PUBG Mobile Ban Kaldırma ve PUBG Mobile Ban Sebepleri 2022

PUBG Mobile Ban Kaldırma ve PUBG Mobile Ban Sebepleri 2022

Geçtiğimiz yılda ki gibi bu yılın da en çok oynanan mobil oyunu PUBG Mobile oldu. Ancak, bu keyifli oyunda bazı insanların hesabı PUBG Mobile’in uygunsuz bulduğu sebeplerden dolayı oyuncuların hesaplarına ban atılıyor. PUBG Mobile’in kitlesi arttıkça ban sepleri de artıyor, bu artışın nedeni kullanıcıların oyun aşkından yaptığı bazı hilelerden oluşuyor. Yazımızda PUBG Mobile ban sebepleri listesini hesabınız açıldıktan sonra tekrar banlanmamanız için aşağıya ekleyeceğiz.

Yaptığımız küçük çaplı bir araştırma sonucunda, bir çok insanın banlanma sebebi ahtapot denilen bazı ekipmanların kullanılması olduğunu öğrendim. Bu ahtapot denilen ekipman PUBG için özel tasarlanmış bazı klavye ve fareler. Bu ekipmanların kullanımını Tencent Games yasaklamış durumda ve oyuncuların bu ekipmanları kullandığı tespit edilirse ciddi cezalar verilmekte.

Ayrıca, bu yazımızda PUBG Mobile hesabınızı açtırmak için bahsettiğimiz yöntem hem IOS hemde Android için kullanılabilir. Lafı daha fazla uzatmada, PUBG Mobile ban sebepleri listesine geçelim, devamında konumuzun asıl içeriği olan PUBC Mobile banlı hesap açtırma ve PUBG Mobile ban kaldırma / itiraz konusunu sizlere anlatacağız. İşte PUBG Mobile ban sebepleri…

PUBG Mobile Ban Sebepleri

 • Ghost yapmak (Yayıncıları izleyerek oynamak)
 • Takım arkadaşınızı öldürmek (Bombayla veya kaldırmayarak)
 • 3. Parti yazılımları kullanmak (Görüntü kalitesi için vs.)
 • Dosya değiştirmek (Silah desenleri için vs.)
 • Takım kurmak (Solo maçlarda ekip kurmak)
 • Bug’ları kullanmak (Bug’ları kendi lehinize kullanmak)
 • Aimbot (Sekmeme hilesi vs.)
 • Uygunsuz mesajlar (Chat’te küfür ve hakaret)
 • Hileli takımlarda oynamak (Aimbot kullanıcılarına katılmak)
 • Ödeme sahtekarlığı (Usulsüz satım alımlar yapmak)

PUBG Mobile ban sebepleri şuan için bunlar, ileride yeni değişiklikler yapılırsa onları da listemize ekleyeceğiz. Bu davranışlar PUBG tarafından uygunsuz bulunmaktadır yaparsanız hesabınız kalıcı olarak kapatılabilir. Peki PUBG sizi nasıl fark eder? PUBG kullanıcıların şikayetlerine göre hesabınızı incelemeye alır ve hesap hareketlerinizi inceler, hesabınızda uygunsuz bir davranış tespit edilirse yasaklanır.

 PUBG Mobile Ban Kaldırma

PUBG Mobile Ban Kaldırma ve PUBG Mobile Ban Sebepleri

PUBG Mobilde yukarıda neden ve nasıl ban yiyeceğinizi anlattık. Şimdi sıra işin en önemli kısmına geldi, PUBG Mobile ban kaldırma ve ban’a itiraz etme. Bu oldukça basit ancak karmaşık bir iştir, aslına bakarsanız sadece itiraz mesajı gönderiyorsunuz ve inceleniyor. Ancak, bu itiraz dilekçesi veya mesajını sade, akıcı ve açık bir şekilde doldurmanız gerekiyor. Eğer karışık ve anlamsız ifadelerle hesabınızın banını açtırmak isterseniz kabul görmeyecektir.

PUBG Mobil’deki hesabınızın ban kaldırma işlemi için size bir sunum dilekçesi hazırladık, bu dilekçe PUBG Mobile tarafından değerlendirmeye alınabilecek bir liste. Basit ve açıkça derdinizi anlatmak için aşağıda hazırlamış olduğumuz dilekçenin gereken kısımlarını kendi bilgilerinize göre doldurun ve yine aşağıda vermiş olduğumuz PUBG Mobile iletişim adreslerine gönderin. Bu itiraz dilekçesi ile hesabınız büyük bir ihtimalle açılacaktır.

PUBG Mobile İtiraz Dilekçesi Yazma Örneği

Gönderilecek Adres – İletişim Maili:

PUBGMOBILE_CS@tencentgames.com

Konu Başlığı:

Neden PUBG hesabım yasaklandı?

Konu İçeriği:

Sayın PUBG geliştirici, kısa bir süre önce hesabım sizin tarafınızdan yasaklandı, bu yasağı kabul etmemekle beraber şiddetle itiraz ediyorum. Hesabım sebepsiz yere yasaklanıp oyundan uzaklaştırılmıştır, hiç bir kanıt ve delil olmadığı gibi yapılan uygunsuz bir davranış da yoktur. Eğer hesabımın kurallarınızı ihlal eden bir davranışı olduysa ihlal ettiğimi gösteren kanıt istiyorum. Hesabımın yeniden açılması konusunda iyi bir haber bekliyorum, iyi günler.

Hesap Bilgileri:

Hesap detayları:
Kullanıcı adı:
ID:
Seviye:

Sonuç

PUBG Mobile ban nasıl kaldırılır, ban kaldırma, ban yedim, ban itiraz etme ve ban sebepleri yazımız bu kadardı umarım sorularınızın cevabını bulabildiğiniz bir makale olmuştur. Konuyla ilgili anlamadığınız veya yapamadığınız yerler olursa yorum atarak destek alabilirsiniz. Ayrıca, hesap bilgileri konusunda şifrenizi vs atmanıza gerek yoktur, sadece hesabın size ait olduğu anlaşılsın diye bazı bilgiler verin yeter. Son olarak, PUBG ban nasıl kaldırılır sorusunun başka bir cevabı daha yoktur. Tüm okurlarımıza keyifli oyunlar…

YAZAR BİLGİSİ
Serhat Turan
Cesaretin içinde deha, güç ve mucize vardır.
YORUMLAR

 1. KÜRT OĞLU dedi ki:

  Kardeşim rank kasıyorum Fatih ligine sıralamasında ilk 100 arasında 58. Sırada olmam gerekirken sıralama dışı deniliyor yardım edin valla emeklerimize yazık etmeyin artık

 2. DYB Reber dedi ki:

  10 yıl ban kaldır

Sponsorlu Bağlantılar: takipçi satın al