Netflix Watch Free Üzerinden Bedava İzleyebileceğiniz 10 Dizi ve Film Önerisi

Her gün onlarca, hatta daha fazla dizi ve filmi bir arada bulabileceğiniz Netflix bildiğiniz üzere artık bir çok film ve diziyi Netflix Watch …

Netflix Watch Free Üzerinden Bedava İzleyebileceğiniz 10 Dizi ve Film Önerisi

Her gün onlarca, hatta daha fazla dizi ve filmi bir arada bulabileceğiniz Netflix bildiğiniz üzere artık bir çok film ve diziyi Netflix Watch Free ile tamamen ücretsiz sunuyor. İster telefonunuzdan isterseniz de bilgisayarınızdan Netflix Watch Free özelliğini kullanarak diziler ve filmler izleyebilirsiniz. Bu içeriğimiz de sizler için derlediğimiz “Netflix Watch Free” ücretsiz dizi önerileri ve film önerileri listemize dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan geçelim.

1. Stranger Things

Bilim kurgu ve fantastik türdeki Netflix orijinal yapımı Stranger Things dizisi Netflix tarafından ücretsiz olarak yayına sunuldu. Dizi de ufak bir kasabada yaşanan gizemli olaylar, bilimsel deneyler ve doğa üstü güçler konu ediniliyor. Stranger Things’i Netflix üzerinden bedavaya izleyebilirsiniz.

2. Murder Mystery

Hem komedi hem de aksiyon dolu bir film olan Murder Mystery’de Netflix’ten bedava izleyebileceğiniz filmlerden biridir. Filmde tatil için yola çıkan bir polis ve kuaför eşinin bir milyarderin yatında gerçekleşen cinayeti çözme çabaları anlatılıyor. Murder Mystery’i Netflix Watch Free üzerinden bedava izleyebilirsiniz.

3. Elite

Netflix orijinal içeriklerinden biri olan İspanyol yapımı Elite dizisi son yılların en çok izlenen dizilerinden biridir. Netflix bu diziyi netflix kullanıcıları olmayanlar için de ücretsiz bir şekilde yayına sundu. İşçi sınıfından gelen 3 gencin özel bir okulda yaşadıkları maceraları konu edinen gençlik dizisini Netflix’e kaydolmadan ve herhangi bir ücret ödemeden izleyebilirsiniz.

4. The Boss Baby: Back in Business

Animasyon tarzında popüler bir film olan Patron Bebek Yine İş Başında (The Boss Baby: Back in Business) Netflix Watch Free ile bedava izlenilebiliyor. İş hayatının zorluklarını öğretmek üzere abisini ofise getiren patron bebeğin yeni macerasını izlemek için artık herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmadı.

5. Bird Box

Netflix’te hatırı sayılır bir izleyici kitlesine ulaşan ve adını herkesin bildiği Bird Box filmini Netflix Watch Free ile ücretsiz izleyebilirsiniz. Bir hayatta kalma mücadelesinin anlatıldığı Bird Box filminin başrolünde Sandra Bullock’un olduğunu da belirtelim.

6. When They See Us

Netflix’in en can alıcı mini dizilerinden biri olan When They See Us “Netflix Watch Free” üzerinden ücretsiz yayınlanan içeriklerden biridir. Bu mini dizi de Harlem’li 5 gencin bir iftira sonucu uzun yıllar hapishane hayatı yaşamaları konu ediniliyor. Dizi senaryosu gerçek hayattan uyarlanmıştır.

7. Love Is Blind

Love İs Blind dizisi bekar erkekler ve kadınların evlenmeden önce bir takım sosyal deneyin içerisinden geçmesini konu ediniyor. Bir takım evlendirme programı olan ve son derece eğlenceli bölümlerin yer aldığı Love İs Blind’i Netflix üzerinden bedava izleyebilirsiniz.

8. The Two Popes

2019’un son günlerinde yayınlanan ve başrolünde Anthony Hopkins, Jonathan Pyrce ikilisinin yer aldığı The Two Popes filmini artık bedava izleyebileceksiniz. Netflix’in en popüler yapımlarından biri olan ve Papa ile geleceğin papası arasında geçen olayları konu edinen filmi izlemek için Netflix Watch Free internet sayfasına girip ücretsiz izleyebilirsiniz.

9. Our Planet

Son aylarda Netflix’e eklenen birçok belgeselden biri olan ve oldukça fazla izlenen Our Planet Türkçe adıyla Gezegenimiz belgeseli de artık ücretsiz izlenebiliyor. Bu belgeselde iklim değişikliklerinin hayvanların hayatlarını nasıl etkilediğini izleyerek görebilirsiniz.

10. Grace and Frankie

Netflix’in orijinal yapımlarından biri olup Emmy adaylığı ile adını duyuran Grace and Frankie dizisi kocaları birbirlerine aşık olan ve onları terk edince yakınlaşmaya başlayan iki kadının hikayesinden bahsediyor. Komedi dolu bu Netflix dizisi de artık tamamen ücretsiz bir şekilde izlenebiliyor.

YAZAR BİLGİSİ
Canan Budak
Her şey sizin aksinize ilerliyor gibi geldiğinde, uçakların rüzgarla birlikte değil rüzgara karşı uçtuğunu hatırlayın.
YORUMLAR

  1. Mert dedi ki:

    Netflix Watch Free de en az Netflix Premium kadar iyi bence

  2. Figen dedi ki:

    Harika bir liste olmuş teşekkürler.