Sponsorlu

 

Teknoloji Haberleri 

İşinize Yarayacağını Düşündüğümüz Birbirinden Eğlenceli 12 Site

İşinize Yarayacağını Düşündüğümüz Birbirinden Eğlenceli 12 Site

İnternet ortamında her gün milyonlarca bilgiye ulaşmamız mümkündür. Lakin bazı durumlarda indirmek istediğimiz, ulaşmak istediğimiz bilgileri doğru eğlenceli siteleri bulamayız. Bu durum bizim için gerginlik yaratırken bir yandan da yumurta kapıya dayanmış hissiyatı ile baş etmek zorunda kalmış oluyoruz. Bugün sizlerle tüm bu hissiyatları yok edecek 12 farklı eğlenceli internet sitesini derledik. Keyifli okumalar dilerim.

1. Movie-locations.com

Filmlerde geçen sahnelerin ve mekanların adreslerine ya da mekanla ilgili detaylı bilgilere ulaşmak isteyenler için eğlenceli siteler arasından herhangi biri.

2. Getdailyart.com

Tabloların hikayelerini 3 dakika içinde keşfedebileceğin, Türkçe dil desteği de bulunan keyifli bir web site.

3. Auto-data.net

Otomobil meraklıları bu siteye bayılacak! Neredeyse bütün marka ve model otomobillerin teknik özelliklerini bulabileceğin bir site.

4. Outsidesimulator.com

Biraz doğa yürüyüşü hepimize iyi gelir! Siteye girdiğinde dünyadan herhangi bir konumu seçip sanal doğa yürüyüşüne başlayabilirsin.

5. Yout.com

YouTube videolarını bu site üzerinden indirebilirsin ya da izlediğin videonun link kısmındaki -ube kısmını sildiğinde video indirilebilir hale gelir.

6. Zoomquilt.org

Zihnini dinlendirmek ya da bulunduğun ortamdan hızla uzaklaşmak için müthiş bir yol! Siteyi aç ve hipnotize edici o manzaranın içine gir.

7. Kliktag.com

Alışveriş yaparken kullanabileceğin, ürünlerin besin değerlerini, içeriklerini, alerjen ve koruyucu madde uyarılarını sana sunan kapsamlı bir uygulama.

8. Enhancv.com

Özgeçmiş hazırlamak ciddi bir iş. Hazır şablonlara ulaşabileceğin bu site, işini çok kolaylaştıracak.

9. Localingual.com

Dünya haritası üzerinde, seçtiğin noktalardaki farklı dil ve aksanlarda konuşan insanların ses kayıtlarını dinleyebildiğin bir site.

10. Balticlivecam.com

Dünyanın farklı şehirlerinden canlı yayınlar izleyebileceğin harika bir site. Kar yağan şehirler, istasyondan kalkan trenler…

11. Metrocosm.com

Dünyadaki göç hareketlerini harita üzerinde gördüğün, hangi ülkenin ne zaman ve nerelere göç verdiğini inceleyebileceğin bilgilendirici bir site.

12. Numbeo.co

Seyahat edeceğin şehri, yaşadığın şehirle maliyetler açısından kıyaslayan bir site. Sitede; su fiyatlarından, kira ve market fiyatlarına kadar birçok kıyaslama bulabilirsin.

ETİKETLER: İnternet, Web Sitesi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.