İzlemeniz Gereken En İyi Aksiyon Filmleri 2022

İzlemeniz Gereken En İyi Aksiyon Filmleri 2022

2022 yılının en iyi aksiyon filmleri listemize hoşgeldiniz. Mutlaka izlemeniz gereken aksiyona doyacağınız filmler listemiz kullanıcı yorumları ve deneyimleri sonucunda oluşturulmuştur.

Aksiyon filmleri bir çok kategoriyi içerisinde barındıran nadir filmlerdendir. Dram, gerilim, korku ve atraksiyon içerisinde olabilir. Tabi bunların yanı sıra film yıldızlarının da bu kategoriyi seçmenizde önemli bir yeri mutlaka vardır. En ünlü aksiyon filmleri oyuncusu olan Jason Statham bu yıldızların başında yer alıyor.

Hazırladığımız en iyi aksiyon filmleri 2022 listemizde sizi aksiyona doyurmayı garanti ediyoruz. 2022 yılının en iyi aksiyon filmleri listemize lafı daha fazla uzatmadan geçelim dilerseniz. Son olarak, 5 adet fragmandan fazlasını ekleyemediğimiz için listeyi daha uzun tutamıyoruz.

1. Logan (2017)

2. Inglourious Basterds (Soysuzlar Çetesi, 2009)

3.Baby Driver (2017)

4. The Dark Night (Kara Şövalye, 2008)

5. Terminator 2 (Terminator 2: Mahşer Günü, 1991)

En iyi aksiyon filmleri listemiz bu kadardı, yukarıda da belirttiğimiz gibi 5 adet fragmandan fazlasını ekleyemediğimiz için listeye daha fazla aksiyon filmi ekleyemiyoruz. Ancak siz dilerseniz yorumlar kısmını kullanarak önerilerinizi paylaşabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Serhat Turan
Cesaretin içinde deha, güç ve mucize vardır.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar: takipçi satın al - tanıtım yazısı