Şiddetle Önerdiğimiz En İyi 15 Teknoloji Bloğu

Şiddetle Önerdiğimiz En İyi 15 Teknoloji Bloğu

Teknoloji blogları denildiğinde akla çoğunlukla daha çok kullanıcı ve yazar kitlesine sahip olan, geniş kitlelere ulaşma konusunda kendini kanıtlamış ve sınırsız içerik üreten platformlar gelir. Söz konusu teknoloji olduğunda ise blog fikrinin kendisi kısmen zorlayıcı olabilir.

Teknoloji alanında en iyi teknoloji siteleri listesine dahil edilebilecek tüm platformlar klasik bloglara göre kendilerini yenileme konusunda cüretkar olmalıdır. En nihayetinde teknolojinin, bilişimin ve bilimin hızını yetişmek zorlayıcı olabilir.

Tüm bu zorluklara rağmen listemizde bulunan en iyi teknoloji blogları, güncelliğini yitirmeden geniş kitlelere ulaşabilme konusunda son derece cömert olan platformlardan oluşmuştur. İşte Türkiye’nin en iyi teknoloji blogu olan ya da olmaya aday platformlar!

1. Webrazzi

Webrazzi her ne kadar klasik bir blog olarak düşünülemeyecek olsa da en iyi teknoloji siteleri denildiğinde ilk akla gelen platform olma özelliğine sahiptir. Günümüzde onlarca yazarı bulunan platform global ölçekte hizmete geçmiş ve ününü sınırların ötesine taşımıştır. Platformda teknolojiden bilime, teknolojinin gündeminden borsaya kadar oldukça geniş yelpazede içeriklere ve haberlere erişim sağlamak mümkündür.

2. Webtekno

Webrazzi gibi son derece verimli bir çalışma prensibine sahip olan ve günümüzde en iyi teknoloji siteleri denildiğinde akla ilk gelen isimler arasında yer alan Webtekno, düzenlediği etkinlikler ve faaliyetlerle kendini kanıtlamıştır. Teknolojiye dair her şeyi bulabileceğiniz platformda güncel teknolojik gelişmeler, kripto para borsalarında yaşananlar ya da borsaya dair her şeye ulaşmanız olanaklıdır.

3. Teknobilim

Teknoloji üzerine güncel bilgiler bulmak ne yazık ki günümüzde zor olabiliyor. Teknoloji haberleri ve teknolojideki yenilikleri merak ediyorsanız Teknobilim sitesini ziyaret edebilir, teknoloji ve bilim anlamında bir çok içeriği okuyabilirsiniz. Özellikle sunucu, mobil, internet ve otomobil içerikleri için ilk takip etmeniz gereken blog diyebilirim.

4. ShiftDelete

ShiftDelete teknoloji siteleri arasında yer alan bir diğer yerli medya platformu. Bu siteyi genelde YouTube üzerinden biliriz, ancak kendi siteleri üzerinden de oldukça aktif bir şekilde paylaşım yaptıklarını söylemek yanlış olmaz. Teknoloji haberleri, teknoloji ürünleri ve dahası için Shiftdelete.net’e bir göz atabilirsiniz.

5. Teknolog

En iyi teknoloji blogları arasında gösterilen ve geniş bir takipçi kitlesine sahip olan Teknolog, ilgi çekici içerikleri ve teknoloji hakkında bilinmeyenleri deşifre etmesi ile dikkat çekmektedir. Platform tarafından üretilen haberler geniş kitlelere ulaştığı gibi aynı zamanda teknolojik konular hakkında bilgi sahibi olmak isteyenlerin de uğrak adresidir.

6. Teknoblog

En iyi teknoloji blogları arasında yine pek çok kullanıcının onayını almış ve önemli ölçüde kitleye erişebilme gücüne sahip olan Teknoblog da bulunmaktadır. Özellikle teknoloji alanında özgün ve kaliteli içerikleri ile dikkat çeken blog aynı zamanda basit bir arayüze de sahiptir.

7. Kitle.Net

Son derece başarılı ve kaliteli bir yazar kadrosuna sahip olan Kitle.net yine en aktif teknoloji siteleri arasında olmaya adaydır. Ayrıca platformda anlık olarak paylaşılan haberler ile teknoloji hakkında en güncel verilere ulaşmanız mümkündür.

8. Bigumigu

Bigumigu, 2005 yılında kurulan ve günümüzde de aktif olarak içerik üretmeye devam eden teknoloji bloğudur. Göstermiş olduğu başarılı aldığı ödüllerle taçlandıran platform sadece teknoloji alanında değil teknoloji ile bağlantılı her alanda içerik üretmektedir.

9. Egonomik

En iyi bloglar arasında gösterilebilecek Egonomik teknoloji temalı içeriklerin yanı sıra grafik, bilişim ve yazılım gibi alanlarda da içerikleri takipçileri ile paylaşmaktadır. Eğlence kategorisinde bulunan içeriklerle teknolojik gelişmelerden haberdar olurken eş zamanlı olarak eğlenceli içeriklere de ulaşabilirsiniz.

10. Fundalina

Bireysel bir girişimle kurulan Fundalina, teknolojik içeriklerin yanı sıra güncel dijital içerikler üretmesi ile de dikkat çeker. Platformda teknolojiye dair her şeyi bulmanız mümkündür.

11. Dünyalılar

Teknolojik gelişmelerin yanı sıra bilimin diğer alanları ve tarihle de aynı anda iç içe olmak isteyenler için Dünyalılar, oldukça geniş kapsamlı içerik çeşitliliği vadetmektedir.

12. Bilgi Ustam

En iyi teknoloji siteleri arasında yer almaya aday olan Bilgi Ustam, edebiyattan sağlığa, bilimden teknolojiye kadar son derece geniş yelpazeli içerik üretim ağına sahiptir. Aynı zamanda kaliteli ve güçlü bir yazar ekibine sahip olan platform, merak uyandıran içerikleri ile dikkat çeker.

13. Aorhan

Aorhan en iyi teknoloji blogları arasında gösterilen ve son dönemde önemli ölçüde bir kitleye ulaşan platformlar arasında yer almaktadır. Teknoloji alanında her konuda özel içerikler üretebilen ve bu içerikleri büyük oranda kalite ile vadeden bu platform teknoloji severler için sıra dışı avantajlar vadetmektedir.

14. Teknolojio

Teknolojio, teknoloji haberleri, oyunlar ve incelemeler ile dikkat çeken web site formatında bir blog olma özelliğine sahiptir. Geniş bir yazar kitlesi ile içerik üreten platform öneri bloglar arasında kesinlikle bulunması gereken bir blogdur.

15. Tekno Seyir

Teknoloji siteleri alanında uzman bir ekibe sahip olan Tekno Seyir, güncel ve anlık teknolojik gelişmeleri takip etmek isteyenler için son derece keyifli içerikleri ile önemli bir alternatiftir. Teknolojinin hemen her özel alanında içeriğe ulaşılabilmesini sağlayan platform aracılığıyla teknoloji ile ilintili tüm alanlar hakkında güncel gelişmeleri takip etmek mümkündür.

Türkiye’nin en iyi teknoloji siteleri temalı içeriğimizin sonuna geldik, teknoloji blogları arıyorsanız yukarıda en kaliteli teknoloji haberleri yayınlayan siteler bulunmakta. Tabii bizim de kendi Teknoloji kategorimizi incelemenizi şiddetle tavsiye ederim. İçeriğimiz umarım faydalı olmuştur, siteler hakkındaki düşüncelerinizi yorumlardan belirtmekten çekinmeyin…

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.