Akıllı Telefondan Para Kazanma – Telefondan Para Kazanma Uygulamaları

Akıllı Telefondan Para Kazanma – Telefondan Para Kazanma Uygulamaları

Akıllı telefon, bilgisayar veya internete başlı diğer cihazları kullanan her insan internetten nasıl para kazanılacağına dair araştırmalar yapmıştır. Biz sizin bu konuya olan ilginizden akıllı telefondan para kazanmanın kesin 3 yolunu / uygulamasını araştırdık. Bu konuda yazı yazarken sizin için önemli olabilecek tüm araştırmaları yaptık güvene dayalı ve verdiğiniz emeğin karşılığını alacağınız şekilde tasarlanmış uygulamalar bulmaya özen gösterdik.

Android ve IOS cihaza sahip tüm okurlarımıza telefondan para kazandıracak uygulamaların listesinin detaylarından biraz bahsetmek istiyorum. 3 farklı uygulama ekledik telefondan para kazanma 2019 listemize, bu uygulamalar kesin olarak ödeme yapan ve yıllardır hali hazırda bulunan / kullanılan uygulamalardır. Kendi deneyimlerimiz ve insanların yorumları kapsamında akıllı telefon kullanarak internetten para kazanma 2019 listemize eklenmiştir.

Bir diğer konu ise bu uygulamaların işleyişi yani size neden ve nasıl para kazandırdığı, bu konuda şunları söyleyebilirim uygulamalar görev yap para kazan mantığı ile çalışmaktadır. Sürekli değişen / güncellenen bir ödül kazanma listesi vardır. Bu listede oyunlar, videolar, anketler ve diğer benzer görevler yer alıyor. Size verilen görevlerden yapacağınız kazanç uygulamanın içerisinde belirtilmektedir.

Oradan bakarak görevi tamamladıktan sonra ne kadar kazanacağınızı görebilirsiniz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan akıllı telefon kullanarak nasıl para kazanılır veya akıllı telefondan uygulama ile nasıl para kazanılır 2019 listemizdeki uygulamalara geçelim.

1. WHAFF Rewards

WHAFF Rewards yıllardır Google Play Store da bulunan bir para kazanma uygulamasıdır. Hayata geçirildiği güncen bu yana kullanıcılarından neredeyse hiç şikayet almamıştır, ayrıca benimde zamanında kullandığım bir uygulamaydı yaklaşık olarak 10.50 Dolar civarından bir para kazanmıştım ve bunu PayPal hesabımı kullanarak çekmiştim.

Ödemeler konusunda oldukça hassaslar ve şuana kadar bu anlamda bir problem yaşayanı duymadım. bu uygulamayı kullanarak para kazanmak isteyenler sadece her gün uygulamaya giriş yaparak dahi para kazanabilirler. Son olarak, uygulamada size verilen görevlerde oldukça eğlenceli oyunlar yer alıyor Mobile Legends gibi bir çok oyunun kazandığı popülerin nedeni WHAFF Rewards olarak görülüyor.

2. appKarma Rewards & Gift Cards

appKarma mobil cihazınızı kullanarak para kazanmanıza yarayan bir başka gerçek ödüler ve para kazandıran uygulama. Bu uygulamayı kullanarak alışveriş sitelerinde kullanabileceğiniz hediye kartları ve para kazanabilirsiniz. En çok merak edilen şey bu konuda ödemeler ve bu uygulamanın da ödeme yaptığına emin olabilirsiniz. Konuya başladığımızda belirtmiştik zaten tekrar söyleyelim bu uygulamalar size emeğinizin karşılığını verecek uygulamalardır.

appKarma şuana kadar Google Play Store da 319.245 kez değerlendirilmiş ve yıldızı 5 üzerinden 4.5 civarında. Bu rakamlar seçici kullanıcıları göz önünde bulundurarak düşünürsek oldukça iyi. Son olarak, eğer 1000’den fazla Youtube aboneniz var ise uygulama görev kazançlarınızı neredeyse 2 katına çıkarıyor, bu Youtube 1000 abone üzeri kanal sahipleri için büyük bir avantaj.

3. GrabPoints – Earn cash, Gift cards, Refer Friends

Geldik listemizin son ve en kazançlı uygulamasına yani GrabPoints’e. GrapPoints’in listemizde olmasının en büyük nedeni referans sisteminin olmasıdır, bu ne demek oluyor veya hangi anlamda referans kasılıyor diye merak edenler için şunları söyleyelim uygulamaya arkadaşlarınızı davet ederek para kazanabiliyorsunuz. Hiç uygulamaya girmeseniz bile referans bağlantınızı kullanan insanlar size para kazandırıyor.

Ayrıca, oldukça basit ve hızlı bir arayüze sahip. Bir diğer özellik ise çok fazla videonun olması mobil uygulamalardan para kazanmak için videolar izlemek çok kolaydır. Sadece tıklarsın ve paran hesabına geçer. Eğer sadece oyunlar oynayarak para kazanmak istemiyorsanız size kesinlikle bu uygulamayı öneriyorum. Son olarak, uygulama henüz ancak hızlı bir ilerleme kaydediyor. Bu içerisinde sürekli görevler ve kazanç bulabileceğiniz anlamına geliyor.

4. Make Money – Free Cash App

Sıradaki uygulama son zamanlar çok popüler olan telefondan para kazanma uygulaması. 2019 yılında eğer telefondan para kazanmak istiyorsanız gerçekten ödeme yapan uygulamalar kullanmanız ve gerçekten emeğinizin karşılığını almanız çok önemli. Piyasadaki bir çok uygulama ödeme yapmıyor hatta şunu söyleyebilirim ki bu listeyi hazırlamamın ana nedeni de bu.

Make Money uygulaması size bir çok para kazanma yolu sunar bu yollar hem ödeme yolu anlamından hemde çeşitlilik anlamında. oldukça güven veren bir yapısı var ve minimum 5$ gibi taban ödeme rakamına sahip. 5$ uygulama içerisinde 1 haftada ulaşabileceğiniz bir rakam, bunun için bu artıyı göz önünde bulundurarak uygulamaları değerlendirmenizi tavsiye ederim.

5. Money Cube – PayPal Cash & Free Gift Cards

Bu uygulama Google Play Store’un içinde en fazla para kazanma yöntemi barındıran uygulaması. Money Cube kullanarak nasıl para kazanırsınız dan birazcık bahsetmek gerekirse; arkadaşlarınızı davet ederek, günlük giriş yaparak, video izleyerek ve buz küpüne dokunarak. Çeşitlilik konusunda sizinde şuan bana hak verdiğinizi düşünüyorum.

Ayrıca, uygulamanın minimum ödeme miktarı PayPal ile 2 dolar civarında, dilerseniz Amazon hediye kartı seçeneği ile 1 dolar da Gift Card olarak alabilirsiniz. Bunun dışında uygulamanın açıklamasında belirtilen bir şey var ödemelerin 48 saat içinde hesabınıza geçme garantisi. 48 saat’de ödeme yapıyor olmaları da çok fazla kullanıcı kitlesine sahip bir uygulama için oldukça iyi.

İnternetten akıllı telefon kullanarak para kazanma listemizin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Zaman ve ilgi ile daha fazla mobil para kazanma uygulamaları 2019 listesini güncelleyeceğiz. konuyla ilgili düşüncelerinizi ve diğer yorumlarınızı aşağıdan belirtmekten çekinmeyin. Herkese bol kazançlar…

YAZAR BİLGİSİ
Serhat Turan
Cesaretin içinde deha, güç ve mucize vardır.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.