Oyun Oynayarak Para Kazandıran Oyunlar Hangileridir?

Oyun Oynayarak Para Kazandıran Oyunlar Hangileridir?

Oyunlar oynayarak para kazanmanıza yardımcı olabilen uygulamalar olduğunu biliyor muydunuz? 2021 ve 2022 yıllarında olduğu gibi bu yılda oyunlar ile para kazanmaya çalışan kişi sayısı katlanarak artıyor.

Zaman ve emek harcayarak para kazanabileceğiniz çok sayıda uygulama ve site bulunmaktadır. Bu yazımızda da bu site ve uygulamalardan bahsetmeye çalışacağız.

Oyun Oyna Para Kazan

Para kazandıran oyunlar ile günümüz şartlarında gerçekten para kazananlar var mı?  Bu soruya verebileceğimiz cevabın evet olduğunu ve bu kişilerin sayısının her geçen gün arttığını söyleyelim.

Oyun oynayarak kazanmaya çalışacağımız oyunlar, online olarak çevrimiçi girilebilen oyunlardır. Bu yöntemleri kullanarak para kazanan yüzlerce kişi bulunmakta.

Bu kişilerden bir kısmı kendisini oyunlar konusunda profesyonel olarak tanımlamakta.  Günlük mesailerini oyunlar ile geçirerek ciddi denilebilecek miktarlarda para kazanmaya çalışan bu kişiler, artık iş olarak kendilerine oyunları görmekteler.

Oyun oynayarak para kazanma yöntemleri artık bir eğlenceden çıkmış ve para kazandıran bir sektör haline gelmiştir. Lafı daha fazla uzatmadan hangi oyunlar ile para kazanabileceğiniz konusuna geçiş yapmaya başlayalım.

Oyun Oynayarak Para Kazandıran Oyunlar

Gamee Oyun Oyna Para Kazan

Gamee para kazandıran bir mobil oyundur.  Video oynatarak oyunculara para kazanmanın yollarını göstermeye çalışır. Uygulama kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Uygulamayı kullanan oyuncular platform içerisinden ücretli herhangi bir ürün satın alamamaktadırlar. Bu yönüyle oyuncuların ilerlemek için emek harcamaları gerekmektedir.

Gamee ile Para Nasıl Kazanılmaktadır?

Gamee ile para kazanmaya başlamak için aşağıda liste olarak sunduğumuz İşlemlerin yapılması gerekmekte:

    • Oyunda bulunan günlük bonuslar toplanmalıdır. Bu bonuslar 24 saatte bir yenilenir ve giriş yapılması halinde günlük olarak oyunculara dağıtılır.
    • Şans oyunlarını katılarak ekstra puanlar kazanılabilir.  Şans oyunları 4 saatte bir yenilenir.
    • Oyun içerisinde bulunan çarkı çevirerek Şans puanınızı alabilirsiniz,
    • Loto Jackpot’a Katılarak 10.000 dolara kadar ödül şansını yakalayın,

Hentropia Universe

Hentropia Universe Kullanıcılarına video oyunları izleyerek ve oyunlar oynayarak para kazanma imkanları sunmaya çalışıyor.

Oyun severler için oyun oynamak ve oynarken kazanmak sevdikleri bir işi yapmak demektir. Hentropia Universe ile kullanıcılar oyunlar oynamakta ve oynadığı oyunlardan para kazanmaktadırlar.  Bu açıdan baktığımızda kullanıcıların sevdikleri bir işle para kazandıklarını görebilmekteyiz.

Entropia Universe ile Nasıl Kazanılıyor?

Hentropia Universe Ile kazanmak kolay olduğu kadar sabır gerektiren bir süreç içerir.  Oyuncuların bu uygulamayı kullanırken Emek harcamaları ve bu emeğin karşılığını sabırla beklemeleri kazanmak için bir şarttır.

Sabırsız kişiler Entropia Universe  ve benzeri oyunlardan maalesef kısa sürede sıkılmaktadırlar. Profesyonel oyunculuğa giden yolda oyuncular arasında ki en büyük fark sanıyoruz ki sabır etkenidir.

Gem Drop – Make Money

Gem Drop WinR Games tarafından üretilmiş Oyunculara para kazanma imkânı sunan bir başka uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır.

Platform yine winR Games tarafından üretilen toy Town ve Big Time Cash oyunlarına genel yapısı ile oldukça benzemektedir. Bu oyunları Aşina olan kişiler için Gem Drop oyun mantığını kavramak son derece kolaydır.

Kullanıcı yorumlarına göre oyun son derece akıcı görünmekte.  Aynı zamanda oyun severlerin oyunun içerisinde vakit geçirirken zamanın nasıl aktığını anlayamadıkları ifade edilmiş.  Bu durumda Gem Drop için beğenilen bir oyun olduğu düşüncesini oluşturmakta.

Geleneksel şeker oyununa benzeyen bir görsel sunan Gem Drop oyuna ekstra olarak kendisine özgün bir hava katmış.

Oyun içerisinde renkleri aynı olan şekiller yan yana dizerek en kısa sürede ekranda en üstte yer alan baloncuk patlatılmaya çalışılmaktadır.

Real Money

Real Money oyun severlere boş zamanlarını değerlendirecekleri eğlenceli bir ortam sunmaya çalıştığını görebilmekteyiz. Platform kullanıcılarına benzeri uygulamalardan farklı olarak oyun parası sunmakta. Bu oyun parasına altın coin ismi verilmiş.

Platformda belirtilen eşik ödeme sınırına altın coin olarak ulaşmanız halinde gerçek paraya çevirerek ödeme talebinde bulunabilmektesiniz. Bu yönüyle Real Money para kazandıran oyunlar kategorisinde değerlendirilmektedir.

Real Money Kazanmaya başlamak için uygulamaya indirmeli mobil telefonunuza kurarak kayıt işlemlerini gerçekleştir.  Uygulamada oyuncudan toplayabildiği kadar altın coin toplaması isteniyor.

Kazanılan altın koyunların ödeme eşiğine ulaşması halinde Nakit paraya çevrilerek hesaba transfer işlemleri gerçekleştirilebilmekte olduğu uygulama içerisinde belirtilmiştir. Kullanıcı kazanmak için ödeme eşiğini geçmeli ve altın coinlerini hesabına transfer etmelidir. 

ETİKETLER: Oyun, Para, Para Kazanma, Uygulama
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.