Covid Mutasyona Uğrayıp Gelmiş

Covid Mutasyona Uğrayıp Gelmiş

Zaten gitmiş miydi? Diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Ben de aynı şeyi düşündüm ne yalan söyleyeyim.  Geçen sene Mart Ayı itibariyle kasıp kavurdu ortalığı covid19. Fakat anlamadığım pandemide virüs zaten bir kaç kez mutasyona uğramamış mıydı?

Yani artık birileri içimize korku mu salmaya çalışıyor diye düşünmekten alamıyorum kendimi. Düşen vaka sayılarına rağmen zirveyi gören vefat rakamlarında düşüş yok.

İyi durumda mıyız, yoksa kötü durumda mıyız ben artık kestiremiyorum. Hastaneler normal kronik rahatsızlığı olan hastaların çoğunun randevusunu iptal etti. Bu insanlar ne yapacak düşünmek bile istemiyorum. İçim kaldırmıyor çaresiz kalanları.

Grip aşısı için koah hastası olan babam önce “risk grubunda değil” diye sınıflandırılırken sonra birden “risk grubunda” ilan ediliyor. Sağlık ocağına koşturuyor aşı bitti zaten azdı deniliyor. Ben artık sahiden çözemiyorum.  Bilen biri varsa söylesin lütfen; biz gerçekten sağlık konusunda iyi miyiz yoksa iyi olmaya çabalayanlar içinde mıyız?

YAZAR BİLGİSİ
Merve Acar
1986 da İstanbul'da doğdum. Evli ve bir çocuk annesiyim. 15 sene kurumsal iş hayatında muhasebe - finans bölümünde çalıştım. Kariyer hayatımın yanı sıra yazmak benim için vazgeçilmez bir tutkuydu. Tam da artık hayatımda bir değişiklik yapmak istediğim noktaya geldiğimde yıllardır okuduklarımı insanlara profesyonel hizmet vererek anlatmaya karar verdim. Ve boylece kuantum yaşam koçluğu serüvenim başladı. Eğitimlerimi ve katıldığım seminerleri hatta öğrendiğim her yeni bilgiyi paylaşmak üzere sizlerleyim. Umarım yoluma ışık olan her öğreti sizlerin hayatın da da muhteşem dönüşümler sağlar. Hoş kalın....
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar: SMM Panel - Canlı maç izle - Taraftarium24 - Justin tv izle - takipçi satın al - tanıtım yazısı - antalya haber - cialis - sosyalhane.com