Wag Maşası ile Yapabileceğiniz 6 Saç Modeli

Wag Maşası ile Yapabileceğiniz 6 Saç Modeli

1920’li yıllarda popüler olan ve günümüzde tekrar yaygın hale gelen wag dalgası saçın daha doğal ve dalgalı görünmesini sağlar. Wag maşası kullanılarak yapılan bu dalgalar Fransız dalga ismiyle de bilinir. Saçları havalı ve dolgun gösterdiğinden pek çok kişi tarafından tercih edilir. İlk deneme biraz zorlayıcı olsa da zaman içerisinde eliniz alışacak ve profesyonel sonuçlar elde edeceksiniz. Eğer saçınıza farklı şekiller vermeyi seviyorsanız bu maşa tam size göre olacaktır.

En çok tercih edilen saç şekillendiriciler arasında yer alan wag maşası standart saç maşasına alternatif olarak kullanılır. İstediğiniz görünümü elde edebilmek için kullanım önerilerine göz atmanızda fayda vardır. Ayrıca maşanızı kaliteli ve güvenilir markalardan tercih etmelisiniz. Böylece aldığınız ürünü uzun süre boyunca sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Arzum wag maşası modelleri için linke göz atın: https://www.arzum.com.tr/ar5079-trendcare-wag-masasi-antrasit

Arzum Wag Maşa

Wag Maşası ile Trend Saç Modelleri

Wag maşasını ile yapabileceğiniz saç modelleri konusunda bir çok seçenek olsa da en çok yakışan ve güncel modaya uygun saç modellerini sizler için aşağıdaki listemize ekledik. Dilerseniz hemen listemize geçelim ve Wag Maşa ile yapabileceğiniz saç modellerini görelim.

1. Dalgalı At Kuyruğu

En sevilen ve pratik saç modellerinden biri olan atkuyruğu wag maşası ile yapıldığında daha göz alıcı bir görünüme sahip olur. Maşa ile önceden dalgalandırdığınız saçınızı başınızın üst tarafından sıkıca toplayarak bu modeli yapabilirsiniz.

2. Doğal Su Dalgaları

Maşa denilince birçok insanın aklına ilk olarak dağınık dalgalı saçlar gelir. Hacimli görünen bu saç modelini günlük ya da özel gün kombinlerinizde rahatça kullanabilirsiniz. Bakımlı ve doğal görünmenizi sağlayacak doğal su dalgaları ile uygun makyajı yaparak kusursuz bir görünüm elde edebilirsiniz.

3. Kısa Saç Dalgaları

Kısa saçlar elektriklenip dalgalanmaya müsait olduğundan şekillendirmek için maşa kullanabilirsiniz. Saçınıza maşa yapmadan önce bakım kremi ile yatıştırabilir ve daha kolay şekil almasını sağlayabilirsiniz. Böylece yaptığınız model daha uzun süre kalacaktır.

4. Dalgalı Kâkül

Eğer saçınızın tamamına maşa yapmak zor geliyorsa kâkül kısmına maşa yapabilirsiniz. Size Fransız imajı kazandıracak bu görünüm hep aynı saç modelini kullanmaktan sıkılanlar için de idealdir. Saçınızın önünden bir tutam alarak maşanızı tamamlayabilirsiniz.

5. Daha Doğal Kıvırcık Toplamalar

Wag maşa saç modelleri için genellikle düz saçlara yönelik tavsiyeler verilir. Kıvırcık saçların da kullanabileceği bu maşalar saçlarınızın gereksiz şekilde kabarmasını önler ve daha doğal görünmesini sağlar.

6. Dalgalı Topuz

Özel günlerinizde kullanmak için saç modellerine ihtiyacınız varsa wag maşası en büyük kurtarıcınız olacaktır. Saçınıza çok sık olmayacak şekilde yaptığınız maşayı daha sonra tel tokalarla bir araya toplayabilir, doğal topuz şekli verebilirsiniz. Dilerseniz saçınızı yarım toplayarak biraz daha günlük bir model yapabilir ve sıradan görünümden uzaklaşabilirsiniz.Tüm bu modelleri Arzum wag maşası ile kolayca yapabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.