Siteye Reklam Alma: En Karlı Popup Reklam Ağı ADJO

Siteye Reklam Alma: En Karlı Popup Reklam Ağı ADJO

Blog açmaya veya yazmaya yeni başladıysanız ilk olarak merak ettiğiniz şeylerin başında siteye reklam alma konusu gelir. Bunun için kullanabileceğiniz bir çok reklam ağı var, ilk olarak AdSense başvurusu yapmak isteyebilirsiniz. Yüksek ve sürdürülebilir kazanç için en çok kullanılan reklam ağı Google AdSense’tir.

Ancak, AdSense her siteyi hemen onaylamak ve uzun bir süreç gerektirir. Bu anlamda AdSense alternatifleri arayabilirsiniz. AdSense alternatif belki de binlerce site olmasına rağmen bunlardan sadece bir kaç tanesi AdSense kadar çok kazandırır ve blog siteleri onay verir. Size siteye reklam almak için en karlı reklam ağı olan Adjo’dan bahsedeceğim.

Smartlink Reklam Agi Adjo

Siteye Reklam Alma: Adjo Nedir?

Blog sitenize kolaylıkla onay alabileceğiniz en etkili ve en çok kazandıran AdSense alternatifi Adjo ile gelirleriniz uçacak. Ayrıca Adjo’yu AdSense’in yanında da ek gelir anlamında kullanabilirsiniz. Oldukça güvenilir olan bu AdSense alternatifi ile blog sitenizi eklediğiniz andan itibaren yüksek kazançlar sağlayabileceksiniz.

Şuan Adjo iki farklı reklam modeli sunuyor, bu reklam modellerinden birisi “Popup reklam” türü, diğeri ise “Direct Link”. Her iki reklam modeli de oldukça yüksek gelirler sağlamanıza yardımcı olabilir. Siteye reklam almak için kullanabileceğiniz Adjo’nun özellikleri sadece bu kadar da değil. Çoğu reklam ağının kabul etmediği Film, dizi, video, indirme siteleri ve yetişkin siteleri de rahatlıkla Adjo’yu kullanabilir.

AdSense alternatifi Adjo ödemeleri 50 Euro olduğunda istediğiniz banka hesabına yapabilmektedir. Fiyatlandırması Türkiye için eCPM (Etkili Bin Gösterim Başı Maliyet) ortalama 35 TL şeklinde. Tabi eğer Almanya, Fransa ve  İtalya gibi ülkelerden gelen trafiğiniz de varsa bu gelirler 50 TL’yi rahatlıkla aşabilir. Anlayacağınız üzere oldukça yüksek ödeme oranlarına sahipler.

Popup Reklam Agi Adjo

Siteye Reklam Alma: Adjo Nasıl Kullanılır?

Adjo’yu kullanması bir web sitesine içerik girişinden daha kolay bir iştir. Adjo’ya aşağıdaki adımları takip ederek kaydolduktan sonra tek yapmanız gereken size verilen site kodunu tüm sitelerinize ekleyerek işe başlamak. Bu aşamadan sonra web sitenizde Adjo reklamları görünür olacak ve bu AdSense alternatifi ile kazanç sağlamaya hemen başlayabileceksiniz.

  1. Adjo reklam ağına yandaki bağlantı ile giriş yapın.
  2. Kayıt olma formunu doldurun ve kayıt işleminizi tamamlayın.
  3. Daha sonra Smartlink kısmına giderek reklam kodunuzu oluşturun.

Öncelikle seçeceğiniz SmartLink ilgili içerik bağlantılı Adjo reklamlarına içeriğinizi yönlendirmektedir. Popup reklam modeli ise tıklama yapıldıkça yeni sekmede Adjo reklamlarını açan bir özellik. Hangisini tercih ediyorsanız onu işaretleyin ve reklam kodunuzu Adjo kullanmak istediğini tüm sitelerinize ekleyin.

Ayrıca bu seçtiğiniz reklam modelinin ayarlarını kod sayfasından yapmayı unutmayın. Her tıklamada açılsın, mobilde açılsın, masaüstünde açılsın ve hangi internet bağlantısında kullanılsın gibi oldukça işlevsel bir menüye sahip. Böylelikle siteye reklam almak için AdSense onayı beklemeden rahatlıkla web sitenizde reklam gösterimi yapmaya başlayabilirsiniz.

Sizler inin siteye reklam alma ve AdSense alternatifi reklam sitesi olan Adjo hakkında bilgi vermeye çalıştığımız içeriğimizin sonuna geldik. İsterseniz AdSense’in yanında isterseniz de AdSense alternatifi olarak sitenize reklam alabilirsiniz. Adjo hakkında daha fazla detay bilgi arıyorsanız buradaki linke tıklayarak daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar: takipçi satın al