Bu Ay Netflix’te İzleyebileceğiniz 5 Mini Dizi Önerisi

Bu Ay Netflix’te İzleyebileceğiniz 5 Mini Dizi Önerisi

Pandemide evde geçirdiğiniz süre boyunca izleyecek yeni ve farklı, kısa soluklu, bir oturuşta bitirebileceğiniz mini diziler arıyorsanız en iyi dizilerin yer aldığı liste karşınızda!

1. Behind Her Eyes

Dizi, Sarah Pinborough’un romanından uyarlanmıştır. Psikolojik gerilim türünde olan dizi bekar bir annenin, bir psikiyatrist ile olan ilişkisiyle başlarken dizinin ilerleyişi ile kendisini farkında olmadan zihin oyunlarının içinde bulur. Dizi altı bölümden oluşurken izlenecek mini diziler listesinin başında yer alıyor.

2. Firefly Lane

Dizi iki sık dost olan Tully ve Kate’in arkadaşlığını anlatır. Kötü zamanlarında birbirine destek olan iki dostun arkadaşlığı 40’lı yaşlarda da halen devam etmektedir. Arkadaşlığı çok iyi işleyen bu diziye kesinlikle bir şans vermelisiniz!

3. The Sinner

Dizi bir annenin sahilde bir genci aniden nedensiz yere bıçaklamasıyla başlar. Bir dedektifin olayı çözmesi ile sır perdesi aralanır ve kayıp anılar ortaya çıkar. Dizi üçüncü sezondadır fakat her sezonda farklı bir olay yaşanmaktadır. Gizemi sevenlerdenseniz izlemeniz gereken diziler arasında kesinlikle yer almalı!

4. Alias Grace

Dizi 2017 yılında yayınlanmış ve 6 bölümden oluşmaktadır. Grace Marks cinayet suçundan yargılanarak ve ömür boyu hapse mahkum edilen 16 yaşındaki genç kızın hikayesini anlatmaktadır. İrlanda’dan Kanada’ya göç eden Grace Marks’ın hikayesini ilginç kılansa o güne dair hiçbir şey hatırlamamasıdır. Bir solukta izleyeceğiniz gizem ve gerilim dolu bir diziye hazır olun.

5. The Haunting Of Hill House

Geçmiş ve günümüzden görüntülerle, dağılmış bir aile eski evlerinin akıldan çıkmayan anılarıyla ve onları o evden uzaklaştıran korkutucu olaylarla yüzleşir. İki ebeveyn ve 5 çocuğun tepedeki evdeki korkunç olaylarını anlatıyor. Her bölümde gerilimi sonuna kadar hissedeceğinize emin olabilirsiniz.

ETİKETLER: Dizi, Mini, Netflix, Öneri
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.