Sponsorlu

 

Teknoloji Haberleri 

PiCoin Uygulaması ile Madencilik! PiCoin Kazandırır mı?

PiCoin Uygulaması ile Madencilik! PiCoin Kazandırır mı?

Resmi PiCoin ağına göre Pi, telefonunuzdan “madencilik” yapabileceğiniz (veya kazanabileceğiniz) sıradan insanlar için ve onlar tarafından yeni bir kripto para birimidir. ripto para birimleri, hükümetler veya bankalar yerine bir topluluk tarafından korunan ve güvence altına alınan yeni dijital para biçimidir. Bugün, para birimini korumaya yardımcı olarak ve PiCoin’in güvenilir ağını genişleterek Pi’yi benimseyebilir (veya kazanabilirsiniz). Çoğu kripto para biriminin (Bitcoin gibi) sıradan insanların kullanması ve erişmesi çok zor olsa da, PiCoin kripto para biriminin gücünü avucunuzun içine koyar.

PiCoin Uygulaması İle Madenciliği Yapmak

PiCoin Kazandırır mı

PiCoin uygulamasını indirdikten sonra, yüklerken bir davet koduna ihtiyacınız olacak. Kaydolurken geçerli bir isim ve telefon eklediğinizden emin olun. Bu, botlara karşı güvenlik ve kripto için tam kimlik doğrulaması talep etmek içindir. En güzel tarafı, PiCoin uygulaması ile madencilik yapabilmen. Yukarıda söylediğim gibi pi ağına katılmak için özel bir davet koduna ihtiyacınız olacak.

PiCoin’in Değeri Nedir?

Bugün Pi, 2008’deki Bitcoin’e benzer şekilde yaklaşık 0 dolar / euro vb. Değerindedir. Pi’nin değeri, ağın diğer üyeleri tarafından sunulan zaman, ilgi, mallar ve hizmetler tarafından desteklenecektir.

Dikkatimizi, mallarımızı ve hizmetlerimizi ortak bir para birimi etrafında toplayarak, Pi’nin üyeleri tipik olarak bankalara, teknoloji devlerine (örneğin Facebook, Amazon) ve diğer aracılara giden değeri daha fazla yakalamaya çalışır. Bugün, para birimini dağıtarak, topluluğu oluşturarak ve güvenliğini sağlamak için teknolojiyi geliştirerek bu dijital para birimi ve pazar yeri için altyapıyı kuruyoruz.

PiCoin Kazandırır mı?

Aslında! Her gün madencilik yapan 6 milyondan fazla üye ile bu gerçekten bir sonraki bitcoin olabilir. Ağa güvenmek ve katkıda bulunmak için ihtiyacınız olan her şey. Madenciliğe başlamanın en hızlı yolu, uygulamayı indirmek ve neetis davet kodunu koymaktır. İyi şanslar!

YAZAR BİLGİSİ
Nermin Niftaliyeva
Hayat zorluklara sine gerecek kadar güzel bir yer.Yaşamaktan zevk alin....
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.