Terste Kalmaya Son: Bitrise Tutarak BNB Kazanın! Bitrise (BRISE) Token Nedir?

15.07.2021
Terste Kalmaya Son: Bitrise Tutarak BNB Kazanın! Bitrise (BRISE) Token Nedir?

Bitrise Token: Kripto para piyasalarının belki de en sevimsiz yanı sürekli piyasaya tepeden giriyor olmanızdır. Bununla ilgili son zamanlarda geliştirilen yeni kripto paralar da, can sıkıcı kayıplara karşı bazı önlemler geliştirilmektedir. Özellikle BNB kazandıran (BNB earn) kripto paralar ve geri alım (Buy-Back) sistemleri ciddi kayıplara bir önlem olarak geliştirilmiştir.

Bu yazımızda sizler için eşi benzeri olmayan, yüksek kazançlı ve 100x potansiyel olan Bitrise token nedir? İnceleme yazısı hazırladık. Alacağınız 100 dolarlık bir Bitrise token size yatırdığınız parayı hızlı bir şekilde geri kazandırabilir. Bunun nedeni coin daha yeni çıktı ve şimdiden ilgi büyük.

Bitrise (BRISE) Token Nedir?

Bitrise Earn BNB

Bitrise token hiper deflasyonist bir kripto para birimidir, her işlemde %4’lük bir BNB tüm sahiplerine dağıtılır, bunun yanı sıra yeni trend olan Buy-Back sistemine sahip ve yapılan tüm satışlardan hemen sonra geri alım yapılır. Böylelikle kripto para fiyatında ciddi düşüşler göremezsiniz.

Bitrise BNB kazandıran tek kripto para birimi olmasa da istikrarlı bir biçimde çalışan nadir para birimlerden diyebilirim. Bir kaç gündür bende Bitrise yatırımcısıyım ve yaptığım yatırımın %25 kadarını çıkardım. Kazandığını BNB’ler 1 saat içerisinde dağıtılır ve Buy-Back sistemi ile geri alınan tokenler ise yanar.

Bitrise token sadece para kazanmak veya birazcık kar etmek için kullanabileceğiniz bir özellikle gelmez. Bitrise’ın asıl özelliği ve onu önemli kılan şey dApp’leridir. Uluslarası ödeme sistemi olarak kullanılan Bitrise uygulaması sizlere hızlı ödeme, kazanç sağlama ve anonim kalma gibi özellikleri taşır.

Bitrise web sitesinde bulunan yol haritasını inceleyerek ne kadar büyük bir proje olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca, sosyal medya hesaplarında ve çeşitli gruplarda 10 bine yakın bir kitleleri olduğunu görebilirsiniz. Projeye yatırım yapıldıkça pazarlama ve dApp geliştirme çalışmaları hızlanacak ve paranızı katlayabileceksiniz.

Bitrise (BRISE) Kazandırır mı?

Bitrise

Bitrise satın alarak BNB kazanabileceğinizi zaten söylemiştik, şimdi birde bu yatırımın size geri dönüşü ne olur birazcık bundan bahsedelim. Öncelikle web sitemizde bir uygulaması veya kitlesi olmayan yada pazarlama faaliyetleri yürütmeyen kripto paraları tanıtmadığımı söylemeliyim.

Bitrise pazarlama, geliştirme ve büyüme konusunda oldukça istekli bir ekibe ve kitleye sahip. Dolayısıyla yaptığınız yatırımı misliyle çıkarmanız gayet mümkün olabilir. Bildiğiniz gibi kripto para piyasasına yatırım yapan çok fazla sayıda insan yok ve her gün markete büyük miktarlarda para giriyor.

Bu girin paralar genel olarak tüm kripto paralara hacim olarak ekleniyor ve piyasadaki paraların değeri ister istemez artıyor. Dolayısıyla uzun vadede tüm kripto paralar ani veya yavaş yükselişini sürdürecektir. Bu yıl ciddi bir pump yaşanır mı bilmiyorum ancak 2022 yılında bizi büyük kazançlar bekliyor olabilir.

Bitrise Nasıl Satın Alınır?

Bitrise Earn BNB

Yeni çıkan kripto para birimlerini satın almak için yöntem aynıdır, genellikle bir MetaMask veya Trust Wallet cüdanına sahip olmalısınız ve cüzdanınıza BNB gönderdikten sonra (genelde Binance ile gönderilir) PancakeSwap kullanarak istediğiniz kripto para birimini rahatlıkla alabilirsiniz. Bitrise almak içinse aynı yöntemleri aşağıdaki adımları takip ederek kullanabilirsiniz.

  1. Öncelikle buradaki bağlantıya tıklayarak PancakeSwap adresine girin.
  2. Cüzdanınız bağlayıp yapmak istediğiniz işlem takasını seçin.
  3. Daha sonra Swap yapmak istediğiniz işlem çifti ile Swap tuşuna basın.

Bitrise (BRISE) Bağlantıları

Bitrise Earn BNB

Bitrise veya diğer kripto para birimlerine yatırım yaparken her zaman söylediğimiz gibi kitlelerini incelemek ve kendi gözlemlerimizi yapmak oldukça önemli bir konu. Bu nedenle sizler için BRISE sosyal medya bağlantılarını ve contract adresi bilgilerini aşağıya ekledik.

  • Twitter: https://twitter.com/BitRiseToken
  • Telegram: https://t.me/bitrisetoken
  • Web sitesi: https://bitrisetoken.com/
  • Contract adresi: 0x8fff93e810a2edaafc326edee51071da9d398e83
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.