir çoğunluğu kadınlardan oluşuyor ve ekibinde de fazlasıyla kadın bulunduruyorlar. Nafty token kitlesine daha yakından göz atmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

  • Twitter: https://twitter.com/nafty_token
  • Telegram: https://t.me/NaftyToken
  • Website: https://naftytoken.com
  • Contract: 0x18C5fAC26C5d8b859b3A83f0f167D8924098d28a

Altcoin tavsiyeleri ve yeni çıkan altcoinler içerik serimizde sizlere yeni kripto paraları tanıtmayan devam ediyoruz. Bu içeriğimizde de yeni projelerden biri olan BSC ağında çalışan Nafty tokendi. Yukarıda bir çok detayı sizlere Türkçe bir şekilde anlattık ama yine de daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarsanız İngilizce web sitelerine yukarıdaki bağlantıyı kullanarak ve translate ile çevirerek inceleyebilirsiniz.

ETİKETLER: Adult, Altcoin, CatWall, Nafty, NaftyArt
YAZAR BİLGİSİ
Sofia Göksu
Dancer ? Eğitmen ? Blogger ✍️
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.