Şanlıurfa’da Çobanın Çıplak Fotoğraf Kabusu: “Sokağa Çıkamıyorum”

Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde çobanlık yapan 2 çocuk babası Ali S., hayvanları otlattığı sırada 5 kişinin saldırısına uğradı. Aldığı darbeler sonrasında yoğun bakımda tedavi altına alınan çoban, internetten yayılan çıplak fotoğrafları yüzünden …

Şanlıurfa’da Çobanın Çıplak Fotoğraf Kabusu: “Sokağa Çıkamıyorum”

Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde çobanlık yapan 2 çocuk babası Ali S., hayvanları otlattığı sırada 5 kişinin saldırısına uğradı. Aldığı darbeler sonrasında yoğun bakımda tedavi altına alınan çoban, internetten yayılan çıplak fotoğrafları yüzünden de kabus gibi günler geçiyor.

İddiaya göre, çobanlık yapan 2 çocuk babası Ali S., hayvanlarını otlattığı sırada kimliği belirlenemeyen 5 kişinin saldırısına uğradı.

Dövülen ve uzun namlulu tüfekle başına vurulması sonucu beyin kanaması geçiren Ali S.’nin bu sırada kıyafetleri çıkarılarak çıplak görüntüleri çekildi.

Saldırganların arazide terk ettiği ve bölgede hayvan otlatan diğer çobanlar tarafından bulunarak hastaneye kaldırılan Ali S., yoğun bakım ünitesinde tedaviye alındı. Bu sırada olaya ilişkin yürütülen soruşturmada çoban Ali S.’nin husumetlisi oldukları belirlenen akraba ve kardeşler Mehmet, Şeyhmus, Muhammed, Ali ve Aslan K. gözaltına alındı. Ancak bu kişiler sorgulamalarında suçlamaları kabul etmedi ve sevk edildikleri adliyede tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Beyin kanaması geçiren Ali S. ise 2 ay yoğun bakım ünitesinde tedavi gördükten sonra taburcu oldu.

Yaşadığı olay yüzünden kimseyle görüşmediğini ve evden dışarı adım atmadığının belirten Ali S., son günlerde darbedildikten sonra çekilen çıplak görüntülerinin sosyal medyada paylaşılması üzerine şikayette bulundu.

Jandarmanın görüntülerini yayımlayan ve kendisine saldıran kişileri bulmasını isteyen Ali S., ‘Evden çıkamıyor ve kimsenin yüzüne bakamıyorum. Görüntülerin internet ortamından kaldırılmasını ve bana bunu yaşatan kişilerin yakalanarak cezalandırılmasını istiyorum‘ dedi.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.