Bu Yılın En İyi 10 E-Ticaret Altyapısı ve Paketleri

Bu Yılın En İyi 10 E-Ticaret Altyapısı ve Paketleri

Her işletme, müşterilerini ve operasyonlarını desteklemek için bir altyapıya ihtiyaç duyar. Bu, tüm işlevsel alanlar için tesisler, ekipman ve süreçleri içerir. İş stratejilerinize uygun doğru altyapıyı seçmek, operasyonlarınızın verimli bir şekilde yürütülmesini sağlar. Tersine, altyapınızın bir unsuru stratejilerinizle uyumlu değilse, muhtemelen işinizin her alanında bir adın geride kalacaksınız.

E-Ticaret Paketleri

Birinci sınıf ürünlerinizi, verdiğiniz iyi hizmeti ve uygun fiyat garantisini pazarlamanın en iyi yolu E-Ticaret’tir. Bunun için öncelikli olarak yapmanız gereken şey iyi bir bir altyapı kurmak, devamında ise seçtiğiniz altyapı üzerinde E-Ticarete başlamak. Bu yazımızda Türkiye’nin en iyi E-Ticaret altyapıları listesi derledik. Paketlerini incelemek isterseniz başlıktaki site adreslerini kullanabilirsiniz.

1. ShopPHP

ShopPHP, kendi sunucularınızda kullanabilme imkanını içinde barındıran açık kaynak kodlu %100 Türkçe bir altyapı yazılımıdır. Altyapı yazılımının fiyatı ise biraz yüksek olmasına ve sağladığı özelliklere rağmen oldukça makul. Yazılımın fiyatını karşıladıktan sonra hiçbir aylık kira ödemeden sınırsızca kullanabiliyorsunuz. Yazılım aynı zamanda size 1 sene boyunca e-mail desteği tanıyor. 1 sene sonunda e-mail alabilmek için ayrı bir ücret ödüyorsunuz.

2. RGS Yazılım

Listemizin ikinci sırasında bulunan RGS yazılım, uygun bir ücret karşılığında size domain, hosting, SSL sertifikasını ücretsiz bir şekilde sunuyor. Genel amacı E-Ticaret sitesi kurmak olanların mutlaka bu yazılımı gözden geçirmesinde fayda var. Üstelik yazılım içerisinde dahili bir blog modülü de barındırıyor.

3. Ticimax

Ticimax, sektörde bilinen en ünlü altyapı yazılımları arasında yer alıyor. Ticimax, kullanıcıya 7/24 teknik destek ve müthiş bir altyapı ile hizmet vermekte. Paketin bilinen fiyatı oldukça makul. Bu E-Ticaret altyapısı paketlerini başlıktaki bağlantıya tıklayara kgörebilirsiniz.

4. T-Soft

T-Soft, sunduğu hizmet bakımından oldukça kaliteli. Ticimax ve IdeaSoft ile birlikte piyasadaki en pahalı paketlerden biri. Bu yazılım size muazzam bir SEO desteği sağlasa da fiyatı bir hayli yüksek. Yazılım kesinlikle en iyi e-ticaret altyapısı özelliğine sahip.

5. iMagaza

iMagaza.net kullanıcılara tek bir ücret karşılığında sınırsız kullanım hakkı sağlıyor. Yazılımı satın aldıktan sonra isterseniz kendi hosting firmanıza da entegre edebiliyorsunuz. Bu yazılımın fiyatı değişebiliyor. Kobi paket daha ucuz iken, premium paket daha yüksek bir rakamdan satılıyor.

6. Ideasoft

Ideasoft, 2005 yılından beri yazılım geliştiren bir firmadır. Geliştirdikleri altyapı yazılımında Sunduğu teknik destek, ücretsiz e-mail, kullanışlı ara yüzü gibi kullanıcıya birçok avantaj sunan özellikler vardır. Yazılımın fiyatı bir hayli yüksek. İş yapabilme garantisi olan kişilerin bu yazılımı tercih etmesi daha mantıklı olacaktır.

7. Eltiya

Eltiya, uzun süredir hizmet vermekte olan bir firmadır. Sundukları altyapı yazılımında birçok fonksiyonel özellik bulunmaktadır. E-Ticaret ile ilgi çok az bilgiye sahip bir kişi bile bu yazılımı çok rahat bir şekilde kullanabilmektedir.

8. WooCommerce

WooCommerce, WordPess tabanlı web sitelerinde kullanılan bir E-Ticaret yazılımdır. WooCommerce ile WordPress üzerinden oldukça basit bir şekilde istediğiniz siteyi kurabilirsiniz. Bunun dışında tamamen ücret kullanabilirsiniz ama farklı işlevler kazandırmak isterseniz eklentileri genelde ücretli satılmaktadır.

9. Opencart

Opencart, tıpkı WooCommerce gibi ücretsiz bir yazılımdır. Opencart tamamen açık kaynak kodlu bir yazılım olup, İçerisinde bir E-Ticaret sitesinin sahip olduğu tüm fonksiyonları barındırmaktadır. Yine kolayca kullanabilirsiniz, ancak genelde küçük işletmelerin tercihi olduğunu belirtmekte yarar var.

10. Prestashop

Prestashop, tamamen ücretsiz bir e-ticaret altyapısı olma özelliğine sahiptir. Bu yazılım sayesinde birçok E-Ticaret türüne örnek gösterebileceğimiz web sitelerinden birine sahip olabilirsiniz. Hızlı, kolay kullanımı ve uygun fiyatlarıyla Prestashop E-Ticaret altyapısını rahatlıkla işletmeniz için kullanabilirsiniz.

En iyi E-Ticaret altyapısı ve en iyi E-Ticaret paketleri listemizin sonuna geldik. Türkiye’nin hatta dünyanın en çok kullanılan E-Ticaret yazılımları yukarıdaki listemizden oluşmaktadır. Bunların dışında bir çok alternatif E-Ticaret yazılımı olsa da en çok tercih edilenler bunlardır. Daha fazla bu tarz internet içerikleri için yandaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. Ayrıca E-Ticaret konusunda daha fazla rehbere ihtiyacınız varsa para kazanma kategorimiz kesinlikle ilginizi çekecek türden.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.