Piyango Sepeti Çekiliş Nedir? Piyangosepeti.com.tr Güvenilir mi?

Piyango Sepeti Çekiliş Nedir? Piyangosepeti.com.tr Güvenilir mi?

Piyango Sepeti Çekiliş: Günümüzde ekonominin ve krizin insanların her kesimini etkilemesinden doğan bazı sonuçlar oldu. Bu sonuçlardan birisi olarak da genel olarak bir takım insanları kısa yoldan zengin olma çabasına itti. Bunun bir sonucu olarak da İddia, Casino, Loto ve Piyango Sepeti gibi çekiliş siteleri pik yaptı.

Peki bu sitelerden birisi olan Piyango Sepeti nedir? Piyangosepeti.com.tr güvenilir mi? Çekilişleri gerçekten Milli Piyango İdaresi kurallarına göre mi yapıyor? Çekiliş sonuçlarına baktığımızda çekilişleri kimler kazanıyor? Gibi merak edilen bir çok soru bulunmaktadır. Bu soruların cevaplarımızı içeriğimizde kendi görüşlerimizi de katarak sizlerle paylaşacağız.

Piyango Sepeti

Piyango Sepeti Nedir?

Piyango Sepeti (Piyangosepeti.com.tr olarak da bilinir), Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından denetlenerek karşılığı nakit olmayan ürünlerin çekilişi yapan bir internet sitesidir. 106 Dijital Hizmetler ve Şans Oyunları A.Ş. tarafından 10 yıllık anlaşma ile çekilişler yapılmaktadır. 106 Dijital Hizmetler ve Şans Oyunları A.Ş. şirketi kimin araştırması yaptığımızda hiçbir sonuçla karşılaşmadık.

Faaliyetleri konusuna gelecek olursak, hemen her ay onlarca araba ve eşya çekilişi yapan bu şirket ortalama her ürün için 200 bin bilet satmaktadır. Bu biletlerin karşılığı ise zaman zaman 1 araba, kimi zaman ise 10 tane televizyon verilmektedir. Bilet fiyatları ise ortalama 5 TL.

Çekiliş süreçleri konusuna gelecek olursak çekilişlerde 300 bin’den 20’bine kadar bir çok bilet adedi var, Bu bilet numaraları, bilet sayılarına göre değişmektedir. Genellikle satışa 300 bin tane sunulan bilet için her kürede 0’dan 9’a kadar olan 6 sayı belirlenmektedir. İşin ilginç kısmı ise hemen her çekilişte bir talihli ödül kazanıyor. Dilerseniz bu sorunu Piyango Sepeti güvenilir mi? Başlığı altında inceleyelim.

Ancak ona geçmeden önce kısa bir bilgilendirme yapalım: Piyango Sepeti çekilişlerine Trendyol ve HepsiBurada gibi alışveriş siteleri üzerinden de katılım sağlayabilirsiniz. Trendyol bu çekilişleri “Şanslı Çekiliş“, HepsiBurada ise “Kazandıran Çekiliş” olarak müşterilerine sunmaktadır. Ancak ana sağlayıcı Piyangosepeti.com.tr’dir.

Piyango Sepeti

Piyango Sepeti Güvenilir mi?

İnsanlar artık ne yazık ki umutlarını çekilişlere bile bağlayamıyor, bunun nedeni ülkemizdeki güvensizlik ortamı. En çok merak edilen soruların başında Piyango Sepeti güvenilir mi? Sorusu yer alıyor. Her ay onlarca ödül verdiği iddia edilen Piyangosepeti.com.tr ne kadar güvenilir?

Yukarıda da sizler için bir örnek verdik, genelde 0’la 9 arası 6 sayı belirlemeniz gereken ve 300 bin bilet satılan çekilişlerde çoğu zaman her ödül bir numaraya çıkıyor. Bu durum biraz şaşırtıcı açıkçası ancak güven veren konularda yok değil. Ödüllerin gerçek kişilere çıktığını anlamak için Trendyol Şanslı Çekiliş sayfasından Trendyol kullanıcılarına çıkan ödülleri görebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.