IOS Cihazlarda En Çok Oynanan ve En İyi Oyunlar 2022

IOS Cihazlarda En Çok Oynanan ve En İyi Oyunlar 2022

IOS cihazlar için yapılan mobil oyunlar oldukça fazla ilgi görmekte. Gerek boş zamanlarımızda gerek ise küçük kaçamaklar yapmak istediğimiz anlarda imdadımıza yetişen bu oyunlar artık hayatımızın bir parçası haline gelmiş durumda. Bu yazımızda geçmişten günümüze hemen hemen en çok tercih edilen IOS oyunlar listesi derledik. Dilerseniz bu mobil oyunlar listemize hemen geçelim.

1. MADDEN NFL 18 OVERDRIVE FOOTBALL

EA’nın uzun süredir devam eden futbol serisine yıllık güncellemesi yapılmış olan ve yeniden adlandırılan Madden NFL Overdrive Futbolu ile farklı bir oyun deneyimi sunuyor. Farklı taktiklerle rakibinizi alt etmenizin gayet kolay olduğu Madden NFL 18 oyunu şu sıralar İOS’ta en çok oynan spor oyunları listesinin başında yer alıyor. Ligler ve Canlı Etkinlikler ile EA bu ​​yeni oyununda hem grafik hem de fiziği geliştirmiştir.

2. ASPHALT 9: LEGENDS

Asphalt 9, Efsanelerin yarış topluluğu olan oyununun bu yeni sürümüne özel grafikler ve oluşturabileceğiniz kendi grubunuzla öne çıkıyor. Doğrudan Ferrari, Porsche, Lamborghini ve diğer araba markalarından San Francisco’dan Himalayalara uzanan detaylı eğiticilere kadar uzanan çarpıcı arabalardan, bitiş çizgisine doğru ilerlerken gözlerinizi süslemek için güzel tasarımlarıyla ve son modelleriyle kullanmayı bırakamayacağınız bir oyun deneyimi sunuyor.

3. FINAL FANTASY XV POCKET EDITION

Final Fantasy destanının en son sürümü için konsolun RPG’sinden iPhone ekranına sorunsuz bir geçiş yaptı. Final Fantasy XV Pocket Edition, oyunun ana hikayesini ve çekiciliğini korurken mobil içinde muhteşem bir uyumla oynanmayı başarıyor. Bu epizodik oyunun ilk bölümü ücretsizdir ve uygulama içi satın alımlar yoluyla sonraki bölümleri satın alabilir ve oynamaya devam edebilirsiniz.

4. HADİ

Hadi, trivia meraklılarının en büyük soru yarışmasına girme deneyimi sunan bir soru cevap oyunun olmakla beraber doğru yanıtı veren kullanıcılarına muhteşem para ödülleri veriyor. Canlı olarak günlük trivia yarışmaları düzenleniyor, 12 çoktan seçmeli soruyu doğru bir şekilde cevaplayarak günlük olarak para kazanma şansı veriyor.

5. PSYCH!

Oyun, sahte oyunculara kandırma fikrini taklit etme fikriyle, akıl almaz sorulara çılgın ama mantıklı cevaplar vermek için sorular soruyor. Birisi cevabınızı alırsa bir puan alırsınız; Ayrıca fononlar arasında doğru cevabı tespit etmek için puan kazanabilirsiniz. Bir sonraki buluşmanızda arkadaşlarınız ve ailenizle zaman geçirmenin eğlenceli bir yolu.

6. ALTO’S ODYSSEY

Yeni ögeler eklerken orijinalin cazibesini yakalayan bir şeyle. Alto’nun Odyssey’sinde Alto olarak bulacağınız şey budur ve pals karlı manzaralardan kum tepelerine ve çöl manzaralarına taşınır. Madeni para toplarken tehlikelerden kaçınmak için hileler bulmaya devam ederken, yeni çevre unsurlarını (bir kasırga ve bir balon) keşfeden bir hikayeye sahip. Sadeliği kullanarak mücadeleye katkıda bulunun mottosuyla kullanıcılarını şimdiden kendine bağlamış gibi gözüküyor.

7. MONUMENT VALLEY 2

Monument Valley 2, selefinin zihinsel uyarıcı bulmacalarını günümüze geri getiriyor, ancak renk ve ışıkla. Monument Valley 2, ikinci bir karakteri kontrol etme yeteneği gibi yeni özelliklerin kullanıcıların hoşuna gitmemesi oyunun büyük eksikliklerinden birdir. Yeni bir oyunu bu kadar eğlenceli bir oyun haline getiren minimalist bir görünüm ve sürükleyici müzik ile kullanıcılar bu oyunu baya sevmiş gibi gözüküyor.

8. THE WALKING DEAD: A NEW FRONTIER

Telltale Games, The Walking Dead’in bu mobil uzantısı ile ilgi çekici hikayeler yazmaya devam ediyor. En son sürüm, önceki Walking Dead serilerinden göre olan farklılıklarından oyuncuların ödüller kazanması yeni gelen özelliklerden sadece biri, grafiklerin ve sesin nasıl bir duygu durum oluşturduğunu, oyunun karakter etkileşimini ve aldığınız kararların duygusal yüklerini nasıl vurguladığını oynamadan anlamak mümkün değil.

9. BATTLE OF POLYTOPIA

Strateji oyunlarının sonsuza dek sürmesi gerekmez. Polytopia Savaşı, 4X türünü (eXplore, eXpand, eXploit, eXterminate) mobil cihazlar için uygun bir hale dönüştürüyor. Yeni eş zamansız çevrimiçi çok oyunculu başka bir harika tekrarlana bilirlik katmanı oyuna ekliyor..

En iyi oyunlar listemizin sonuna geldik, IOS cihazlarda en çok oynanan ve en iyi oyunları listelediğimiz içeriğimiz umarım keyifli vakit geçirmenizi sağlar. Eğer daha fazla bu tarz mobil oyunlar listeleri arıyorsanız yandaki bağlantıya tıklayarak mobil kategorimize göz atabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Serhat Turan
Cesaretin içinde deha, güç ve mucize vardır.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar: takipçi satın al