WordPress Zamanlama Kaçırıldı Hatası Kesin Çözüm 2022

WordPress Zamanlama Kaçırıldı Hatası Kesin Çözüm 2022

Bildiğiniz üzere, zaman zaman WordPress’in altyapısal olarak bize verdiği bazı hatalar oluyor. Bu hatalardan son zamanlarda en çok yaşananı zamanlama kaçırıldı hatası bu hatanın nedeni ülkemizdeki bazı değişikliklerden kaynaklanıyor. Daha öncesinde bizde bu hatayı yaşamıştık, ancak bir eklenti kurmadan, wp-config.php dosyasında bir değişiklik yapmadan ve kod satırı eklemeden çözüme ulaştırdık.

Diğer paylaşımlara baktığımda herkes dosyaları değiştirin, eklenti kurun vs. diyor. Neredeyse WordPress’i baştan sona yazdıracaklar. Velhasıl kelam, lafı daha fazla uzatmadan ve dallandırıp budaklandırmadan çözüme geçelim. Çözüm başlarda da bahsettiğim gibi çok komplike bir şey değil. Ayrıca söylediğim dışında farklı herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok.

WordPress Zamanlama Kaçırıldı Hatası Çözümü 2022

WordPress zamanlama kaçırıldı hatası çözümü, verdiği hatadan da anlayacağınız üzere zamanlamayla alakalı bir sorun. Hatayı çözmek için şu yolu izleyin:

  1. Admin paneline giriş yapın.
  2. Ayarlar seçeneğine tıklayın.
  3. Genel ayarlar bölümüne yönlendirileceksiniz.
  4. Buradan, zaman dilimini UTC+3 olarak ayarlayın.

İşlem tamamlanmış olacak, bunun dışında hala zamanlama kaçırıldı hatası almaya devam ederseniz haftanın başladığı gün Pazartesidir bunu normali olan Pazar gününe ayarlayın. Konuyla ilgili yardımcı olmamı istediğiniz başka bir husus olursa yorumlar kısmından bildirerek teknik destek alabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Serhat Turan
Cesaretin içinde deha, güç ve mucize vardır.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar: takipçi satın al