E-sporla Yatırımsız Para Kazandıran Oyunlar! En Karlı 5 Oyun

E-sporla Yatırımsız Para Kazandıran Oyunlar! En Karlı 5 Oyun

Para kazandıran oyunlar: Oyun oynamayan ve bununla ilgisi olmayan var mı? Son zamanlarda teknolojik dünyanın en büyük yardımlarından birisi insanlara vakit geçirmelerini sağlayan oyunlar oluyor. Peki yatırımsız para kazandıran oyunlar hangileri? En karlı 5 oyun desek hangilerinden bahsetmemiz gerekiyor?

İşte bu soruların cevaplarını hemen aşağıda bulacaksınız. Okumaya başlayın ve yatırım bile yapmadan oyunlardan para kazanın.

Para Kazandıran Oyunlar

1. Team Fortress 2

Hiç yatırım yapmadan sadece oyun oynayarak para kazanmak isteyenler için tam da bu oyun önerisini sunabiliriz. Team Fortress 2 oldukça eğlenceli bir oyun olmasının yanı sıra çok iyi paralar da kazandırıyor. En popüler aksiyon oyunlarından birisi ve çok sayıda güncellemeye sahip. Valve Corporation tarafından geliştirilmiş olan çok oyunculu, birinci şahıs bir video oyunu olan Team Fortress para kazandıran oyunu seveceksiniz.

Bu oyundan para kazanmanız için düzenli ve düzgün bir oyuncu olmanız gerekiyor. Eğer size verilen görevleri zamanında ve hızlı bir şekilde tamamlarsanız başarılı olmamanız için de bir sebep yok.

Para Kazandıran Oyunlar

2. Second Life

Eğlenceli bir oyun olan Second Life da son zamanlarda çok fazla oyun tutkunu tarafından seviliyor. İnternet tabanlı kocaman bir sanal dünyayla karşılaşıyorsunuz. Online para kazanabileceğiniz bu oyun sayesinde eğlenceli vakit geçireceksiniz.

Burada yapmanız gereken aslında basit. Kendinize bir avatar seçiyorsunuz ve oynamaya başlıyorsunuz. Yine görevleriniz oluyor istediğiniz gibi bunları gerçekleştiriyorsunuz ve bir süre sonra da para kazanmaya başlıyorsunuz. Oldukça güzel değil mi?

Para Kazandıran Oyunlar

3. League of Legends

Belki de en popüler oyunlardan birisidir. Amacın tamamen kuleyi savunup karşı tarafın kulelerini yıkmak ve görevleri başarıyla tamamlamak. Savaş oyunu sevenlerin başlıca tercihleri oluyor. Geçmiş zamanlardan bu yana en çok para kazandıran oyunlardan da birisi olmayı başarmıştır.

Her yıl 2 milyar ödüllü LoL dünya şampiyonası düzenleniyor.

Ayrıca devasa bir izleyici kitlesi bulunuyor. Burada Twitch yayınları açarak da para kazanmanız mümkün. Eğer ilgilinizi çekiyorsa hemen telefonunuza indirebilirsiniz.

Para Kazandıran Oyunlar

4. PUBG

Bu oyunu duymayan yoktur. PUBG gelmiş geçmiş en eski oyunlardan birisidir ve oynamasanız bile mutlaka ismini duyduğunuz bir oyundur. Burada da yatırım yapmanıza gerek bile olmadan para kazanabilirsiniz.

Hedefiniz ve amacınız ise oyun içerisinde son hayatta kalan kişi olmak. Bunun için de çok uzun görevleriniz olacak. Hepsini tamamladığınızda da bunu başarabildiğinizde de yine para kazanabileceğiniz seçeneklerle karşılaşacaksınız.

Hızlı para kazanmak istiyorsanız hemen buna bakabilirsiniz.

Para Kazandıran Oyunlar

5. Rocket League

Son olarak sizlere Rocket League oyunundan da bahsedelim. Bu oyundan da hızlı bir şekilde para kazanabiliyorsunuz. İlk sürümüyle devam eden ve sayısız oyuncuya sahip olan Rocket League, bir araba oyunu. Ama o kadar da basit bir araba oyunu değil. Burada fütüristik stadyumlar bulunuyor ve sizler de arabalarınızı buralarda sürmelisiniz.

Bir süre sonra nasıl para kazanabileceğinizi de göreceksiniz. Yarışmalara girebilirsiniz, görevleri tamamlayabilirsiniz.

Eğer yatırımsız para kazandıran oyunlar hangileri merak ediyorsanız bu yazı size rehber olmuştur. Hepsini inceleyin ve hangisi sizin tarzınıza uyuyorsa hemen onu indirin ve oynamaya başlayın.

ETİKETLER: E-Spor, Oyun, Para, Para Kazanma
YAZAR BİLGİSİ
Gülden Metin
4 yıldır SEO uyumlu yazılar yazıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.