Sinema Biletleri Ne Kadar? Güncel Sinema Bileti Fiyatları 2022

Sinema Biletleri Ne Kadar? Güncel Sinema Bileti Fiyatları 2022

Sinema biletleri ve fiyatları 2022 yılı itibariyle ne kadar? bu yıl sinema salonunda film izlemek ne kadar maliyetlidir? öğrenciler için bilet fiyatı? tam bilet fiyatları? ekstra 3D gözlüklerin fiyatları ne kadardır? Pandemi sürecinden sonra sinema salonuna giderek, film izlemek isteyen vatandaşlar ilk olarak tabii ki bütçesini düşünüp bilet fiyatlarını merak ediyorlar.

Yaşamımızda ekonomide yaşanan birtakım sorunlar nedeniyle artış gösteren fiyatlar biletlerin fiyatlarını da etkileyip etkilemediği sık sorulan sorular arasına konu oldu.

Sinema biletleri ve fiyatları 2022 yılında ne derecede arttı? öğrenciler için biletler ne kadar oldu? tam bilet fiyatları ne kadar? İşte yazımızın devamında sinema bileti fiyatlarının 2022 yılı itibariyle; öğrenci, tam, indirimli halleri…

Sinema biletlerinin fiyatları, firma ve sinema salonlarının yoğun veya az  bulunduğu alışveriş merkezlerinin yerlerine göre değişkenlik gösteriyor..

En çok da büyük şehir ve küçük şehirlerde, ekonomik anlamda düzeyi yüksek yerler ile düzeyi düşük semtler arasında maalesef bilet fiyatlarındaki değişiklik küçük de olsa fiyat farkları bulunmakta. Gelelim aşağıda sıralayacağımız sinema bileti fiyatları listemize;

Öğrenciler için Sinema Bileti Fiyatları?

Sinema Bileti Fiyatları

Sorusunu sinema salonlarına göre farklılık göstermektedir. Lüks sinema salonlarında ise öğrenci sinema bileti 37 TL olmakta iken; Cinemaximum gibi sinema salonlarında ise öğrenci bileti fiyatları 31 TL olarak vatandaşların satışına sunulmaktadır.

3 boyutlu, öğrenciler için sinema bileti fiyatları ise 48 TL’den Cinelux, beyaz perde gibi sinema salonlarında başlamaktadır. Sinema salonlarının kalitesine ve konumuna göre çeşitlenmiş fiyatlar, aynı zamanda da hafta içi ve hafta sonu, 2-D, 3-D, 4-D, 6-D gibi seçeneklerine göre de çeşitlilik ve farklılık göstermektedir.

Cinemaximum Sinema Bileti Fiyatları

Sinema Bileti Fiyatları

  • Tam biletler: 39,5 TL
  • Öğrenci bileti: 31 TL
  • Gold Class (VİP) Tam Biletler: 73 TL
  • Gold Class (VİP) Öğrenci Biletler: 65,50 TL
  • 4DX Tam 3D Biletler: 56 TL
  • 4DX Tam 3D Biletler: 51,50 TL
  • 3D Tam Biletler: 53 TL
  • 3D Öğrenci Biletler: 41,50 TL
  • 2D Skybox 2 biletleri: 169 TL
  • 2D Sky biletleri: 67,50 TL

Cinemaximum güncel 2022 bilet fiyatları yukarıda listelenmiştir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.