Hayatınızı Değiştirmek Elinizde

Hayatınızı Değiştirmek Elinizde

Hayatınızı zihin dilinizi programlayarak istediğiniz şekilde yönlendirebilirsiniz. Evet yanlış duymadınız! Her şeyin enerji olduğu evrende zihninizden geçenleri, kelimelerinize dökülenleri değiştirerek yaşamınıza da istediklerinizi çekebilirsiniz. Evrende her sey enerjidir. Bunu yararınıza kullanmak sizin elinizde.

NLP yani Nero Lingustic Programming (zihin dili programlaması) size bunu detayları ile anlatan muhteşem bir psikoloji dalıdır. Ağzınızdan çıkan kelimeleri bilinçaltınızın algılama şekline göre yeniden düzenlemelisiniz. Örneğin; “ben başarısız olmak istemiyorum” dediğinizde “başarısız olmayı tüm kalbimle istiyorum” mesajı verirsiniz. Yada ben başarısız bir insanım ve artık başarısız olmak istemiyorum” mesajını alır bilinçaltı.

Bilinçaltı yaşamınız boyunca en çarpıcı sahneleri stoklayan bir depo gibidir. Siz hatırlamasanız da o muhakkak hatırlar. -me ve -ma eklerini tanımaz, şakadan anlamaz. Siz “suyu dök-me” dediğinizde o “suyu dök” mesajı alır.  Olmasını istemediğiniz şeyleri değil,  olmasını arzu ettiğiniz cümleleri seçerek hayat akışınıza bir yön verebilirsiniz.

NLP insanı negatif ruh halinden çıkarıp, pozitif ruh haline sokan bir öğretidir.  Bu konuyla alakalı bilgi alıp, eğitmeni olmanız da mümkündür. Önce kendinizden başlayın değişime! Unutmayın siz değişirseniz herşey değişir. Dünya değişir.

YAZAR BİLGİSİ
Merve Acar
1986 da İstanbul'da doğdum. Evli ve bir çocuk annesiyim. 15 sene kurumsal iş hayatında muhasebe - finans bölümünde çalıştım. Kariyer hayatımın yanı sıra yazmak benim için vazgeçilmez bir tutkuydu. Tam da artık hayatımda bir değişiklik yapmak istediğim noktaya geldiğimde yıllardır okuduklarımı insanlara profesyonel hizmet vererek anlatmaya karar verdim. Ve boylece kuantum yaşam koçluğu serüvenim başladı. Eğitimlerimi ve katıldığım seminerleri hatta öğrendiğim her yeni bilgiyi paylaşmak üzere sizlerleyim. Umarım yoluma ışık olan her öğreti sizlerin hayatın da da muhteşem dönüşümler sağlar. Hoş kalın....
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.