Bedava Ürünler Alın! Ücretsiz Ürün Gönderimi Yapan 5 Site

Bedava Ürünler Alın! Ücretsiz Ürün Gönderimi Yapan 5 Site

Ücretsiz ürün gönderimi yapan siteler: Online prestijin ve reklamın tüm markalar için önem kazandığı son yıllarda tanıtım hamleleri de şekil değiştirmiştir. Öyle ki firmalar artık ürünlerini test etmek isteyen insanlara ücretsiz olarak test ürünleri göndermektedir.

Hiçbir bedel ödemeden yalnızca merak ettiğiniz ürünler arasından tercih yapabilir ve dilediğiniz ürünü kapıdan teslim alabilirsiniz. Markaların bedava ürün gönderimi yapan siteler için şart koştuğu şey para olmamakla birlikte yapmanız gereken birkaç şey bulunmaktadır.

Bedava ürünler almak için sosyal medya hesaplarınızda markanın resmi bağlantısını paylaşmak, tavsiyede bulunduğunuz yorumlar yapmak gibi online faaliyet taleplerinde bulunan markalar vardır. Fakat ücretsiz elde edebileceğiniz ürünler karşısında bu bir bedel sayılamayacağından, birkaç dakikanızı ayırarak dilediğiniz ürünü ücretsiz alabilirsiniz.

Ürün ve hizmetlerini ücretsiz deneyebileceğiniz markalar ve şartları şu şekilde sıralanabilir:

1. Knorr.com

Knorr markası ülkemizde hazır yemek sektörünün öncü isimlerinden biridir. Hazır çorba markası olarak ismini duyuran Knorr bulyon, et suyu çeşitleriyle de müşterileri için ürün portföyünü artırmıştır.

Bu ürünlerin tanıtımı ve reklamı amacıyla Knorr resmi adresi üzerinden dolduracağınız form sonrası lezzet ürünleri paketi kazanabilirsiniz. Ücretsiz olarak kapınıza teslim gönderilen ürünlerle ilgili yorumlarınızı sitenin blog adresi aracılıyla paylaşabilirsiniz.

Bedava kazanç sağlamanın ve leziz tatlar keşfetmenin kolay yolu sitelerde sunulan fırsatları iyi değerlendirmektedir.

2. Denebunu.com

Markaların sitelerinden farklı olarak tüm platformlarda sunulan bedava ürün avantajlarını bu sitede bulmanız mümkündür. Tek tek araştırmak yerine güncel çekilişleri, tester ürün gönderimlerini ve ücretsiz ürün kampanyalarını derleyen bir site olarak hizmet vermektedir.

Ayrıca kayıt sonrası bildirim özelliğini kullanarak bedava almak istediğiniz ürünün kampanyasından da haberdar olabilirsiniz. Çeşitli çekilişler ve ürün tanıtım kampanyalarının detaylarını, tarihlerini ve koşullarını ayrıntılı olarak kullanıcılarına sunan bu site son dönemlerde oldukça rağbet görmektedir.

3. Nakitninja.com

Deneme ürünleri üzerinden para kazandıran bir sitedir. Hem markaların ürünlerini bedava temin edebileceğiniz, hem de test ettiğiniz ürünler üzerinden belirlenen ücretlerle para kazanabileceğiniz bir sistem bulunur. Her marka ürün testini tamamlayan kişilere belirlediği tarifeler üzerinden ödeme yapmaktadır.

Bazı markalar aynı zamanda sosyal platformlarda paylaşım ya da marka etiketleme gibi koşullar da koymaktadır. Ücretsiz ürün gönderimi yapan markaları, ürün testlerini, yapılan testin ücreti ya da gerçekleştirme koşullarına dair bilgileri site aracılıyla edinebilirsiniz.

4. Korendy.com.tr

Tester siteler arasında özel bir kategoriye yönelen Korendy.com, yalnızca kişisel bakım ve kozmetik ürünlerinin bedava gönderimi ile ilgili bilgilere ulaşabileceğiniz bir platformdur.

Ünlü markaların kreasyonlarını, kişisel bakım ürünlerini hiçbir ücret ödemeden test edebileceğiniz kampanyalardan bu site sayesinde haberdar olabilir, hatta başvuru yapma şansı yakalayabilirsiniz. Müşteri görüşüne ve dönüşüne önem veren ünlü kozmetik markaları ürünlerini bedelsiz olarak denemek isteyen müşterilerine ulaştırmaktadır.

5. Aliexpress.com

Bedava ürün veren siteler arasında bir diğer yer Aliexpress alışveriş sitesidir. Bir çok ürünü deneme şansı veren bu site ile, farklı markalardan, bedava ürünler alabilirsiniz. YouTube gibi mecralarda nasıl yapılacağına dair pek çok bilgi bulunmakta. Ayrıca bedava veren siteler arasında en popüler olanıdır Aliexpress sitesi.

Böylece makyaj setlerinden bakım kremlerine değin pek çok ürünü bedava elde edebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar: takipçi satın al