6 Eylül Salı Hava Durumu: Bugün Hava Nasıl Olacak? Salı Günü Yağmur Yağacak mı?

Ülkemizin dört bir yanı bir süredir sıcak havalarla kavurulurken Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden gelen son bilgiye göre yurt genelinde hava …

6 Eylül Salı Hava Durumu: Bugün Hava Nasıl Olacak? Salı Günü Yağmur Yağacak mı?

Ülkemizin dört bir yanı bir süredir sıcak havalarla kavurulurken Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden gelen son bilgiye göre yurt genelinde hava sıcaklıkları düşüyor. Bu hafta özellikle Marmara Bölgesi’nde bulutlu ayrıca yağışlı havanın devam etmesi ön görülüyor. Peki bugün hava nasıl olacak? İşte 6 Eylül Salı yurt geneli hava durumu…

Salı Günü Hava Nasıl Olacak?

MGM tarafınca yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemizin kuzey ayrıca iç kesimlerinin parçalı ayrıca yer yer çok bulutlu, Marmara’nın doğusu, Karadeniz, Doğu Anadolu’nun kuzeydoğusu, Denizli, Burdur, Isparta, Konya, Aksaray ayrıca Sivas çevreleri, Hatay’ın kıyı ilçeleri ile Akdeniz’in Toroslar kesiminin yerel olmak üzere sağanak ayrıca gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ayrıca açık geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların, Orta ayrıca Doğu Karadeniz kıyıları ayrıca Denizli, Isparta, Burdur, Sinop çevreleri ile Konya’nın batı. Kastamonu’nun kıyı kesimlerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor.

6 Eylül Salı Ankara Hava Durumu

Ankara’da bugün hava parçalı ayrıca az bulutlu olacak. Hava sıcaklığının ise en yüksek 25 derece en düşük 15 derece olması bekleniyor.

6 Eylül Salı İstanbul Hava Durumu

İstanbul’da bugün havanın gün içerisinde gök gürültülü ayrıca sağanak yağışlı olması bekleniyor. Hava sıcaklıkları ise düşüşe geçerek en yüksek 26 derece en düşük 20 derece olacak.

6 Eylül Salı İzmir Hava Durumu

İzmir’de bugün havanın az bulutlu ayrıca açık olması bekleniyor. Hava sıcaklığının en yüksek 30 derece en düşük 20 derece olacağı tahmin ediliyor.

ETİKETLER: hava
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.