En Yeni Harika 18 Yabancı Dizi Önerileri

En Yeni Harika 18 Yabancı Dizi Önerileri

Yabancı dizi önerileri: Bu yazımızda yabancı dizi severleri, yabancı dizi meraklılarını ilgilendiren dizi düşkünleri için özenerek hazırladığım; yabancı aksiyon, komedi, dram ve aşk gibi türleri içerisinde bulunduran genellikle aksiyon dizi önerisinde, 18 yabancı dizi önerileri liste halinde derleyip bir araya getirerek toparladım.

Yaşamınız boyunca mutlaka izlemeniz gereken diziler yazımızda bahsedilmiştir. Bu dizileri merak ediyorsunuz değil mi? Öyleyse hemen yabancı dizi öneriler listemize geçelim. Eğer daha fazla dizi önerileri listesi arıyorsanız yandaki bağlantıyı kullanarak sürekli güncellediğimiz karışık dizi önerileri listemizi inceleyebilirsiniz.

Yabancı Dizi Önerileri

1. The Bing Bang Theory

Dizide gülmekten emin olun çeneniz ağrıyacak! The Big  Bang Theory, akıllı iki arkadaşın yaşamlarını komik bir şekilde açıkladıkları hayatlarını anlatır.

Yabancı Dizi Önerileri

2. Killing Eve

Gerilim türünde en iyi dizi. bir katilin etrafında dolaşan bir kadının hayatını anlatıyor. İzlemenizi tavsiye ederim.

3. Bodyguard

En iyi yabancı dizilerinden olan Bodyguard, dünyada popüler olmuş bir dizidir. İçişleri Bakanı Julia Montague ve korumasının konusu işlenmiştir.

Yabancı Dizi Önerileri

4. Undone

Animasyon türünde mükemmel bir dizi! konu olarak Alma isimli karakterimizin bir kazadan kurtuluşunu anlatıyor.

Yabancı Dizi Önerileri

5. Barry

Son derecede keyifle izleyeceğiniz bir dizi önerisi olan Barry, silahçı olan karakterimizin hayat hikayesini ele alıyor.

6. Narcos; Mexico

Netflix dizisi olan Narcos Mexico izleyiciyle buluşuyor. Guadalajara Karteli’nin kariyerinin yükselişini anlatır. Meksika’da uyuşturucu savaşını anlatır.

7. Mr. Robot

Bir diğer yabancı dizi önerileri listemizin vazgeçilmezi olan Mr. Robot birden çok sezon devamı etmiştir. Zamanınız varsa kesinlikle izlemelisiniz. Gündüz güvenlik akşam hacker olarak hayatına devam eden kişiyi anlatmaktadır.

8. The Walking Dead

Dizide polis karakteri olan Rick Grimes uyandığında hastanede açtı. Ve zombi saldırısı ile karşılaşır. Ailesini kurtarmaya çalışmak ister. The Walking Dead, mutlaka izlenmesi gereken diziler arasın ilk sıralardadır.

9. Lost

İlerleyen bölümlerde gittikçe heyecana kapılan bir dizi! Her bölümü gizem dolu. İçeriğinde sırlarla gizli olan dizinin izlenmesi oldukça popülerdir.

10. Prison Break

İzlenenler tarafından oldukça beğenilen bu dizinin içerisinde, iki kardeş var biri hapie giriyor. Diğer kardeş ise onu oradan kurtarmaya çalışıyor. İki kardeşin hayat mücadelesini anlatan bir dizi.

11. Fringe

Bilimkurgu, drama ve gerilimin bir arada olduğu efsanevi bir dizi. Bilim adamının oğlunun başrolünü paylaştığı dizinin birden çok kurgu içeren dizi.

12. Spartacus

Roma’dan esinlenen dizi ; karısı ölen bir adamın intikamını almak için romayla savaşan insanın yaşadıklarını anlatıyor.

13. Fleabeg

Yaşamı boyunca olumsuz düşünen bir kadının hayatını anlatır. hayatını düzene sokmak isterken, buna sürekli engel olan birisi vardır.

14. Suits

Suits, son yılların en çok izlenen yabancı komedi dizilerinden bir tanesidir. Ekonomik özgürlüğünü başkalarının sınavına girerek sağlar.

15. Modern Family

Gelmiş geçmiş en iyi komedi dizileri arasında yer alan bir yapım. Dizide 3 aileyi anlatıyor.

16. OZ

“OZ” adında hapishane diğerlerinden farklı bir hapishanedir. İçerisinde gibi hissettirir. , Çete üyeleri ve hatta Müslüman gruplar yer almaktadır.

17. Daredevil

Oldukça beğenilen bir yabancı dizi önerisi olan Daredevil, sokağın içinden kahramanın çıkmasını anlatan bir dizi.

18. The Office

Yabancı dizi önerileri listemizdeki bir diğer dizi The Office. Taş kalpli bir şef ve çalışanlarının başından geçen olayları anlatmakta.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.