Hepimiz yaşam kalitemizi artırmak için verimli uyumalıyız. Ne kadar verimli uyursak günümüz de o kadar verimli geçer. Aynı şekilde düzenli...
Karanlık Oda! Karanlık Odamız Neresidir Bizim?
![Karanlık Oda! Karanlık Odamız Neresidir Bizim?](https://i0.wp.com/blogaraci.com/wp-content/uploads/2022/08/Karanlik-Oda.png?fit=1280%2C720&ssl=1)
Çok şey gelir akla karanlık oda deyince bir çok tanımda yer verilir benim için karanlık odam kendim veya zihinim de kurduğum düşünceler kendimi öldürüp dirilttiğim kaçmak isterken delicesine hapsolduğum en dibinde kaldığım çıkmazım karanlık odam kaçtığım korktuğum nefes bile alamadığım bazen tanımlarım yetersiz sözcüklerim anlamsız…
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR