En İyi Ücretsiz Backlink Oluşturucu Siteler 2022

En İyi Ücretsiz Backlink Oluşturucu Siteler 2022

Google veya diğer arama motorlarında iyi bir sıralamada olmak için, bir web sitesinde kaliteli backlinklere sahip olmanın ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Yeni bir web sitesi sahibiyseniz veya bu dijital ortamda yeniyseniz ve sitenizi kolayca Google da 1. sıraya çıkmak istiyorsanız, backlink oluşturucuları aramanız gerekir.

Ayrıca, tabi iyi makalelere sahip olmanızda bu konuda hayati önem taşıyor. Eğer Google 1. sırada çıkacak makaleler yazmak konusunda desteğe ihtiyacınız varsa, daha önce hazırlamış olduğumuz içeriği okuyabilirsiniz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan en iyi ücretsiz backlink veren siteler listemize bir an önce geçelim.

1. LinkSearching

Ücretsiz backlink alınacak siteler içinde yer alan bu siteden yorum ya da makale yazarak backlink almak mümkün. Otomatik olmayan ve elle girilen bir sisteme sahip olan sitede istenilen her kelimeden Backlink almak mevcuttur.

2. Stoplink

Bu site sayesinde yaklaşık 2000 ayrı siteden backlink alabiliyorsunuz. Backlink alınarak her sitenin bu site içinde ziyaret edilebilir bir formda olması, siteyi ücretsiz backlink veren siteler listesinde ön sıralara çıkartıyor.

3. Index Kings

Ücretsiz backlink veren siteler kapsamında en hızlı indexlemeyi bu site vaat ediyor. Yaklaşık 15 bin siteden otomatik pingleyerek backlink oluşturan site, Google’a üst sıralara çıkmanıza olanak tanıyor.

4. 100downloads

100downloads webmaster sitesi de en iyi backlink veren siteler arasında iyi bir konumunda. 3000 farklı siteden backlink almak 100downloads’ın analiz kısmında yer alan kutucuk sayesinde mümkün olabiliyor.

5. SEO Unity

660 adet farklı siteden ücretsiz şekilde backlink sağlayan site, otomatik şekilde çalışıyor. Sitenin en avantajlı kısmı ise spamsız ve yasal olarak hizmet vermesi.

6. MassPings

Gov uzantılı ve tamindir sitesinin de aralarında bulunduğu 500’den fazla siteden backlink sağlayan site, pinglemeyi tek erden yaparak hizmet veriyor. Site, en iyi backlink sağlayan siteler içinde yer alan site mutlaka değerlendirilmeli.

7. GOV Backlink Generator

71 adet gov ve edu uzantılı siteden backlink sağlayan site, pinglemeyi 5 farklı yerden yaparak hizmet sunuyor. Sağladığı avantaj ile bu site de en iyi backlink veren sitelerden birisi durumunda.

8. Free Backlink Builder

Ücretsiz şekilde hizmet sunan site, en iyi PR’lı 62 siteden Backlink alınmasını sağlıyor. Bunların 45 tanesi dofollow iken 17 tanesi de nofollow.

9. Small SEO Tools

En iyi backlink veren siteler arasında yer alan Small SEO Tools, yüksek PageRank sahibi 62 farklı siteden Backlink sağlıyor. Ayrıca, diğer otomatik backlink oluşturucu sitelere kıyasla bekleme süresi oldukça kısa.

10. SeoMagnifier

Sitenizi bilinen sitelerin arasına sokmak için son derece uygun olan site, ücretsiz backlink veren siteler kapsamında değerlendirilmesi gereken sitelerden. 100+ farklı siteden alınan Backlinkler sayesinde arama motorunda otoriter bir siteye kavuşmak mümkün.

Bu içeriğimizde ücretsiz / bedava backlink veren siteleri inceledik. Umarım web sitenizi otoriter kılacak backlinkler için önerdiğimiz web sitelerine link gönderim işlemini yapmışsınızdır. Son olarak, daha fazla bu tarz içerik için webmaster kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Serhat Turan
Cesaretin içinde deha, güç ve mucize vardır.
YORUMLAR

  1. battal dedi ki:

    uzun zamandan beri böyle baclink ariyodum sayenizde buldum çok tesekur ederim umarim web siteme iyi gel miş tir çok çok teşekür ederim

Sponsorlu Bağlantılar: takipçi satın al - tanıtım yazısı