Sedat Peker Bu Akşam Ne Açıklayacak? ‘Sen Yakışanı Yaptın, Şimdi Sıra Bende’

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, kendisine bağlı sosyal basın hesapları üzerinden yaptığı açıklamalarla gündem olmaya devam ediyor. Peker …

Sedat Peker Bu Akşam Ne Açıklayacak? ‘Sen Yakışanı Yaptın, Şimdi Sıra Bende’

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, kendisine bağlı sosyal basın hesapları üzerinden yaptığı açıklamalarla gündem olmaya devam ediyor. Peker, dün yayınladığı mesajında bu akşamı işaret ederek ‘çok eğleneceğiz’ ifadelerini kullandı.

Cemal Enginyurt’tan suç duyurusu

Bu iddialar üzerine Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Cemal Enginyurt, savcılığa giderek suç duyurusunda bulundu.

Sedat Peker, ‘Deli Çavuş’ hesabından yaptığı açıklamada Enginyurt’u Twitter’dan etiketleyerek, “Sen yakışanı yaptın. Şimdi bu kardeşini seyret. Ben de yarın yakışanı yapacağım. Açıklamalarıma değer veren bazı muhalif gazeteciler ayrıca analistler bu serzenişlerimin dışındadır. Yarın inşallah görüşeceğiz ayrıca çok eğleneceğiz.’

‘WhatsApp yazışması gelebilir’

Gazeteci İsmail Saymaz, bu iddialar devamında Peker’in yakın kaynaklarından rüşvet ayrıca yolsuzluk ağıyla ilgili watsApp yazışmalarını yayınlayacağı bilgisinin geldiğini açıkladı.

Saymaz’ın Perdenin Önü Arkası programında yaptığı açıklamalar şu şekilde;

Twettlerinde adı geçecek isimler arasında eşinden boşanan AKP Erzurum milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu ayrıca onun ağabeyi olan eski Sermaye Piyasası Kurulu Başkanı olan Ali Fuat Taşkesenlioğlu ile ilgili paylaşımları olacakmış. Cumhurbaşkanlığı danışmanları hakkında bir kişi ayrıca yine eski başbakan Binali Yıldırım’ın danışmanları hakkında bazı iddialar ortaya sürecekmiş. Bu iddialar ‘İnsan aklını zorlayacak türden’ ifadeleri kullanılıyor. Bir diğer husus da Sedat Peker’in en önemli mesele olarak gördüğü Beykoz’daki 65 yıllık evi. Peker’in evinin milli parklar kapsamına alınarak yıkılmak istenmesini konu alan paylaşımlar yapacağı bilgisi geldi”

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.