Merve Boluğur’dan Aşk İddialarına Yönelik Tepki Geldi

Merve Boluğur’dan Aşk İddialarına Yönelik Tepki Geldi

Geçen günlerde Murat Dalkılıç ile barışmış olabileceğine yönelik gündeme gelen iddiaları yalanlayan Boluğur, Bebek’te gazetecilerin kadrajına takıldı. Kendisine aşk sorularının yönetilmesine ise “Hayatımda birisi olsa saklamam” yanıtını verdi.

Aşk İddialarını Açıklığa Kavuşturdu

Geçtiğiniz akşam Bebek’te bulunan bir mekandan çıkarken görüntülenen Boluğur, kendisine sorulan aşk hayatıyla ilgili sorulara tepki gösterdi. “Murat Dalkılıç ile barıştığınız yönde haberler çıktı, ne söylemek isterseniz?” sorusuna yönelik: “Ben iş konuşmak isterim. Birazcık da iş sorun. Öyle konuşalım,” yanıtını verdi.

Bu alanda yeni projelerinden söz eden ünlü isim “Bir sinema filmi üzerinde çalışıyorum. Şimdilik sürpriz vermek istemem. Yeni şarkı ise gelmeyecek, önceliğim sinema filmi,” dedi.

Antidepresan şarkısı hakkında da konuşan Boluğur: “Çok iyi bir şarkı. Beni ve Türkiye’yi vurdu adeta. Her açıdan iyi bir iş. Ben yaşanmışlıkları anlatmıştım o şarkıda. Ama şimdi özlediğim oyunculuğa dönüyorum,” dedi.

Aşk hayatının tekrar sorulması üzerine ise “Ben öyle kaçanlar gibi birisi değilim. Hayatımda birisi olduğunda zaten bunu açıklayan birisiyim,” yanıtı verdi.

 

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.