Netflix Dizi ve Film İndirme 2022

Netflix Dizi ve Film İndirme 2022

Netflix Serileri, Şovları, Dizileri ve Filmleri indirerek izlemek güzel olur, ancak çevrimiçi indirilen filmleri başkalarıyla paylaşabilir miyiz? Maalesef hayır. Yani bu yazıda, Netflix Downloader’ı ve Netflix’ten 2022’de kolayca video ve şov indirebilmeniz için en iyi yöntemleri anlatacağız.

Netflix Videolar İndirme: İnsanların izleyebilmeleri için her gün yeni bir film veya bazı televizyon programlarının yeni bir bölümü yayınlanır. Böylece, bu filmleri izlemek için bir sinema salonunu ziyaret etmeli ya da yayınlandığında televizyon şovlarını izlemek için televizyon kumandasına yapışmalısınız. Bu tür durumlardan kaçınmak için, en son çıkan klasik film ve TV programlarının bir koleksiyonunu içeren çeşitli medya akışı web sitelerini ve uygulamalarını kullanabilirsiniz. Yaygın olarak bilinen bir medya akışı web sitesi Netflix’dir.

Ancak, bu web sitelerini kullanmak için, videonuzu herhangi bir ara belleğe almadan akışa almak için internete bağlı olmanız gerekir. Bu seçeneğin bile bazı dezavantajları vardır. Böyle bir dezavantajı, Netflix’te bir film veya TV şovu izlemek istediğinizde internet bağlantınızın olmaması yada günümüz koşullarında yavaş bir bağlantıya sahip olmanızdır.

Bu tarz sorunları çözmek için Netflix içeriklerin altına bir indirme seçeneği koymuştur ve böylece internet bağlantınız olmadan da Film ve Videoları izleme şansına sahip olursunuz. Böylece, burada Netflix’ten video indirmek için kullanabileceğiniz en kullanışlı yöntemle karşınızdayız.

1. Windows veya MAC Netflix Film İndirme

 1. Cihazınıza Open Broadcaster Yazılımını resmi web sitesinden indirin ve kurun (tamamen ücretsizdir ve saçma sapan reklamlar karşınıza çıkmaz).
 2. Cihazınıza OBS yazılımını kurduktan sonra, ayarlara gidin ve kısa yol tuşları sekmesine tıklayın. Bu, ekranınızın alt kısmında, neyin kaydedileceğini ve cihazınızın ekranı ne zaman kaydetmeye başlayacağını seçebileceğiniz bir denetleyici gösterecektir.
 3. Çıkış sekmesinden uygun bir çıktı kalitesi seçin. Kaydedilen video sadece bu biçimde kaydedilir.
 4. Cihazınıza’da Netflix uygulamasına veya web sitesine girin.
 5. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz istenecektir. Netflix üyeliğiniz yoksa, devam etmeden önce Netflix’te bir hesap oluşturmanız gerekir.
 6. Giriş yaptığınızda, cihazınızda indirmek istediğiniz videoyu bulun ve açın.
 7. Şimdi video başlar başlamaz cihazınızın ekranını kaydetmeye başlayın.
 8. Devamında, tüm video kaydedilinceye kadar arkanıza yaslanın ve bekleyin. Video kaydedildikten sonra, istediğiniz zaman internete erişmeden istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Ayrıca, bu kaydedilmiş videoyu başka bir platforma yayınlayabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Not- Önerilen web tarayıcıları Google ve Firefox’tur. Diğer web tarayıcıları sorunlara neden olabilir.

2. Android veya iPhone Netflix Film İndirme

 1. Akıllı telefonunuza Netflix’in en son sürümünü indirin ve kurun.
 2. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz istenecektir. Netflix’te yeniyseniz, devam etmeden önce Netflix’te bir hesap oluşturmanız gerekir.
 3. Giriş yaptıktan sonra, cihazınızda indirmek istediğiniz videoyu arayın ve ona girin.
 4. Bu videoyu indirmeye izin verirseniz, videonun altında bir indirme seçeneği görüntülenir. Bu videoyu indirmek için tıklayın seçeneğine basın.
 5. İndirme işleminde bildirim çubuğunu kontrol edebilirsiniz. Tamamen indirildikten sonra, internet bağlantısı olmadan Netflix uygulamanızda Dizi ve Filmleri izleyebilirsiniz.

Yukarıda listelenen adımlar hakkında herhangi bir sorunuz varsa veya Netflix’ten video indirmek için daha iyi bir yöntem biliyorsanız, lütfen aşağıdaki yorumlar bölümünden bizi bilgilendirin.

Netflix dizi, film ve video indirme nasıl yapılır? Sorusuna Apple, Windows, MAC ve Android de Netflix film indirme nasıl yapılır anlattık. Umarım Netflix film indirme içeriğimiz işinize yaramıştır. Daha fazla bu tarz film indirme ve film önerileri listeleri gibi konular arıyorsanız yandaki bağlantıya tıklayarak ilgili kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Serhat Turan
Cesaretin içinde deha, güç ve mucize vardır.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar: takipçi satın al - tanıtım yazısı