Sponsorlu

 

Teknoloji Haberleri 

Nihal Olçok: 9 FETÖ’cünün İsmini Verdim Biri Nureddin Nebati

Gelecek Partisi Kurucu Üyesi Nihal Olçok, katıldığı bir kanalda “9 FETÖ’cünün ismini verdim biri eski TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin diğeri …

Nihal Olçok: 9 FETÖ’cünün İsmini Verdim Biri Nureddin Nebati

Gelecek Partisi Kurucu Üyesi Nihal Olçok, katıldığı bir kanalda “9 FETÖ’cünün ismini verdim biri eski TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin diğeri Nureddin Nebati. Ondan sonra çıktılar 15 Temmuz Vakfı Başkanı yaptılar Nureddin Nebati’yi” dedi.

15 Temmuz darbe girişimi sırasında AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yakın isimlerden biri olan eski eşi Erol Olçok ve oğlu Abdullah Tayyip Olçok’u kaybeden Gelecek Partisi Kurucu Üyesi Nihal Olçok, Gerçektivi’de Ali Tarakcı ayrıca Vidin Özyer’in sorularını yanıtladı.

Olçok, ‘9 FETÖ’cünün ismini verdim biri eski TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin diğeri Nureddin Nebati’ dedi.

Nihal Olçok, ‘Hiçbir TRT stüdyosu beni davet etmemiştir çünkü eski TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin ilk verdiğim listededir. Diyorlar ya işte ‘Ben itirafçıyım 500 kişilik liste verdim’ falan. Ben o kadar adam tanımadım FETÖ’cü. Ama 9 kişiyi verdim. 9 kişi hala orada. Bunlardan bir tanesi İbrahim Şahin. Bir tanesi Nureddin Nebati. Ondan sonra çıktılar 15 Temmuz Vakfı Başkanı yaptılar Nureddin Nebati’yi’ ifadelerini kullandı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.