Kimliğinizi Gizli Tutarak Kripto Para Alım Satımını Nereden Yapabilirsiniz?

Kimliğinizi Gizli Tutarak Kripto Para Alım Satımını Nereden Yapabilirsiniz?

Anonim olarak kripto para satın al: Para sessizliği sever. Bu deyiş sadece fiat para için değil, aynı zamanda dijital para için de geçerlidir. Bu nedenle, çok sayıda trader, kripto para alım satımı yapmak için işlem yapmadan önce doğrulama gerektirmeyen borsalara kaydolur.

Kullanıcının kişisel verilerini vermeden dijital varlıkları alıp satmasına olanak sağlayan fazla ticaret platformu yoktur. Ayrıca, doğrulama istemeyen çoğu borsa, Rusça bilen kullanıcılar için tasarlanmıştır. Bu materyalde ayrıntılı olarak açıklanacak olan bu tür hizmetlerden bahsetmek istiyoruz.

Özellikle bu tür platformlarda işlem yapmanın risklerini dikkate aldığınızda, doğrulama istemeyen bir kripto para borsası ya da kripto para dönüştürücü bulmak kolay değildir. Yanlış hesaplamalardan kaçınmak için kullanıcıların bu tür platformlarla ilgili geri bildirimleri dikkatlice incelemeleri tavsiye edilir. Bunları karşılaştırıp analiz yapabilmek için çeşitli kaynaklarda yanıtlar aramak gerçekten önemlidir. Ancak bunu yaptıktan sonra kripto para borsalarına kaydolup işlem yapmak daha mantıklı olacaktır.

Kripto para borsaları arasında, kimlik doğrulama gerektirmeyen Godex.io gibi borsalar da vardır. Bu borsalar aynı zamanda traderlarla her iki taraf için de oldukça uygun şartlarda çalışmaya hazırdırlar. Kullanıcıların tercihlerine tam olarak uyan bir site bulabilmelerine yardımcı olmak amacıyla bu platformların her biri aşağıda daha ayrıntılı olarak açıklanmaktadır.

YoBit Kripto Para Borsası

YoBit kripto para borsası, günümüzde dijital varlık alım satımı hizmeti sağlayıcıları arasında en popüler olanlardan biridir. Bu platform, dünyanın her yerinde traderlar tarafından kullanılmakta ve bu da çok normal çünkü “Dil” sekmesinde aşağıdaki dillerde seçim yapabiliyorsunuz:

  • Rusça;
  • Çince;
  • İngilizce.

Bu borsanın en önemli avantajının kullanıcıların doğrulamadan geçmesini gerektirmiyor olması kabul edilir. Başka bir deyişle, traderların herhangi bir kimlik belgesi ibraz etmelerine gerek kalmamaktadır. Bu borsada kripto para alım satımı yapmaya başlamak için, giriş, e-posta adresi ve şifre gibi bazı teknik verileri belirten kısa bir form doldurmanız yeterli olacaktır.

Böylelikle, YoBit borsasının tüm kullanıcıları, tüm işlemleri, alım emirleri, para yatırma ve çekme işlemlerine ilişkin bilgilerin üçüncü şahıslar nezdinde tamamen gizli kalacağından emin olabilirler.

Exmo

Exmo, BDT ülkelerindeki kullanıcılar arasında en popüler kripto para borsasıdır. Bu site, dijital varlık sektöründe alım satım yapmaya yeni başlayan kullanıcılar için uygun olmanın daha ötesinde bir noktada kabul ediliyor.

 

Borsa arayüzü çok basittir, deneyimsiz bir kullanıcı bile işlemleri anlayabilir. Bu platform, milyonlarca dolara sahip vatandaşların, doğrulama olmaksızın bu borsada kendi dillerinde kripto para alım satımı yapma kurallarına aşina olmalarına olanak tanıyacak şekilde Rusça sürümünün kullanımını daha da anlaşılır hale getirmiştir.

Bu alım satım platformu, aşağıdakiler dahil 100’den fazla dijital varlığı desteklemektedir:

  • BTC;
  • ETH;
  • ETC;
  • LTC;
  • BTH;
  • XRP ve diğerleri.

Bitmex

Bu kripto para birimi borsası, daha önce bahsedilen platformlar arasında eşit derecede popülerdir. Bitmex, çok sayıda aktif trader barındırır ve yüksek kaldıraçla alım satım işlemlerinin kullanılabilirliği, platformu günlük işlem hacmi açısından önde gelen borsalarla aynı seviyeye getirir.

Bu platformun avantajı, kimlik bilgileri gizli tutularak işlem yapılabilmesidir.

Bununla birlikte, okuyucuların dikkatini, sözleşmenin Bitmex yönetiminin herhangi bir zamanda traderın tam doğrulamayı tamamlamasını talep edebileceğini belirtmesi gerçeğine çekmek önemlidir.

Bu borsada doğrulama olmadan desteklenen dijital varlıklara gelince, ABD dolarına ek olarak aslında pek fazla varlık çeşidi bulunmamaktadır. Burada, BTC, LTC, XRP, Cardano ve Ethereum kripto para birimleri için alım satım emri verebilirsiniz.

ETİKETLER: Borsa, Borsalar, Buy, kripto, Satın Al
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.