Bu Hafta Sonu Tüm Planlar İptal! 10 Dizi ve Film Önerisi

Bu Hafta Sonu Tüm Planlar İptal! 10 Dizi ve Film Önerisi

Hafta sonu dizi ve film izlemek hepimizin rutini haline geldi. Kış akşamlarının en güzel aktivitesi de bu olsa gerek.. Bu rutini eğlenceli, bol aksiyonlu hale getirmek için önerilerimize göz atın.  Şimdiden keyifli seyirler…

1. LUPİN

Lupin dizisi olay örgüsü çalıntı bir kolye etrafında geçiyor. “Kibar Hırsız ” romanından uyarlama olan bu dizi, bir solukta bitirebileceğiniz türden.

2. THE CROWN

Adından epeyce söz ettiren bu dizi Kraliçe II. Elizabeth’in hükümdarlığı süresince yaşanan olayları ve 20. yüzyılın ikinci yarısına şekil veren aşk, ihanet ve siyasi konuları ele alıyor. Kesinlikle izlenmeli..

3.THE RAİN

Danimarkalı iki kardeş, yağmurdan yayılan bir virüsle mücadele etmeye çalışıyor. Kendilerine yeni bir hayat kurmak isteyen iki kardeş olayların içinde bulur kendilerini..

4. THE QUEEN’S GAMBİT

Beth Harmon! İsminden bir hayli söz ettirecek bir satranç ustasının hikayesini izlemeye hazır olun.

5. THE KİNG

Film, Shakespeare’in eserlerinin bir araya getirilmesi ile oluşturuldu. Filmin ilk oluşturulma süreci 2013 yıllarında başladı. Filmin temeli, William Shakespeare’in “Henriad” isimli eserine dayanıyor. Bu eserde birçok oyun bulunuyor. The King ise bu eserin içindeki hikaye ve karakterlerden oluşturuldu. Yani Shakespeare’in entrikalarla dolu eseri, müthiş bir orta çağ filmine dönüştü. İşte izlediğimiz The King’in emeli böyle köklü bir geçmişe dayanıyor.

6. UPGRADE

Her hafta birçok film vizyona girerken birçok film de vizyondan kaldırılır. Bazen bir filmi sinemada izlediğimize pişman, bazen de izlemediğimiz için pişman oluruz. Ben de bu durumu çokça yaşadığım için izlediğim filmler için yorumlarımı aktarmaya karar verdim. İlk ele alacağım film ise son zamanlarda nadir şok etkisi yaratan bir bilim-kurgu ve gerilim film.

7. BİRD BOX

Hayatta kalma savaşı veren bir anne ve herkes tarafından görünmeyen uğursuz yaratıkları, gözlerini bağlayarak ve hiç açmayarak, görmekten kaçınıyor. Bu hikaye izlenilmeli…

9. FRACTURED

Her şeyinizi kaybettiğinizi düşünün, kimsenin yaşadıklarınıza inanmadığını.. Bu hikayede çok şaşıracak, aynı zamanda çözmeye çalışacaksınız olay örgülerini..

10. YOU

Kalbi trajik bir şekilde kırılan Joe’un hayatı uzun zamandır kayıp olan kız arkadaşı Candace’in (Ambyr Childers) hayatı ona cehenneme çevirmek için geri dönüşüyle altüst olmuştur. Bundan öncesinde de yaptıklarına inanamayacaksınız

İYİ SEYİRLER. YORUMLARINIZI MUTLAKA BEKLİYORUM. PEKİ SİZİN ÖNERİLERİNİZ NELER ? 🙂

ETİKETLER: Aktivite, Dizi, Film, Hafta Sonu, Netflix
YAZAR BİLGİSİ
Aslı Altnkynk
Ruhunu serbest bırak ??‍♀️
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.