Trendyol Kapıda Ödeme Seçeneği Var mı?

Trendyol Kapıda Ödeme Seçeneği Var mı?

Kapıda ödeme yapma Trendyol butikleri için uygun değildir. Burada ürün satın almak için mutlaka elinizde bir kart tutuyor olmanız gerekir. Çünkü ödeme ekranında kart numarası, kart üzerinde yazan isim, kartın son kullanma tarihi ve cvv numarası istenmektedir. Trendyol ödeme seçenekleri maalesef kredi kartı ya da banka kartı kullanmayanlar için geçerli değil.

Bu konuda bilgi, şikâyet ve destek talepleri olan kişiler Trendyol müşteri hizmetleri ile görüşmeye devam ediyor. Nakit ödeme seçeneği şeklinde bir tıklanma alanı dahi bulunmuyor. Ödeme yapmak istediğinizde sayfa direkt olarak sizi kart numarası yazma alanına yönlendiriyor. Firma satın alma ve iade etme konusunda sorun yaşamamak yalnızca belgeli ve resmi şekilde ödeme alma kabul ediyor. Ödeme yaptığınızda bunu banka bilgilerinizden görüntüleyebilirsiniz. Aksi halde kargo firmaları ile karışıklık yaşanabiliyor.

Trendyol Ödeme Seçenekleri

Trendyol firmasında kapıda ödeme seçeneği yoktur. Bunun yerine şu ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz.

  • Kredi kartı ile ödeme
  • Banka kartı ile ödeme
  • Trendyol Cüzdanım ile ödeme

Trendyolda çok beğendiğiniz bir ürünü satın almak için mutlaka kart kullanmalısınız. Kullanacağınız banka kartı ya da kredi kartı size ait olmak zorunda değildir. Fakat kartın uyumlu olduğu cep telefonu numarasına uygulama tarafından doğrulama kodu gönderilir. Doğrulama kodunu doğru yazmadığınız sürece firma siparişinizi onaylamaz. Ülkemizde en büyük müşteri kitlesine hitap eden Trendyol için hiçbir şekilde kapıda ödeme mümkün değildir.

Kargo iade yaparken de ödeme yaptığınız her tutar kredi kartınıza ya da banka kartınıza iade edilir. Kısaca herhangi bir sorun yaşanmaması adına hiçbir şekilde elden nakit ödeme kabul edilmiyor. Kredi kartı ile de banka kartı ile de ödeme yaparken aynı yol izleniyor. Satın almak istediğiniz ürünün fiyatı o an kartınızdan çekiliyor.

Trendyol; marketten elektroniğe, giyimden mobilyaya kadar onlarca farklı ürün yelpazesi sunuyor. Bu ürünleri fırsat takibi yaptığınız sürece oldukça indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz. Trendyol hesabı açmak ve uygulamayı cep telefonunuza indirmek yeterli olacaktır. İçerikte yer olan her şeye uygulamadan hızlıca bakabilirsiniz.

Trendyol içinde bir ürünü beğendiğinizde bu ürünü favorilerinize eklersiniz. Favorilere eklenen ürün indirim aldığında ya da tükenmeye başladığında cep telefonunuza bildirim gelecektir. Satın almak istediğiniz ürünü ödeme alanında doğrulamanız gerekir. Trendyol ödeme seçenekleri banka kartı ve kredi kartı sahipleri içindir

YAZAR BİLGİSİ
Aslı Ece Yılmaz
Personal Trainer 💪 Dancer 💃 Meditator 🧘
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.