Parayı Hayatına Çekmek İster misin?

07.01.2021
Parayı Hayatına Çekmek İster misin?

Olumlu düşünmek üzerine sayısız yazı okudunuz belki de. Birçok yol denediniz ve fayda sağlamadığını düşündünüz. Sürekli başladığınız noktaya geri döndünüz. Artık ümidi kestiniz. Oysa tam da yolun sonuna gelmiştiniz.

Ne zaman, nerede, hangi bilginin işinize yarayacağını bilemezsiniz. Öğrendiğiniz her şey bir gün mutlaka işinize yarayacaktır. Şimdi sizlerle olumlamalar ve imgelemeler üzerine konuşmak istiyorum.

Olumlama cümleleri istediğimiz her ne ise olmuş gibi kurduğumuz cümleleri. Örneğin para! Para ile ilgili olumlama cümlesi; “bolluk ve bereket içindeyim. İstediğim her şeye istediğim zaman ulaşabilirim. Parayı seviyorum ve hayatıma bir mıknatıs gibi çekiyorum. Para bana bildiğim ve bilmediğim her hayırlı kaynaktan artarak gelir.”

Bu olumlama cümleleri ile 21 günlük çalışmalar yaparak zihninizi bolluk ve berekete programlayabilirsiniz. 21 gün sonunda beyindeki nöronların bölünmesiyle bu cümleler artık sizin gerçeğiniz olacaktır.

Mutlaka deneyin…

Parayı, sağlığı, aşkı hayatınıza çekin….

YAZAR BİLGİSİ
Merve Acar
1986 da İstanbul'da doğdum. Evli ve bir çocuk annesiyim. 15 sene kurumsal iş hayatında muhasebe - finans bölümünde çalıştım.Kariyer hayatımın yanı sıra yazmak benim için vazgeçilmez bir tutkuydu. Tam da artık hayatımda bir değişiklik yapmak istediğim noktaya geldiğimde yıllardır okuduklarımı insanlara profesyonel hizmet vererek anlatmaya karar verdim. Ve boylece kuantum yaşam koçluğu serüvenim başladı.Eğitimlerimi ve katıldığım seminerleri hatta öğrendiğim her yeni bilgiyi paylaşmak üzere sizlerleyim.Umarım yoluma ışık olan her öğreti sizlerin hayatın da da muhteşem dönüşümler sağlar.Hoş kalın....
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.