Ölümle Tehdit Edilen Kadın, Erdoğan’dan Yardım İstedi!

İstanbul Bahçelievler’de yaşadığını belirten Melek Bezaroğlu isimli kadın yıllardır bir erkeğin tehdidine maruz kaldığını belirtti. Bezaroğlu …

Ölümle Tehdit Edilen Kadın, Erdoğan’dan Yardım İstedi!

İstanbul Bahçelievler’de yaşadığını belirten Melek Bezaroğlu isimli kadın yıllardır bir erkeğin tehdidine maruz kaldığını belirtti. Bezaroğlu şikayetleri üzerine başlayan yargı sürecinde de şahıs hakkında ‘hükmün açıklanmasının geri bırakılması’ kararının verildiğini aktardı. 

Sosyal medyadan video yayınlayarak Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan yardım istedi…

Ölüm tehdidi içeren mesajları paylaştı…

Sosyal medyadan yayınladığı videoda Bezaroğlu, ‘Yaklaşık üç yıldır akıl sağlığının yerinde olmadığını sonradan öğrendiğim bir kişiyle mücadele ediyorum. Bu kişi hakkında emniyete de savcılığa da CİMER’e de sürekli şikayetçi oldum. Aynı kişi adına 4 farklı dava açtım ayrıca dördünde kazandım fakat hükmün açıklanması geri bırakıldı. Sonuç olarak kendisi sadece bir ay kadar Metris cezaevinde kaldı. Çıkar çıkmaz aynı davranışlara devam etti. Şu an kendisi hakkında bir davam daha devam etmekte. Bir hanımefendinin daha şikayeti mevcut’ dedi.

Bezaroğlu açıklamasının devamında, ‘Adıma farklı hesaplar açarak beni küçük düşürücü paylaşımlarda bulunan, tehdit eden, hakaret eden bu adam hakkındaki lütfen artık işlem yapılsın. Bu durum beni gerçekten çok yordu. Çevremdeki insanları, ailemi, arkadaşlarımı açtığı sahte sosyal basın hesaplarıyla taciz ayrıca tehdit ediyor. ‘Bugün bunu giymişsin, şurada beklemişsin’ gibi mesajlar atıyor. Bununla ilgili emniyete bilgilendirme verdim. Çocuğumla dışarı çıktığımda tedirgin olmak, arkama bakmak istemiyorum. Bir yerde bir eksiklik var, bir şeyler eksik gidiyor ama bununla ilgili en kısa sürede çözüm bulunmasını rica ediyorum. Adalet yerini bulacak biliyorum ama benim bununla ilgili sabrım kalmadı’ ifadelerini kullandı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.